• Serwis All Happy opinie

Moderator: Wochu

 #97491  autor: makbol
 10 lip 2018, 14:48
Cześć,

Polecany na forum serwis Auto Serivice na Barbary 8 w Krakowie polecił mi inny serwis specjalizujący się w klimatyzacji - All Happy na Macedońskiej http://allhappy.krakow.pl/ . Przez telefon Pan umawiający niespecjalnie miły i trochę zwątpiłem. Czy może ktoś z forum był u nich z klimatyzacją i może podzielić się jakąś opinią?
 #97533  autor: angler
 11 lip 2018, 08:33
Ano ja korzystam, początkowo głównie z racji niewielkiej odległości od miejsca zamieszkania. Jednak teraz mogę polecić warsztat z czystym sumieniem. Serwisowałem tam wcześniej klimę w Hyundaiu i zawsze byłem zadowolony (wymieniali mi skraplacz, jakąś uszczelkę i dobijali chyba 3 razy). Zawsze zrobione na czas i w granicach ustalonej kwoty. Co więcej, potrafili poprawić gratis rzeczy, które ze zgłaszaną usterką nie miały nic wspólnego (zacinał mi się zamek w masce, a po odbiorze auta z wymiany skraplacza stwierdziłem, że został dokładnie wyczyszczony i przesmarowany). Także rodzina korzysta i chwali (od razu znaleźli wyciek czynnika w starym daewoo i wymienili uszczelki sprężarki).