• Czarnogóra

Moderator: metalman

 #60438  autor: lluukkass
 27 kwie 2017, 20:50
Witam. W tym roku prawdopodobnie ten kierunek. Czy ktoś był? Prawdopodobnie podróż samochodem, więc trasa, noclegi, czas przejazdu koszty... W sumie każda informacja mile widziana :)
 #60451  autor: xander83
 27 kwie 2017, 21:49
Ja byłem, nocleg zrobiłem w Serbii (przepiękne miejsce niedoceniane). Pamiętaj o winietach czasami opłaca się wziąść np. Na 30 dni bo wychodzi taniej niż na jeden dzień. Pilnuj się ograniczeń bo np. Właśnie w Serbii za przekroczenie o 50 km idziesz z marszu do paki na 24H.

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
 #60517  autor: MichalO
 28 kwie 2017, 15:58
Byłem w zeszłym roku i polecam, bo przede wszystkim taniej niż w Chorwacji (pomimo, że ceny w Euro). Dojazd - jechaliśmy w 4 osoby Insignią bez noclegu (w drodze powrotnej bo jechaliśmy tam z Chorwacji), z Budvy do Warszawy 20 godzin (na dwóch kierowców, z dwiema godzinnymi przerwami) przez Chorwację, Austrię i Czechy. Najwięcej policji było w samej Czarnogórze, po drodze spokój (ale Czechy i Polskę robiliśmy w obie strony w nocy). Jeśli chcesz jechać nad morze to polecam Budvę - największy kurort wakacyjny, bardzo dobre miejsce wypadowe do Kotoru, Zatoki Kotorskiej (polecam rejs), nad Jezioro Szkoderskie czy nawet w góry (Czarnogóra to niewielki kraj). Ceny jak wszędzie - najdrożej nad morzem, im dalej od turystycznych miejsc tym taniej. Jeśli potrzebujesz więcej szczegółów to pisz co konkretnie Cię interesuje.
 #61419  autor: pietruszkowski
 08 maja 2017, 14:02
Zieloną kartę musisz mieć.