• Pomoc przy zakupie Fiata Bravo - linki/ocena

  • Wszystko to co warto sprawdzić przed zakupem Nuova Bravo.
Wszystko to co warto sprawdzić przed zakupem Nuova Bravo.
Regulamin forum: Obrazek
Dział jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowe.
 #60146  autor: metalman
 25 kwie 2017, 10:14
@wmr - po pierwsze napisz chłopie po polsku, stosując interpunkcję, bo tego się czytać nie da. Po drugie to nie jest wątek o skrzyni M32 tylko, jak sama nazwa mówi, dotyczący oceny ogłoszeń.
 #60147  autor: koniu734
 25 kwie 2017, 10:28
Panowie a co sądzicie o tym?
https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-brav ... 5b7ae7fb06

i o tym:
https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-brav ... xtor=SEC-8

lub o tym:
https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-brav ... xtor=SEC-8

Ewentualnie może znacie kogoś sprawdzonego, kto sprzedaje krajowego Bravo tak do 25, absolutnie maksymalnie 30 tysięcy? Najlepiej w Warszawie lub okolicach?
 #60159  autor: lukasss7
 25 kwie 2017, 12:15
Ja się przyłączam do prośby o ocenę trzeciego Bravo z ostatniego postu.
Auto jest w Radomiu krajowe z 70 tys. przebiegu.
https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-brav ... xtor=SEC-8
Niepokoi mnie:
-przedni zderzak bez świateł przeciwmgielnych (auto z pakietem SPORT)
-auto ma mieć ASR ale nie ma wyłącznika ASR'u.
-w bazie CEPIK: "Przepraszamy, ale nie możemy wyświetlić historii wybranego pojazdu".
 #60162  autor: Marta
 25 kwie 2017, 13:04
@lukasss7 Pakiet sport nie zawierał świateł przeciwmgielnych. Należało je dokupić osobno za 800zł bądź w pakiecie Estiva blue&me (pakiet zawierał światła przeciwmgielne, klimatyzację automatyczną i system blue&me).

To jest klubowe auto z dawnego Fiat Bravo Klub, sprzedaje je zapewne Artur z Radomia. On właśnie nie miał p/mgielnych.
 #60163  autor: qndziu
 25 kwie 2017, 13:08
@lukasss7 krajówki różnie miały z tymi przeciwmgielnymi, mógł być pakiet sport, ale bez przeciwmgielnych. Druga sprawa, auto nie ma ani ASR, ani ESP, brak przycisku ASR i pompa hamulcowa zamontowana w samochodzie jest ta niższa, bez ESP. Co do CEPIKU to jeśli auto krajowe to chyba coś powinno być po tylu latach, chociaż nie raz są problemy z tą ewidencją, lepiej sprawdź u Pympka historię.
 #60167  autor: moris10
 25 kwie 2017, 13:40
Zgodnie z VIN w eper nie miał ani przeciwmglowych ani esp/asr.
Cepik działa tylko jako data pierwszej rejestracji trzeba wpisać 08.10.2009 :) pomylił się w opisie jak i z esp :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 #60176  autor: Kilgore
 25 kwie 2017, 14:37
Jeszcze ma dywaniki ze starego forum, faktycznie musiał niewiele jeździć. :)
 #60185  autor: Michał
 25 kwie 2017, 15:02
Znam to auto z Radomia, znam też właściciela, takie było kilka lat temu. Dynamic z pakietem sport i tyle. Ma za to elektrycznie składane lustra.

Dodano po 3 minutach 41 sekundach:
Auto jest pewne ale nie za te pieniądze.
 #60192  autor: lukasss7
 25 kwie 2017, 15:47
Dzięki za odpowiedzi :)

Jeśli auto jest rzeczywiście bezwypadkowe, to rozważę to auto.
Szkoda tylko, że od jutra wracam do pracy, także auto obejrzę dopiero w weekend - chyba, że wcześniej ktoś kupi(chociaż za tę cenę to nie będzie raczej wielu chętnych).
 #60206  autor: moris10
 25 kwie 2017, 16:57
@Michał wynika, że sprzedałeś swoje Bravo za pół darmo :)
Ludzi coś ostatnio ponosi fantazja z tymi cenami aut krajowych.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 #60229  autor: kubajg
 25 kwie 2017, 18:43
Jak ktoś szuka Tjeta 150KM z prywatnych rąk, to wklejam zrzut ekranu z ogłoszenia użytkownika forum autokacik.pl, nie znam go co prawda ale sprzedaż opisana uczciwie więc może warto się zainteresować:

http://i.imgur.com/HiV6iXo.jpg

Z tego co pisał nigdzie indziej nie wrzucał ogłoszenia. Kontakt do niego jak coś: [email protected]
 #60234  autor: Michał
 25 kwie 2017, 19:05
@moris10 może i pół darmo ale za to w 1 dzień :)

Dodano po 7 minutach 13 sekundach:
Nawet nie zdążyłem go na otomoto czy inne allegro wystawić :D
 #60239  autor: Marta
 25 kwie 2017, 19:15
@moris10 jak bardzo nie byłabym zżyta z naszym bravo i mimo, że uważam je za bardzo zadbane auto to szczerze - to już prawie ośmioletni samochód i trzeba być obiektywnym w ustalaniu ceny ;)
 #60258  autor: macq99913
 25 kwie 2017, 21:25
Hej,
Mam pytanie, ponieważ głownie wszyscy wrzucają tutaj ogłoszenia z naszych polskich stron typu otomoto, olx, allegro. Ja przeszukując już na terenie całego kraju, dzień w dzień wszystkie tego typu portale, nie natrafiłem na wartego uwagi mojego wymarzonego bordowego bravo, 1.4 120KM. Zacząłem więc przeszukiwać rynek u naszych zachodnich sąsiadów. Co powiece na to ogłoszenie ? Czy po zdjęciach można coś powiedzieć o tym aucie ? Wiecie jeśli bym się zdecydował na oględziny, to byłaby to nie tania wycieczka :P Czy coś widać niepokojącego na tych zdjęciach ? Jeśli jechać już w taką podróż to trzeba być raczej pewnym zakupu...
Nie zależy mi na bajerach, uparłem się na ten bordowy kolor i ten silnik benzynę 120KM :)
Czekam na odpowiedź :)
https://www.mobile.de/pl/Samochod/Fiat- ... 70040.html
 #60266  autor: Kuembeck
 25 kwie 2017, 22:05
lukasss7 pisze:Dzięki za odpowiedzi :)

Jeśli auto jest rzeczywiście bezwypadkowe, to rozważę to auto.
Szkoda tylko, że od jutra wracam do pracy, także auto obejrzę dopiero w weekend - chyba, że wcześniej ktoś kupi(chociaż za tę cenę to nie będzie raczej wielu chętnych).
żebyś sie nie zdziwił... ja chciałem za kilka dni jechać do metalmana ponad 350 kilometrów, ale sie spóźniłem.
Cena w ogłoszeniu nie wskazywała na szybką sprzedaż
 #60267  autor: Przemo
 25 kwie 2017, 22:10
lukasss7 pisze:Ja się przyłączam do prośby o ocenę trzeciego Bravo z ostatniego postu.
Auto jest w Radomiu krajowe z 70 tys. przebiegu.
https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-brav ... xtor=SEC-8
Niepokoi mnie:
-przedni zderzak bez świateł przeciwmgielnych (auto z pakietem SPORT)
-auto ma mieć ASR ale nie ma wyłącznika ASR'u.
-w bazie CEPIK: "Przepraszamy, ale nie możemy wyświetlić historii wybranego pojazdu".
Rozmawiałem z Arturem który był jego właścicielem. Auto poszło do handlarza stąd pewnie marża i taka cena. Generalnie czego niema w ogłoszeniu to brak info o malowaniu zderzaka i lewego nadkola - obcierki parkingowe, oraz prawe,przednie drzwi w które przypierzyło mu skrzydło bramy garażowej przy podmuchu wiatru. Auto garażowane od nowości, zadbane i myślę że warto się nim zainteresować. Brać miernik do lakieru i zbijac cenę :lol:
 #60295  autor: metalman
 26 kwie 2017, 09:47
@macq99913 na zdjęciach wygląda raczej spoko. Wyposażenie rzeczywiście nie powala. Plus, że nie sprzedaje go Turek co ma tylko toi-toia na placu - widać, że gość handluje głównie włoskimi autami. Auto ma przegląd do 03/2018 więc raczej totalnym padłem nie powinno być. Ale żeby jechać tylko po jedno auto to trzeba być albo bardzo pewnym albo brać pod uwagę możliwość pojechania tylko na wycieczkę :D Z doświadczenia radziłbym Ci mieć w okolicy z 3-4 inne do pooglądania ;)

No i zastanów się też nad ceną - dolicz koszty rejestracji i ubezpieczenia w DE oraz akcyzę ;)
 #60314  autor: macq99913
 26 kwie 2017, 13:21
@Billys dzwoniłem w zeszłym tygodniu, odebrała facetka która nie wie dosłownie nic o tym aucie (albo nie chce powiedzieć), na pytanie czy auto było malowane odpowiedziała "nie wiem, może" :D
Mogę się założyć o 1000 zł że auto jest po gardzie, a sprzedaję nie osoba prywatna, tylko cichy handlarz. W sobotę jeszcze cena była 21500 zł.
Spójrz że sprzedający jest na otomoto od 2015r. ;)
 #60316  autor: Billys
 26 kwie 2017, 13:28
@macq99913 Właśnie sprawdzam go po VIN i z tego co widzę przez cały 2015 auto zrobiło tylko 1300km, a w 2016 nabił aż 2400km :D Mam do tego Fiata dość blisko, myślałem właśnie czy się nie przejechać i go obejrzeć, ale chyba jednak odpuszczę.
  • 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 235