• Pomoc przy zakupie Fiata Bravo - linki/ocena

  • Wszystko to co warto sprawdzić przed zakupem Nuova Bravo.
Wszystko to co warto sprawdzić przed zakupem Nuova Bravo.
Regulamin forum: Obrazek
Dział jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowe.
 #28527  autor: Dziki
 16 cze 2016, 22:11
Ogłoszenie napisane na kolanie, strasznie niechlujstwo...
Tak napisane, jak by to pisał siedmiolatek.
Jak można tyle byków nawalić w trzech zdaniach...
No i koni coś dam doszło :D
 #28528  autor: mycior
 16 cze 2016, 22:20
Napisałem zapytanie, czy jest gdzieś obecny na jakimś forum.
Oto odpowiedź:

"Nie mam czasu siedzieć na forach :) wolę cieszyć się ta piękna włoszczyzna :) samochód jest podkrecony do jak najbardziej bezpiecznej mocy nie pali sprzęgła na oryginalnych częściach świetnie sobie radzi :) ale coz apetyt rosnie wmiare jedzenia :)"

Szkoda że mam tak daleko, bo pojechałbym obejrzeć :/
 #28535  autor: wwtcka
 16 cze 2016, 23:46
Czyli można wywnioskować że kupuje Ferrari :mrgreen:
 #28545  autor: mentos
 17 cze 2016, 08:34
Prawy tył przetarty brak chyba czujnika od parktronica przedniego lewego ^^
Generalnie ładna opcja z małym przebiegiem za fajną kasę.
Sprawdź go we fiacie po vin i zobacz czy nie miał jakiejś przygody.
 #28546  autor: Kamilus
 17 cze 2016, 09:04
Ja kupowałem od tego gościa bravolota. Ściąga lekko uszkodzone auta ze Szwajcarii. Polecam sprawdzić dokładnie lakier i podjechać na stacje niedaleko domu handlarza. W przypadku mojej sztuki naprawa lekko uszkodzonego prawego przodu bez zastrzeżeń. Zapytaj o zdjęcia sprzed naprawy :)
 #28548  autor: ptachu
 17 cze 2016, 10:01
Poważnie??? Komu opłaca się sprowadzać auta ze Szwajcarii w normalnym stanie, ja bym wgl pominął ogłoszenie wszystkich szwajcarów
 #28551  autor: MrZielinski
 17 cze 2016, 10:30
On nie ma przypadkiem przedliftowych lamp albo od Cromy?

A jest niby poliftowy.
 #28555  autor: robs
 17 cze 2016, 11:29
Dokładnie to są lampy przed liftowe :-) Croma miała poliftowa tylko ciemne.Może być ładny ulep.
 #28557  autor: kml
 17 cze 2016, 11:37
Śledzicie może na fb stronę 'moto detektyw'? Dużo szwajcarów się tam przewinęło ;)
 #28661  autor: abezus
 18 cze 2016, 08:58
ptachu pisze:Poważnie??? Komu opłaca się sprowadzać auta ze Szwajcarii w normalnym stanie, ja bym wgl pominął ogłoszenie wszystkich szwajcarów
Dokładnie tak. Szwajcarów się nie opłaca sciągać i tutaj nie ma dyskusji. Jedyna opcja to albo auto było ostro walone albo sprowadzone "na słupa" żeby zgubić opłaty...
 #28666  autor: wwtcka
 18 cze 2016, 09:48
W autodna.pl po wbiciu nr VIN wyskakuje informacja o archiwalnych zdjęcia - podejrzewam że pewnie z aukcji w Szwajcarii. Jak ktoś jest nim zainteresowany to może sobie za 41 zł wykupić dostęp do raportu.
 #28701  autor: robs
 18 cze 2016, 14:24
Rozmawiałem z handlarzem.Twierdzi,że wymienił tylko zderzak,maskę i lampy (takie akurat kupił bo się nie zna) .Pisze że bezwypadkowe bo przecież poduszki nie wypaliły(tak twierdzi).
Zadowolony z siebie bo "szczerze mówię co jest i nie mówię,że nic nie było naprawiane".
 #28706  autor: gumimis
 18 cze 2016, 14:47
jeżeli poszła maska, zderzak i lampy to prócz tego pewnie: błotniki, belka przednia, chłodnice, etc.... wg. mnie auto musiało mieć konkretny dzwon....
 #28730  autor: wwtcka
 18 cze 2016, 17:30
Skoro taki z niego uczciwy handlarz niech pokaże zdjęcia samochodu przed naprawą, założę się że zaraz powie że nie zrobił, zgubił etc.
 #28740  autor: Kamilus
 18 cze 2016, 18:05
No wiesz. W moim przypadku nie było problemu żeby pokazał :)
 #28741  autor: Przemek
 18 cze 2016, 18:23
gumimis pisze:jeżeli poszła maska, zderzak i lampy to prócz tego pewnie: błotniki, belka przednia, chłodnice, etc.... wg. mnie auto musiało mieć konkretny dzwon....
Nie do końca ja miałem wymieniane zderzak maskę jeden błotnik i lampę i poduszki a pas przedni chłodnica i reszta nie tknieta

Dodano po 39 sekundach:
robs pisze:Rozmawiałem z handlarzem.Twierdzi,że wymienił tylko zderzak,maskę i lampy (takie akurat kupił bo się nie zna) .Pisze że bezwypadkowe bo przecież poduszki nie wypaliły(tak twierdzi).
Zadowolony z siebie bo "szczerze mówię co jest i nie mówię,że nic nie było naprawiane".
Nie wierzę że poduszki nie dostały
 #28742  autor: Przemek
 18 cze 2016, 18:24
robs pisze:Rozmawiałem z handlarzem.Twierdzi,że wymienił tylko zderzak,maskę i lampy (takie akurat kupił bo się nie zna) .Pisze że bezwypadkowe bo przecież poduszki nie wypaliły(tak twierdzi).
Zadowolony z siebie bo "szczerze mówię co jest i nie mówię,że nic nie było naprawiane".
Nie wierzę że poduszki nie dostały
 #28743  autor: wwtcka
 18 cze 2016, 18:32
Kamilus pisze:No wiesz. W moim przypadku nie było problemu żeby pokazał :)
Nie wiem jaka była u Ciebie sytuacja od kogo kupowałeś etc. ale mi jeszcze nigdy się nie zdarzyło żeby handlarz pokazał zdjęcia samochodu uszkodzonego, handlarz nie osoba prywatna która użytkowała pojazd
 #28744  autor: Kamilus
 18 cze 2016, 18:34
Od tego handlarza, który sprzedaje bravo omawiane wyżej...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 239