• Pomoc przy zakupie Fiata Bravo - linki/ocena

• Wszystko to co warto sprawdzić przed zakupem Nuova Bravo.
Wszystko to co warto sprawdzić przed zakupem Nuova Bravo.
 #145104  autor: Mateusz19955
 09 sty 2022, 19:30
Też mnie to mocno zastanawia. Gościu kupił auto z planem żeby poruszać się po Warszawie i dojeżdżać na studia i do pracy ale okazało się że komunikacja miejska jest o wiele wygodniejsza i mniej czasochłonna. Nagrał filmik „pokazowy” to faktycznie auto zakurzone wiec może się legenda zgadzać plus widziałem na fb zapytania o wymiany które robił. Nie wiem jaki z niego człowiek biznesu ale obstawiam że kupił auto za jakieś 20k (wysłał zdjęcie aukcji z której kupił, wystawione za 21k to powiedzmy że uhandlował do 20k) pisał ze pakiet wymian filtrów rozrządu + te nieplanowane naprawy dołożył około 6 tyś i teraz chce sprzedać za 17 tys zł. Coś się tu nie zgadza na moje obliczenia.

Jeśli chodzi o historie gov to jest tylko rejestracja 05.2008 i później rejestracja w Polsce 07.2021. A w bazach zagranicznych tylko autoDNA że była akcja serwisowa swieci na czerwono a reszta zielone. I to potwierdza tez trochę carvertical. Chyba ta strona nie ma w bazie danych z Niemiec.

Jeszcze go nie uświadamiałem że licznik jest prawdopodobnie kręcony
 #145126  autor: kolejarz
 10 sty 2022, 13:53
Ponad 300 sztuk Bravo na sprzedaż a Ty taki "wynalazek" wykopałeś...belka do wymiany? Dlaczego-zgnita czy był dzwon? Jak się coś wysypie to popłyniesz jak Batory do USA...wydasz na tego złomka 16/17 tyś a w zanadrzu na naprawy etc jeszcze pewnie z 5/6 trzeba będzie mieć, co finalnie da min 23-25 tyś a za taką kasę to możesz mieć na przykład taki wózek: Bravo Black znam ten samochód, bo jeździł nim długo kolega z naszego forum, ale po urodzeniu dzieciaków musiał kupić coś większego. Bravo jest naprawdę godne polecenia. Na pw mogę dać Ci namiar.
 #145167  autor: dociolek
 12 sty 2022, 14:03
@kolejarz
Wiesz coś więcej na temat tego samochodu? Historia, czy coś było modzone itd?
 #145171  autor: ochkarol
 12 sty 2022, 17:12
@dociolek