• Aktywatory / climatronic - wymiana KRK i okolice

Moderator: Wochu

 #89006  autor: AdrianRS
 21 mar 2018, 19:19
Witam
Robił ktoś wymianę aktywatorów climatronica w Krakowie lub okolicy ? kogo możecie polecić ? jaka koszt samej robocizny ? najlepszy spec od tego to nasz kolega z forum ale ponad 100km/ w 1 stronę i cały dzień pracy może być problematyczny, może uda się bliżej ?:)
Pozdrawiam
Adrian
 #89091  autor: Borat
 22 mar 2018, 19:14
bosch Barbary, wymieniali mi nagrzewnice więc opcykane mają rozebranie deski
 #101968  autor: bitbull
 19 wrz 2018, 07:35
Właśnie na świeżo jestem po wymianie aktywatorów oraz dźwigienek do climatronica. Byłem w polecanym na forum serwisie na ul. Barbary. Całość miała zostać wykonana w 2 -3 dni. Termin wydłużył się do 7 dni. Dodatkowo zauważyłem, że po naprawie obudowa nagrzewnicy od strony filtra kabinowego była popękana i została uszczelniona klejem. Jestem pewny że wcześniej tego nie było bo sam niejednokrotnie wymieniałem filtr kabinowy. Właściciel serwisu stwierdził że to musiało zostać uszczelnione bo obudowa była już popękana. Na koniec jeszcze nie podłączyli mi świateł awaryjnych i stwierdzili, że potrzebują na to co najmniej 2 godziny. Finalnie sam podłączyłem przycisk świateł awaryjnych i męczyłem się z demontażem radia 2 godziny bo urwali mi jeden zatrzask. Podsumowując to nie polecam i jedyną rzeczą jaką mi pozostało to po prostu opisać tą sytuację. Dla mnie to jest druciarstwo a nie robota, a wystarczyło po prostu się przyznać i powiedzieć uczciwie co się uszkodziło a nie zamiatać sprawy pod dywan.
 #120982  autor: bm0
 16 sie 2019, 13:55
Trochę odkopię temat, ale czy ma ktoś jakieś świeże doświadczenia z serwisami, które podejmują się wymiany aktywatorów? Na temat Boscha Barbary można znaleźć bardzo rozbieżne opinie. Są jakieś alternatywy w Krakowie? Aktywatory mam już kupione, więc nie wiem jak ASO wyceniłoby pracę jeżeli nie kupowałbym części u nich.
 #120995  autor: mlodysc
 16 sie 2019, 18:29
@bm0 dawaj ta bravke wymienimy :D :D :D :D :D :D
 #121895  autor: bm0
 08 wrz 2019, 23:26
Dla potomnych. Ostatecznie padło na ASO Fiata Auto-Krak na Radzikowskiego. Operacja zajęła jeden dzień, cenowo wyszło lepiej niż chcieli w serwisie na Barbary.
 #123219  autor: JuRik99
 14 paź 2019, 10:15
@bm0 - mógłbyś napisać jak Cię policzyli za całość?
Wymieniałeś wszystkie aktywatory?

Tylko informacyjnie - również szukałem serwisu, który by się tego podjął i trafiłem ponownie do Irmar.
Kilka razy naprawiali mi już samochód i za każdym razem bezproblemowo.
Co do aktywatorów, powiedzieli że potrzebują max. 7 dni i całość robocizny ~800zł ale jeszcze nie umawiałem się na wizytę.
 #151492  autor: Bochen97
 12 maja 2023, 14:28
Jeśli ktoś robił w ostatnim czasie w Krakowie i okolicach serwis aktywatorów i może podzielić się opinią, poleceniem, to chętnie poproszę. Rozglądam się za serwisem który to załatwi raz a dobrze.
 #151975  autor: xkacpix0402
 28 cze 2023, 15:17
@bochem Odezwij się do @ma16

Wysłane z mojego SM-A528B przy użyciu Tapatalka