• Stany Zjednoczone

Moderator: metalman

 #75349  autor: Kacper023006
 13 paź 2017, 22:16
Witam! ;) ostatnim czasem,moje marzenie powoli zaczęło się spełniać. Tym marzeniem dla mnie było pojeździć sobie samochodem po Stanach Zjednoczonym. A że tam za niedługo będę mieszkał to mówię że na pewno nie będzie to zwykły wypożyczony tam samochód. Tak wiec pomyślałem ze czemu nie aby jeździć tam swoim Bravem w Kolorze Maserati Blue na naszych klubowych ramkach i tablicach z Zakopanego. Oczywiście pierwsze co musiałem zrobić to Dostosowanie auta do Amerykańskich Warunków co zrobiłem. firm które eksportują auta z Polski do USA na internecie nie widać a w rzeczywistości jest ich dosłownie kilka. Wiec miałem już problem a auto dostosowane do Amerykańskich warunków itd. itd. W moim przypadku Koszt 2000$ za transport Bravo. Za kilka dni kontener z moim Fiatem Bravo zostanie zapakowany na Stanek i będzie płynął i płynął około 2 tygodnie. Ja dostanę się do Nowego Jorku Samolotem i już tam odbiorę Bravo zobaczymy czy to się wszystko uda. Narazie jedyne co zrobiłem to załatwienie formalności,dostarczenie Bravolota do Bremerhaven do Polskiej Firmy gdzie transport swojego Busa załatwiała popularna ekipa Busem Przez Świat która mi trochę pomogła. Zasadniczo jak ktoś z forum mieszka w Stanach to niech wypatruje chyba jedynego Fiata Bravo w Nowym Jorku ;) Więcej napiszę jak to wszystko się uda i jak :fiat1: będzie już w Nowym Jorku. Teraz mogę napisać że Bremerhaven to najpiękniejszy prom w jakim byłem.
Obrazek
Obrazek
 #75355  autor: kml
 14 paź 2017, 01:29
Łooo, czekamy na dalszą relację :D
 #75360  autor: TouchTheSky
 14 paź 2017, 10:28
Szkoda, że się nie chwaliłes że z Zako jesteś... Spota byśmy zrobili :d Co do wywiezienia Bravo do USA to gruba sprawa:) czekamy na foty i relacje z trasy :)

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 #75371  autor: koyot
 14 paź 2017, 13:11
Świetna sprawa. Ja zawsze miałem takie marzenie, aby przejechać kamper przez USA.
 #75568  autor: Paninaro
 16 paź 2017, 20:01
czekamy na dalszy ciąg...niesamowite będzie zobaczyć Bravo na ulicach Nowego Jorku, dla tubylców będzie to też pewnie nie lada gratka takie "egzotyczne" auto, bo w sumie Fiat nigdy chyba nie sprzedawał Bravo w Stanach
 #85325  autor: Wisnia
 08 lut 2018, 19:53
"Panie, to się nie opłaca". Pewnie to już słyszałeś. :D

Wydać połowę wartości samochodu na jego transport, to trzeba być z nim bardzo związany. :)
 #85327  autor: Emaxxxo
 08 lut 2018, 21:13
I co tam w temacie słychać?
Za 2 tys dolców to byś kupił dobre A4 B6 1.8T żeby pośmigać po NY :D Ale wiem wiem tu chodzi o zajawkę.Ciekawa akcja. Pozdro zza mostu, Kanadol :))
 #85350  autor: sabur
 09 lut 2018, 08:21
Tutaj nie chodzi o siano, tutaj chodzi o fun :) Youtuber Hiob ściągnął do USA malucha, jaką furrorę robi to głowa mała ;)
 #92217  autor: Paninaro
 26 kwie 2018, 17:14
że tak zapytam z ciekawości - dopłynęło to Bravo do USA??? - tak cisza w temacie :(
 #92274  autor: paku
 27 kwie 2018, 15:42
Historię pewnie można włożyć między palce. Użytkownik już nie istnieje na tym forum. ;)