• Pomoc przy zakupie Fiata Bravo - linki/ocena

  • Wszystko to co warto sprawdzić przed zakupem Nuova Bravo.
Wszystko to co warto sprawdzić przed zakupem Nuova Bravo.
Regulamin forum: Obrazek
Dział jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowe.
 #106897  autor: Cwiara
 03 gru 2018, 09:12
:yeah: wszystko do zrobienia we wolnym czasie , szerokości i bezawaryjności.
 #106898  autor: jaszczomp
 03 gru 2018, 09:34
Udało mi się w końcu, po dwóch miesiącach szukania znaleźć swoją wymarzoną sztukę :) Ale mogę sie podzielić doświadczeniem odnośnie tego, bo oglądałem go w zeszłym tygodniu:

https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-brav ... Bxoop.html?

Generalnie, to nie brałem go nawet zobaczyć od spodu, bo jego stan pozostawiał wiele do życzenia (przynajmniej dla mnie). W środku w miarę zadbany, ale za kierownicą zaślepki, co znaczy ze była ściągana poduszka/kiera - być może do obszycia, a być może coś grubszego było. Na lakierze kilka śladów jest, mierzyony miernikiem - prawe tylnie nadkole było robione, przy rancie miernik pokazał prawie 1000. Reszta o ile dobrze pamiętam w normie. Pod maską trochę syf, pod opaleniu zawory dość konkretnie słychać, przy rurze z turbo olej cieknie. Sprzedający to komis, cena do negocjacji i coś wspominał o dorzuceniu zimówek na stalówkach.

W mojej ocenie auto na pewno nie warte tak wysokiej ceny, no a ogólnie po wstępnych oględzinach je odrzuciłem.
 #106899  autor: Cwiara
 03 gru 2018, 09:48
Czeka na kupca :P Ciekawe czy będzie stało po nowym roku w takiej cenie :arrow:
viewtopic.php?f=52&t=96&start=3880#p101928
viewtopic.php?f=52&t=96&start=3900#p101943
 #106900  autor: MichalBP
 03 gru 2018, 10:22
@Vargas to wypada pogratulować zakupu i mam nadzieję, że będziesz pojawiać się na naszych lubelskich spotach. Do światła wstecznego od razu montuj LEDa, będzie jaśniej :) Ładna felga i jakaś kosmetyka i myślę, że będziesz zadowolony.
 #106901  autor: Cwiara
 03 gru 2018, 10:25
@MichalBP najpierw @Vargas musi wyjść z szoku po zakupowego :lol:
 #106968  autor: Vargas
 04 gru 2018, 11:59
MichalBP pisze: 03 gru 2018, 10:22 @Vargas to wypada pogratulować zakupu i mam nadzieję, że będziesz pojawiać się na naszych lubelskich spotach. Do światła wstecznego od razu montuj LEDa, będzie jaśniej :) Ładna felga i jakaś kosmetyka i myślę, że będziesz zadowolony.
Akurat teraz rozstaję się z Lublinem, mieszkałem tam przez 5 lat w trakcie studiów, jestem z okolic Tomaszowa Lubelskiego, ale w najbliższy piątek przeprowadzam się do Warszawy, także to skomplikowane :lol: Na wiosnę planuje fegi 17 bicolore ;) Już po szoku po zakupowym , także wkrótce założę swój temat z bravoltem ;) Pozdrawiam ;)
 #107005  autor: Przemo796
 04 gru 2018, 21:31
@Shirako Zewnętrzny pakiet sport wewnątrz nie ma i w sumie to normalne nie ma co się przyczepiać. Z takich normalnych rzeczy innych to wypalony odbłyśnik halogenów nic specjalnego wiadomo można sobie po prostu kupić nowe i wymienić samemu/w ASO lub u jakiegoś mistrza forumowicza. Na zdjęciach mimo wszystko wygląda na zadbanego albo po prostu czystego (?) Tego nie wiem ciężko powiedzieć warto pojechać, obejrzeć go na własne oczy. Może akurat będzie wart zakupu? Niestety z Lublina troszkę kilometrów masz, ale ja też nie jechałem po swoje Bravo 5 km a znalazłem go w Szczecinie tak dokładnie, mimo że jestem z Dąbrowy Górniczej cóż czasem tak się zdarza. Co do innych rzeczy, jakie znalazłem w białasie to to, że znaczki „T-Jet” oraz Bravo są w porządku w dobrym miejscu niektórzy z handlarzy zakładają zupełnie inaczej niż seryjnie i od razu widać, że auto było bite tu na szczęście są w dobrym położeniu :)
 #107011  autor: kubajg
 04 gru 2018, 22:08
tygrysss pisze:Hej,
jak widzicie te ofertę?
https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-brav ... BwiiI.html
Może ktoś z okolic był?

Pozdrawiam :)
Chyba kogoś pogięło z tą ceną, za auto z wgniecioną klapą, zbitą lampą, kierą do obszycia. Żeby to chociaż Sport był, to jeszcze by go trochę ratowało a tak...
 #107012  autor: Cwiara
 04 gru 2018, 22:24
...oraz paletą barw Rosso Maranello na prawych drzwiach :P ale przynajmniej nie napisał że bezwypadkowy :twisted:
 #107013  autor: kubajg
 04 gru 2018, 22:27
Fakt, też to zauważyłem. Ogólnie nic ciekawego, chyba że technicznie w bdb stanie to może warto byłoby go ogarnąć dla silnika, ale to pod warunkiem że nie miał grubszego dzwona i za kilka tysięcy mniej.
 #107240  autor: kubajg
 07 gru 2018, 18:20
@mmarcelkk
Niezgodność z opisem - brak ASR/ESP, czujnika deszczu, czujników parkowania tył (chyba że jestem ślepy).

Obszywana na nowo kiera (na plus).
Wypalone halogeny z przodu.

Poza tym wygląda spoko, kamera cofania i radio to ciekawe dodatki, ale mam wrażenie że Policja spokojnie może się dowalić do tej kamerki, zasłania tablicę jak by nie patrzeć. Do ceny nie mam zdania, nie jestem na bieżąco :)
 #107351  autor: rybsztein
 09 gru 2018, 21:08
Beznadziejne zdjęcia - mało, rozmazane, a ze środka nic ..... Cięzko coś na ich podstawie stwierdzić. Ma 2 lata a nic nie napisał, a VIN to chyba zmyślił :)

Elektrochromatyczne lusterka boczne - sure, naturlich
Odtwarzacz DVD - taaaaaaaaaaaaa
Asystent parkowania - bez wątpienia
Gniazdo SD - chyba w telefonie
Tempomat aktywny - yhy
Podgrzewana przednia szyba - jaaaasne
Zmieniarka CD - w domowym hifi
Asystent pasa ruchu - i jeszcze elektrobulgulator
Nawigacja GPS - w telefonie
 #107368  autor: NuovaFiacik
 10 gru 2018, 08:58
Taki janusz powinien od razu za kraty trafiać, czego mu życzę.
Mam tylko nadzieję, że w końcu się za nich wezmą, bo skoro taki młot tak bezczelnie zmyśla wyposażenie auta, dokłada funkcje z Mercedesa klasy S, to już nawet nie chcę wiedzieć jaki jest stan faktyczny przebiegu tego wynalazku.
No ale VIN to już mistrzostwo :D
 #107369  autor: Kilgore
 10 gru 2018, 09:45
A może auto sprzedaje starszy gość, który nie ogarnia tematu, za dużo tu niezgodności. Może błędy w ogłoszeniu nie są zrobione z premedytacją a ty go już na wiezienie skazujesz. Handlarzyna by się do tego bardziej przyłożył.
 #107372  autor: Cwiara
 10 gru 2018, 10:12
  • 1
  • 166
  • 167
  • 168
  • 169
  • 170
  • 239