• Poznań Motor Show 2019

Moderator: Ariel

 #114422  autor: Paninaro
 30 mar 2019, 20:51
Witajcie, wczoraj wróciłem z Poznania dość późno więc relacja dopiero dziś.
Byłem i w tym roku, ale niestety w porównaniu z ubiegłymi latami tegoroczny PMS jest bardzo ubogi :( ,
zabrakło w tym roku kilku znanych marek , które w ubiegłych latach były zawsze na targach, od kilku już lat obserwuję niestety spadkową tendencję jeśli chodzi o ilość wystawców :( .
z moich obserwacji tak na szybko zabrakło w tym roku: Peugeot, Citroen, DS, Ferrari, Lexus, Tesla, (Ford'a i Renault nie było już w ubiegłym roku)
mimo wszystko zawsze warto tam być :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
gdyby ktoś z Was był zainteresowany zakupem takiego Aston'a Martin'a to podaję cenę :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 #114436  autor: maciaty
 31 mar 2019, 00:54
Byłem, oglądałem. Osobiście powiem, ze cieniutkie targi, bardzo cieniutkie. Jedyne warte uwagi stoiska to VAG, BMW (cała hala FUS Group z Alpiną i McLarenem) i Mercedes.
Cała reszta to obejścia bez większych przystanków i oglądania.
Ludzi multum, zachowanie jak jakaś dzicz. Macanie aut, szarpanie za spojlery czy klamki zamkniętych aut. Na wielu autach masa rys większych czy mniejszych. Masakra.
I weekendowi Janusze z piwskiem w ręku...
Nie dziwie się, ze lepsze auta były szczelnie odgrodzone od ludzi.


Ogólnie idea targów w takim wydaniu umiera i tak jak większość osób mówiła, po wyjścia z MTP - 3,4 lata i targów nie będzie.



By iPhone X
 #114456  autor: RedDevil
 31 mar 2019, 13:20
Niestety muszę się zgodzić z przedmówcą, bardzo kiepsko, przy takiej kulturze zwiedzających ogrodziłbym szczelnie wszystko, a nie tylko niektóre auta. Pierwszy i ostatni raz wybrałem się tu w weekend.

Wysłane z Moto Z Play

 #114459  autor: Paninaro
 31 mar 2019, 14:33
Panowie
bo najlepiej jeszcze na te targi jechać w piątek, (lub czwartek - dzień prasowy - ale bilet drogi ) - sobota- niedziela to nieporozumienie :)