• Rozpoczęcie Sezonu-2018 Auchan Gliwice

Moderator: Ariel

 #93953  autor: xkacpix0402
 20 maja 2018, 12:55
Hej! ;) Parę dni temu odbył się naprawdę dość spory zlot naszego klubu do Gliwicach zawitało aż 33 Bravo (miejscami było ich jeszcze więcej) Miało to miejsce na rozpoczęciu sezonu wszystkich marek impreza organizowana przez klub Dobre, bo Włoskie. Nasz klubu nie mogło zabraknąć na takiej imprezie i jak się okazało mieliśmy jeden z największych sektorów klubowych na zlocie szkoda, że oddalony tak od ścisłego centrum wydarzenia, ale tak czasami bywa. A zlot był naprawdę niesamowicie fajny szczególnie ten moment, kiedy około 10 Bravo jechało razem z Sosnowca przez miasto, a potem wyleciało na A4 było to niesamowite przeżycie szczególnie, że jechałem pierwszy, a reszta za mną Dziękuję,Dziękuję i jeszcze raz Dziękuję wszystkim za wizytę! ;) Grupa Śląska oraz Małopolska pokazała klasę. Podsyłam fotki ode mnie oraz od klubowicza @Roberto dzięki Robert za mega dobre foty! A… no i od Tomka z Kozackie Samochody na facebooku również dzięki! Nie mogę też zapomnieć o @Moveon i jego również pięknych fotach :fiat1: Reszta zdjęć pod linkiem-https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing Widzimy się na kolejnych zlotach! :yeah:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 #93955  autor: Cwiara
 20 maja 2018, 13:11
Bardzo liczne stadko lśniących i błyszczących KM i Nm w :fiat1: BRAVO :D jedno z liczniejszych na imprezie co chyba da do myślenia organizatorom :shock:
Bravo :!: NBK
 #97857  autor: xkacpix0402
 16 lip 2018, 11:56
@Cwiara Dzięki, Dzięki! :) Nie ma co ukrywać, ale to był naprawdę duży wyjazd NBK na jakiś zlot nie Fiata Bravo. Wiele osób się dziwiło jakim cudem osoby mające Bravo potrafią się tak zorganizować i zawstydzić frekwencją nie jeden klub z innej marki. W Szczególności że klub NBK to klub jednej marki i modelu, a nie tylko jednej marki tak czy inaczej chciałbym, aby kiedyś na jakimś zlocie przybyło jeszcze więcej Bravo. Choć już były takie zloty szkoda, że wtedy, kiedy nie miałem Bravo wiec cieszę się, choć z tego zlotu w Gliwicach :D