• Forza Italia 2016

Moderator: Ariel

 #38361  autor: Elegancko
 24 wrz 2016, 19:10
Zapraszam na krótką relację foto z dzisiejszego spotkania miłośników włoskiej motoryzacji. Szkoda że na zlocie pojawiły się tylko cztery Fiaty Bravo :(

Zdjęcia w linku:

https://www.facebook.com/eleganckophoto ... 6227570272
 #38369  autor: mariobross17
 24 wrz 2016, 20:50
Kilka fotek ode mnie
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Niecodzienny widok w moim garażu, auto @kubajg
Obrazek

I po powrocie mini sesja, dzięki za spotkanie :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek
 #38370  autor: kubajg
 24 wrz 2016, 20:53
Zlocik był naprawdę spoko, może kiedyś się uda większą ekipą ;) Dzięki za wspólny wypad @mariobross17 :)
Sporo chętnych było na jazdy testowe, było większość Fiatów, Alfa Giulia 2.2 180KM (diesel) i Giulietta Veloce 1.75TBi 240KM TCT.
Dzięki temu że na Giulie był sznur chętnych to udało się zabrać na przejażdżkę Giuliettę, wrażenia z jazdy naprawdę niezłe :D @mariobross17 świadkiem a właściwie pasażerem :mrgreen:
 #38371  autor: mariobross17
 24 wrz 2016, 20:56
Potwierdzam auto i sam silnik niesamowity, skrzynia automatyczna 2 sprzęgłowa fajna chociaż wolał bym manuala, wydech okrutnie darł się na wyższych obrotach. Po przejażdżce jeszcze bardziej nabrałem chęci żeby mieć ten silnik w bravo :D
 #38375  autor: wwtcka
 24 wrz 2016, 21:28
Fajnie, szkoda że nie mogłem pojechać. Plus taki że po pokazaniu zdjęć synowi powiedział że za rok chciałby pojechać i pooglądać Ferrari :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70F przy użyciu Tapatalka
 #38405  autor: Alfa
 25 wrz 2016, 10:43
kubajg pisze:Zlocik był naprawdę spoko, może kiedyś się uda większą ekipą ;) Dzięki za wspólny wypad @mariobross17 :)
Sporo chętnych było na jazdy testowe, było większość Fiatów, Alfa Giulia 2.2 180KM (diesel) i Giulietta Veloce 1.75TBi 240KM TCT.
Dzięki temu że na Giulie był sznur chętnych to udało się zabrać na przejażdżkę Giuliettę, wrażenia z jazdy naprawdę niezłe :D @mariobross17 świadkiem a właściwie pasażerem :mrgreen:
Wrazenia z jazdy Giulietta Veloce sa duzo wieksze niz Giulia 180 w klekocie takze nie masz czego zalowac.
 #38406  autor: kubajg
 25 wrz 2016, 12:18
@Alfa
Też tak myślę, niestety Giulia QV nie była udostępniana na jazdy testowe :D
 #38426  autor: Elegancko
 25 wrz 2016, 19:19
Jechałem tą Giulią 2.2 i powiem tak.. 180KM 380Nm i moje Bravo 150KM 380Nm są bardzo porównywalne jeśli chodzi o przyspieszenie. Prędkość max którą podaje producent to 230km/h, swoim Bravo też tyle najwięcej leciałem. Niby Giulia ma 30KM więcej i najnowszą technologię ale jestem jakieś 100kg lżejszy. Dodam że cena tej w dieslu zaczyna się od 153 tys zł, nie dał bym nigdy takie kwoty. No chyba że był by to motor 2,9 V6 510KM :)
Tak czy inaczej nie zamieniam Bravo na Giulię!
 #38477  autor: lukaselk
 26 wrz 2016, 13:53
Ech a tak chciałem zobaczyć z bliska Giulię a tym bardziej przejechać się tą w dieslu bo taka mi się widzi jako następne auto. Najwyraźniej Bravo w obawie o swoją przyszłość uznało, że wywalenie płynu przez EGR i zagotowanie silnika to najlepszy sposób żebym tam nie dotarł :crazy: Aczkolwiek i tak nie wiem czy bym dał radę doszorować po trasie te komary ze zderzaka, żeby móc się obok was ustawić i nie narobić wstydu brudasem :D