• Zakończenie Sezonu - DBW Gliwice Auchan

Moderator: Ariel

 #74279  autor: Marek19736
 01 paź 2017, 11:41
Witam! 30.09.2017 roku odbyło się Zakończenie Sezonu Dobre bo Włoskie w Gliwicach. Oczywiście nasza ekipa Nuova Bravo Klub nie mogła sobie tego odmówić ;) W sumie było około 13 Fiatów Bravo w sektorze klubowym więcej niż miało być... miało w sektorze klubowym stać tylko 9 a stało jeszcze więcej ale nikt się nie przyczepił wiec się chyba tylko cieszyli :D Co do samej imprezy bardzo fajna,Dużo ładnych zadbanych samochodów. Nieco brakowało jak na rozpoczęciu sezonu sektora Ganinexu Nowego Tipo,Giulii itd. itd. ale przynajmniej była ładna pogoda i fajna atmosfera :yeah: Wiec impreza na + podsyłam link do zdjęć na Dysku: Jeżeli ktoś kto był również miał by jakieś fotki to przesyłajcie.
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
Jeżeli link by nie działał proszę napisać.
Obrazek
Obrazek
 #74302  autor: Michał
 01 paź 2017, 14:53
Impreza na pewno fajna nie da się ukryć, sporo samochodów, kilka na prawdę fajnych w części klasyków stał brązowy Opel Monza o ile się nie mylę.
Niestety chodząc po parkingu sporo samochodów niby zrobionych z dobrym audio ale wizualnie bez szału.
Nie do końca rozumiem jak można wpakować kasę w audio w felgi w zawias a nie doprowadzić auta do idealnego stanu technicznego. Wylazaca z progów rdza czy różne dziwnie dźwięki wydobywające się z silników.
Szkoda też, że mało młodszych aut, średnia wieku na zlocie obstawiam, że oscylowała w okolicy 10 lat.
 #74310  autor: Marek19736
 01 paź 2017, 15:28
@Michał Zgodzę się z tobą! też się nad tym zastanawiałem ;) Gleba,Fela dobre Audio a na nadkolach Ruda Szmata... i nie wiadomo jak dostał się do strefy VIP no ale już się na to nic nie poradzi.