• Renault Clio V 1.3 130KM EDC Intens

Moderatorzy: kubajg, metalman

#127404  autor: gumimis
 08 lut 2020, 22:27
co do Yaria to zwrócicie uwagę, że to model schodzący z rynku; zobaczymy jakie będą ceny nowej wersji, która zaraz wejdzie do salonów
 #127413  autor: Toolbox
 09 lut 2020, 10:46
Co do elektroniki w Renault nie siał bym defetyzmu, mam 5 letnie auto tej marki nafaszerowane elektroniką pod korek i kompletnie nic się nie dzieje, aż myślę czasem że skoro się nie psuje to chyba jest .... zepsute? :D
 #127429  autor: moris10
 09 lut 2020, 13:34
I tak może być Znajomy też bardzo sobie chwalił Lagunę 3, dopóki nie zrobił sobie szerszej diagnostyki.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

#127519  autor: Toolbox
 11 lut 2020, 20:39
Robiłem pełny skan zarówno profi Boschem i w ASO Clipem i wszystko jest OK (choć przy przebiegu 53 tys km to pewnie nie dziwi) a co będzie za "X" lat mnie nie interesuje bo jeszcze w tym roku będzie nowy następca w najmie długoterminowym ( i wtedy tym bardziej wszystko zlewam) :D

Nie będzie to jednak Renault ale to tylko z powodu tego, że aktualnie nie ma żadnego modelu który mi pasuje (Koleos nawet z najmocniejszym silnikiem nie jedzie, a w Talismanie nie pasuje mi praca dwusprzęgłowej skrzyni biegów). Mniejszych aut nie chcę (za dużo pojebów na drodze, chcę żyć)