• Pomoc przy zakupie Fiata Bravo - linki/ocena

  • Wszystko to co warto sprawdzić przed zakupem Nuova Bravo.
Wszystko to co warto sprawdzić przed zakupem Nuova Bravo.
Regulamin forum: Obrazek
Dział jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowe.
 #86248  autor: LukaszWojtun
 20 lut 2018, 09:26
Siemanko, tak autko moje :)

Moda w postaci ramek brak, o ile można to nazwać modem :P Kolego, jasne że warto się zainteresować ale najlepiej przyjechać i pooglądać.

Chętnie porozmawiam z kimś z forum namtemat auta bo jak ostatnio usłyszałem że 1.4 T-JET to awaryjny silnik, a same auta mocno korodują, podziękowałem kupującej :)

Pisz do mnie na priv jak masz jakieś pytania a chętnie odpowiem. Na samym forum jest kilka tematów na różne tematy, które ogarniałem przy wozie. Obecnie tylko wsiąść, tankować i jeździć.

W samym ogłoszeniu dałem dość dużo informacji, ale mogłem o czymś też zapomnieć :)

Pytaj, pytaj bo fura fajna i czeka na nowego właściciela, który o nią zadba :)
 #86427  autor: Maciek51
 21 lut 2018, 21:54
Prawdę mówiąc nieco dziwny temat, że ktoś władował w auto całkiem niedawno ponad 6 tysięcy i sprzedaje. Zobaczyć oczywiście warto, bo na zdjęciach nic się nie rzuca specjalnie w oczy. Jedynie reflektory wyglądają nieco mętnie (być może kwestia zdjęć).
 #86436  autor: SoniaP92
 21 lut 2018, 23:26
Witam, jutro wybieram się zobaczyć dwa samochody w Zawierciu, oby dwa sprowadzone, może ktoś z Was był i widział na własne oczy albo mógłby zerknąć na linka i ocenić czy warto wogóle jechać ?
Gdzieś przeczytałam, że ktoś oglądał niebieskie Bravo właśnie w Zawierciu i było beznadziejne, ale nie moge tego znaleźć :(
Z góry dziękuję i pozdrawiam !
https://www.olx.pl/oferta/fiat-bravo-1- ... rxRw9.html
https://www.olx.pl/oferta/fiat-bravo-1- ... rWQsr.html
 #86439  autor: Gregor
 22 lut 2018, 00:04
Sprawa dofinansowanego samochodu wcale nie musi być podejrzana bo: W ciągu roku wymieniłem w aucie Punto 2 3drzwiowe z lpg przednia szyba (kamień spod koła innego samochodu), amortyzatory, hamulce, cały wydech, filtry, olej,antena, uszczelka pod pokrywą zaworów dlaczego? bo go używam ma już swoje lata i jest ok ale okazało się że muszę go sprzedać bo????? muszę kupić 5drzwiowe z powodu fotelika dla dziecka.
 #86530  autor: bielaPL
 23 lut 2018, 07:47
rybsztein pisze: 21 lut 2018, 21:48 Włożył 6300 w listopadzie i sprzedaje? Różnie to bywa, ale to dziwne.
odpowiem na moim przykładzie
100kkm półosie
105kkm linki skrzyni biegów
109kkm aktywaroty klimatronica
113kkm klocki i tarcze przod
117kkm klocki i tarcze tył
120kkm akumulator
(łącznie jakieś 4 tys)

zostało mi jeszcze zrobić
opony nowe kupic (pewnie całoroczne)
rozrząd
pewnie pospawac wydech po zimie
ruda na progach (nie wiem kiedy sie za to wezme, moze jak poleci bardziej)

jak się okaże że za rok po skończeniu budowy domu zostało trochę kasy i starczy mi na nowy wózek z salonu to tak sprzedałbym fiata pomimo tego że ostatnimi czasy wpakowałem i będę wpakowywał jeszcze trochę hajsu
 #86532  autor: rybsztein
 23 lut 2018, 07:59
Ale co ty porównujesz? Władowanie 4k na przestrzeni 20 tys km, czyli pewnie roku, a jednorazowo 6 tysięcy 3 miesiące temu? Totalnie z dupy porównanie.
 #86536  autor: Ardaenye
 23 lut 2018, 09:07
rybsztein pisze: 21 lut 2018, 22:12 Ja obstawiam, że wyszło, że M32 do roboty i koleś rzucił ręcznik.
Wątpie by to była akurat skrzynia. Skoro włożył 6k to nie pożałowałby raczej dodatkowego 1.5k żeby mieć z nią spokój już do końca. Ale możliwe, że idziemy dobrym tropem i coś grubszego wyszło przy okazji robienia takiego remontu.
 #86585  autor: lukaselk
 23 lut 2018, 16:02
@kocyk bo jak już wielokrotnie było wspominane ASO nie aktualizują danych w głównej bazie i wszystko trzymają u siebie :crazy: Pojedziesz do tego konkretnego ASO i wszystko będzie jasne :)
 #86594  autor: kocyk
 23 lut 2018, 17:06
@lukaselk, - o tym nie widziałem :( - czyli historie serwisowania od @Pympek są niepełne :(
 #86595  autor: lukaselk
 23 lut 2018, 17:18
@kocyk dokładnie tak ;) Najczęściej zawierają tylko przeglądy i naprawy gwarancyjne bo te muszą być w głównym systemie. Reszty zazwyczaj nie aktualizują ;) Jedyna opcja na dokładne sprawdzenie historii auta w ASO Fiat to wizyta w serwisach, w których było serwisowane.
Trzeba o tym wiedzieć bo w przeciwnym razie można niesłusznie odrzucić auto, które tak naprawdę było na bieżąco serwisowane w ASO :shame: Najlepiej by było gdyby ten raport zawierał taką informację ;)
 #86856  autor: wrotecki
 25 lut 2018, 17:30
Czy mi się wydaje, czy on nie ma podłokietnika :D
 #86863  autor: Robert333
 25 lut 2018, 18:08
Witam, jestem przy temacie zakupu Bravo z tym ze ma tylko letnie opony i musze kupić zimowe i pytanie jakie kupic? Czy te opony są dobre i pasują z tymi felgami?

http://allegro.pl/felgi-stalowe-15-fiat ... ml#thumb/1

http://allegro.pl/4x-opony-zimowe-195-6 ... 44721.html
 #86864  autor: Cwiara
 25 lut 2018, 18:14
@wrotecki
Nie ma. Dziwne !
Taka wersja i taki faul ?
Roletka z ręcznego też nie za bardzo :lol:
  • 1
  • 112
  • 113
  • 114
  • 115
  • 116
  • 235