• HELP - Pomożecie Lence ?

#51030  autor: krzak
 07 lut 2017, 08:10
Jak zapewne wiecie Lenka jest niepełnosprawna i ciągle się rehabilitujemy.
3 urodziny za nami ale nadal nie chodzi i samodzielnie nie usiądzie.
W ciągu ostatniego roku zrobiła jednak ogromne postępy.
Dłonie nie są już mega ściśnięte w pięści, zasobność słówek się zwiększyła, ogólnie intelektualnie jest znaczna poprawa.
No ale ruchowo już gorzej. Mózg wydaje "polecenie" ale ciało nie wykonuje. Lenka się wścieka bo chce coś zrobić a jej nie wychodzi.
Osiągniecie takich postępów kosztowało nas sporo czasu i niestety pieniędzy. Z 1% podatku szału nie było.
Lenka ma potencjał ale trzeba jej częstszych rehabilitacji, hipoterapii niż jest to obecnie.
Finalnie mam do forumowiczów prośbę o udostępnienia lub jakąkolwiek
wpłatę na https://pomagam.pl/WalecznaLenka
 #51032  autor: Dziki
 07 lut 2017, 08:26
Z mojej strony zobowiązuję się do wpłaty.
Konkretnie - jeśli chodzi o wpłatę, to pierwszy zakup żarówek zrobiony u mnie na kwotę minimum 50 zł - bo przecież im więcej tym lepiej, chyba o to chodzi.
Jeśli będzie to większa kwota to również wszystko przekazuję na Lenkę w całości.
Czy to będzie dziś, jutro czy za tydzień.
Przekazuję pieniądze na To konto, które jest na tej stronie.
Nie musisz dziękować, i absolutnie nie oczekuję podziękowania, bo chyba bardziej należy to zrobić osobie, która dokona takiego zakupu, bo ona również mocno włączy się w akcję.
Mi nie ubędzie i nie zbiednieję od tego.
Wszyscy będą zadowoleni, myślę, że to dobre rozwiązanie.
Dam znać tutaj w temacie, jak tam akcja, czy ktoś się zdecydował.
Pozdrawiam i życzę Twojej rodzinie powodzenia i wytrwałości no i przede wszystkim dużo zdrowia dla Lenki.
Do pomocy w jakikolwiek sposób zachęcam również Forumowiczów, mam taką cichą nadzieję, że jednak ktoś też się włączy.

Poszło z Redmi Pro
 #51039  autor: krzak
 07 lut 2017, 10:04
No w sumie to jest jeszcze 1 sprawa. Specyfik na który wydajemy sporo, a może ktoś może go ogarnąć jakoś taniej.
Specyfik to FANTOMALT (z firmy NUTRICIA) - my kupujemy go za 37zł w lokalnej aptece DOZ.pl - na ceneo są taniej, ale po doliczeniu wysyłki to prawie to samo wychodzi.
Puszka starcza na 4-5 dni. Może jest na forum jakiś przedstawiciel medyczny/apteczny albo ktoś ze znajomościami w świecie aptekarskim.
 #51068  autor: wojtekm
 07 lut 2017, 15:48
Poszła wpłata ode mnie :) dużo zdrówka życzę :)

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
 #51099  autor: moris10
 07 lut 2017, 19:08
Poszło ode mnie i mojej żony.
Życzymy szybkiego powrotu do sprawności.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 #51157  autor: arocity
 08 lut 2017, 08:22
Poszedł 1 % do Lenki :D .
Pozdrawiam i życzę zdrowia
 #52996  autor: krzak
 26 lut 2017, 12:07
1238zł do zamknięcia
Ps. Zmieniliśmy kwotę na bardziej "realną"
 #53054  autor: Marta
 26 lut 2017, 21:55
krzak pisze:No w sumie to jest jeszcze 1 sprawa. Specyfik na który wydajemy sporo, a może ktoś może go ogarnąć jakoś taniej.
Specyfik to FANTOMALT (z firmy NUTRICIA) - my kupujemy go za 37zł w lokalnej aptece DOZ.pl - na ceneo są taniej, ale po doliczeniu wysyłki to prawie to samo wychodzi.
Puszka starcza na 4-5 dni. Może jest na forum jakiś przedstawiciel medyczny/apteczny albo ktoś ze znajomościami w świecie aptekarskim.
Krzak, kupujecie to po jednej puszce czy jakiś zapas robicie?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 #53073  autor: krzak
 27 lut 2017, 08:56
Zawsze hurtem, czyli 5 puszek bo 1 puszka na 4-5 dni
 #63182  autor: krzak
 26 maja 2017, 12:44
Zbliża się możliwy termin turnusu logopedycznego.
Kwota niby mała a jednak ciężka :(
Jeśli możecie wpłaćcie coś:
https://pomagam.pl/TurnusDlaLenki