• Myjnia samoobslugowa Ursynów

Moderatorzy: rybsztein, MichalO

 #85541  autor: LifeRelax
 11 lut 2018, 22:58
Panowie, jest jakaś godna polecenia myjnia samoobslugowaa na Ursynowie, albo w okolicach? Najlepiej z pianownicą... Wszystkie dwie, z których korzystałem przed wyjazdem zamknęli :-(
 #85543  autor: MichalO
 12 lut 2018, 05:30
Godnej polecenia to raczej nie ma. Ostała się tylko jedna na Rybitwy, gdzie auto opłukasz ale raczej nic więcej. Wczoraj wypatrzyłem myjkę obok Puławskiej, zaraz za obwodnicą w stronę Piaseczna (po lewej stronie), może ta będzie lepsza.
 #85547  autor: grzegorz74
 12 lut 2018, 08:33
LifeRelax pisze: 11 lut 2018, 22:58 Panowie, jest jakaś godna polecenia myjnia samoobslugowaa na Ursynowie, albo w okolicach? Najlepiej z pianownicą... Wszystkie dwie, z których korzystałem przed wyjazdem zamknęli :-(
Myjnia z pianownicą znajduje się na skrzyżowaniu Dźwigowej i Parowcowej ( Włochy ), innej niestety nie znam.
 #85548  autor: rybsztein
 12 lut 2018, 08:34
Jak pracowałem w Piasecznie to myłem na myjce przy Kauflandzie przy skrzyżowaniu Puławskiej i Okulickiego. Z Ursynowa rzut beretem. Jest szczota.

Pojszło z Szajsunga S5 Neło


 #85552  autor: LifeRelax
 12 lut 2018, 10:30
Szczota fuj.

Sprawdzę tę myjnię od Grzegorza - mam rzut kamieniem z pracy do niej.

Dzięki!
 #85553  autor: sawer
 12 lut 2018, 10:33
Już kiedyś miałem o to zapytać, więc podłączę się do tematu...
Zna ktoś może jakąś myjnie z pianownicą w okolicach: Targówek/Bródno/Białołęka/Marki ?
Za mycie auta z odkurzaniem + szyby na myjni ręcznej w Centrum Targówek na Głębockiej, życzą sobie 110 PLN... pogrzało ich trochę...
W sumie to wolę umyć sam, bo zrobię to dokładniej, tylko w okolicy to nie wiem gdzie... nigdzie nie ma piany.. a szkoda mi powłoki na lakierze...
 #85569  autor: ZakkmfWylde
 12 lut 2018, 11:31
Coś co można uznać za pianownicę (w sumie auto wygląda jak po obfitych opadach śniegu) to Rejko ul.Dorodna 16
 #85611  autor: LifeRelax
 12 lut 2018, 20:13
Byłem na myjni na ul. Parowcowej i jest nawet ok. Cudów nie ma ale można auto umyć bez szczoty.
 #85789  autor: orlastudio.pl
 14 lut 2018, 19:33
Parowcowa z pianownica jest spoko, ale ostatnio jeżdżę na pomarańczową myjnię na Mehoffera, kartą płacić można przy każdym stanowisku, wymienili szczoty na takie z długim naturalnym włosiem, dystrybutor z płynem do spryskiwaczy itd. itp. No i Voyagera myje tam za 12 zł a na innych za mniej niż 25 nie da rady...

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

 #85802  autor: fryman
 14 lut 2018, 21:19
orlastudio.pl pisze:Parowcowa z pianownica jest spoko, ale ostatnio jeżdżę na pomarańczową myjnię na Mehoffera, kartą płacić można przy każdym stanowisku, wymienili szczoty na takie z długim naturalnym włosiem, dystrybutor z płynem do spryskiwaczy itd. itp. No i Voyagera myje tam za 12 zł a na innych za mniej niż 25 nie da rady...

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
Też tam jeżdżę i dodam że ciśnienie też mają najlepsze w okolicy. Ja jeżdżę ze swoim szamponem już rozdrobnionym w butelce po 5l wodzie i swoją rękawicą do mycia. Z myjni płuczę tylko woda przed i po. Minus tego rozwiązania to to że trzeba jeździć ok 21 godziny jak jest już mały ruch ale mam pewność że aktywna piana nie zeżre mi wosku :)

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 #87851  autor: MichalO
 08 mar 2018, 13:30
Na początku wątku pisałem że widziałem nową myjnię przy Puławskiej, dziś na niej byłem. Dokładnie zlokalizowana jest na rogu ul. Rajskich Ptaków i Kormoranów, od strony Piaseczna wjazd od Kormoranów, jadąc od centrum trzeba skręcić wcześniej w Żołny i pierwsza w lewo Rajskich Ptaków dojeżdżamy do Kormoranów. Myjnia nowa, 4 stanowiska, nie ma co prawda pianownicy, ale ciśnienie wody jest wystarczające żeby umyć auto (po zimowej soli nie został żaden ślad), 10 zł wystarczało na całego kombiaka. Jakby ktoś nie miał drobnych to można płacić kartą (minimalna kwota to 5 zł). Wadą może być to, że jest czynna 6-22. Około południa wjechałem bez kolejki, w trakcie mycia nie widziałem aby czekały więcej niż 2-3 auta. Jest trochę miejsca aby po wyjeździe stanąć z boku i wytrzeć auto do sucha. Ogólne wrażenie dużo lepsze niż na myjce przy Rybitwy.
 #96917  autor: esioslaw
 02 lip 2018, 11:53
Ze swojej strony dodam iż sam korzystam z myjni opisanej wyżej i polecam Ostatnio dodali odkurzacze które (o dziwo) całkiem sprawnie działają.

Jeżeli chodzi o pianownice to z Ursynowa najbliżej moim zdaniem w Jankach przy Ikea - centrum Handlowe Janki obok Shella, nowa myjna Karcher, jest bezdotykowa z pianownicą i automatyczna :)
 #96918  autor: LifeRelax
 02 lip 2018, 11:57
Trzeba będzie sprawdzić :-)

Pozdr
Bartek