http://czarnepaliwo.pl/

Moderatorzy: KiDMaN, CzarnePaliwo

 #96769  autor: Shaq3134
 29 cze 2018, 22:32
Również polecam. Fachowe doradztwo i szybkie realizacje ;) Moja paczka dziś dotarła, serdeczne dzięki :)
 #96776  autor: kml
 30 cze 2018, 00:43
a tak z ciekawości.. czym jeździ @CzarnePaliwo :D
 #96777  autor: Ozz
 30 cze 2018, 01:12
Mazda?
 #96786  autor: paku
 30 cze 2018, 10:56
Mazda 6 GH :)

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

 #103081  autor: Kilgore
 05 paź 2018, 08:06
Jeśli ktoś szuka oleju i ma wątpliwości co kupić, co jest odpowiednie, najlepsze dla jego silnika uwzgledniajac przebieg i styl jazdy to polecam kolegę @CzarnePaliwo. Właśnie kupilem u niego olej, pełne zadowolenie :)Obrazek
 #103100  autor: grzech1991
 05 paź 2018, 14:19
Ja też kupiłem u niego

Czas realizacji:
48h, zamówione o 12, pojutrze o 12 było.
Przesyłka świetnie zabezpieczona + dorzucony katalog

Zamówione:
https://czarnepaliwo.pl/5w40/23-amsoil- ... galon.html
https://czarnepaliwo.pl/glowna/160-penr ... 500ml.html
https://czarnepaliwo.pl/dodatki-do-olej ... 250ml.html

Ceny:
Umiarkowane, po rabatach jak na popularnym serwisie aukcyjnym

Z tego co widzę to już nie ma płynu hamulcowego - a szkoda. Dodatkowo są szybkie płatności, co lubię :)

Werdykt: polecam
 #103118  autor: CzarnePaliwo
 05 paź 2018, 18:34
Dziękuję za Wasze opinie :)

@grzech1991, w kwestii cen - z niektórymi podmiotami np. handlującymi na portalach aukcyjnych nie zamierzam nawet konkurować. W Czarnym Paliwie przewidziana jest pełna obsługa klienta, przede wszystkim merytoryczna. Zarówno przed zakupami jak i po ich dokonaniu, kiedy tylko klientowi zrodzi się nowe pytanie. Myślę, że każdy forumowicz, który kontaktował się ze mną może to potwierdzić :)

W koszt przesyłki wliczone jest solidne pakowanie z użyciem wypełniacza typu skropak (zdarza się może 1 dzień w miesiącu, że go akurat braknie). Widziałem przesyłki od niektórych nazwijmy to konkurencyjnych firm - gazety jakieś kolorowe i inne bardziej mimo wszystko śmieci niż właściwe wypełnienie ;)

Dodatkowo wyjątkowo dbam o daty produkcji oferowanego towaru i wszelkie niuanse związane z ew. zmianą składu czy parametrów danego produktu. Przyjąłem wewnętrzną politykę zatowarowania, która sprawia, że dostajecie możliwie najświeższe produkty oferowane przez importerów danych marek. Nie oferuję tzw. leżaków magazynowych.
 #103151  autor: grzech1991
 06 paź 2018, 03:46
Będziesz jeszcze roszerzał ofertę płynów hamulcowych czy olejów? Czy są np. Lepsze oleje w rozsądnych pieniądzach których nie masz w ofercie? Pytam ogólnie.

Mi to obojętne gdzie kupię, ale nie cierpię serwisu aukcyjnego. A druga sprawa zawsze pomagasz - stąd wybrałem Ciebie.

Konkurencja dorzuca żelki nie obraziłbym się




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ostatnio zmieniony 06 paź 2018, 11:53 przez kolejarz, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: zbędne cytowanie bezpośredniego postu!
 #103236  autor: CzarnePaliwo
 07 paź 2018, 12:26
@grzech1991, sytuacja z markami pokroju Amsoil i Penrite jest dynamiczna z uwagi na dużą odległość. Czas oczekiwania na nowe produkty jest dość długi, nie zawsze też dany importer w kraju pamięta, żeby zamówić wszystko. Niekiedy popyt jest większy i pojawiają się dodatkowo tygodnie braku danego produktu. Wtedy zazwyczaj znika ze strony mojego sklepu, żeby nie wprowadzać klientów w błąd. Trafia do mnie wiele osób, które kupiły oleje na portalu aukcyjnym i finalnie dostały maila o jego braku. Strata czasu i zamrożenie pieniędzy. Nie praktykuję takich zachowań ;)

Obecnie moim zdaniem najszerszą ofertę produktów o dobrym stosunku ceny do jakości ma Ravenol.

Żelki... takie do jedzenia?
 #103243  autor: grzech1991
 07 paź 2018, 14:32
Tak żelki :) jak ma się nowy produkt do amsoila?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 #103286  autor: CzarnePaliwo
 08 paź 2018, 09:42
grzech1991 pisze:Tak żelki
Nie wiem, o którą firmę chodzi, dlatego myślę, że bez bliżej sprecyzowanych złośliwości mogę napisać, że powinni zająć się jeszcze dodatkowo działalnością spożywczą ;) Nie przewiduję wysyłania z chemią tego typu produktów do jedzenia. Wychodzę z założenia, że właściwsze są katalogi, naklejki czy wszelkie gadżety, które na dany moment mam z firm, których produkty oferuję ;) Co innego jeśli prowadzi się sklep stacjonarny, gdzie można poczęstować klienta kawą czy herbatą na miejscu ;)
jak ma się nowy produkt do amsoila?
Jaki nowy produkt? :)
 #104731  autor: CzarnePaliwo
 31 paź 2018, 15:11
Drodzy forumowicze,
Czarne Paliwo wybiera się w listopadzie na kilkudniowy urlop, żeby złapać głębszy oddech przed nadchodzącą zimą :frozen: ;) Zachęcam do zaplanowania sobie zakupów nieco wcześniej. Cały nadchodzący tydzień (05-09.11) będziemy pracować na najwyższych obrotach i to jest dobry czas na złożenie zamówienia ;) Pojutrze, w piątek 02.11 także nadajemy przesyłki :jump:
 #104785  autor: kubajg
 01 lis 2018, 23:38
@CzarnePaliwo Do pełni szczęścia brakuje mi w Twoim sklepie filtrów oleju oraz wysyłki Paczkomatem ;) Ale żeby nie było, właśnie złożyłem po raz pierwszy zamówienie :)

Ps. Taki szczegół - nie działają linki do kart technicznych produktów Ravenol, pewnie pozmieniali lokalizację na serwerach.
 #104800  autor: CzarnePaliwo
 02 lis 2018, 10:27
@kubajg, dziękuję za zamówienie. Zostanie dzisiaj nadane. Spodziewaj się doręczenia w poniedziałek ;)

Dziękuję za uwagę dot. kart danych technicznych. Faktycznie Ravenol coś pozmieniał i linki nie działają. Zostanie to dzisiaj zaktualizowane / naprawione :)