• Wakacje nad polskim morzem..

Moderator: metalman

 #58149  autor: Marta
 09 kwie 2017, 22:47
My z głębokim wózkiem na tydzień urlopu pakowaliśmy się do bagażnika. Nic nie jeździ w kabinie także nie wiem na co jeszcze box ;) Tak, Bravo jest pakowne a mamy fabrycznego suba więc bagażnik ciut mniejszy.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 #58153  autor: łysy
 10 kwie 2017, 06:52
Braliście wanienkę ze stelarzem i łóżeczko turystyczne oraz rowerek i jeździk? Tak jak pisałem bierzemy sporo wiec po to box. Owszem można wszystko upchać do środka i jechać załadowanym jak rumun.

Wysłane z mojego Elegance_5_0 przy użyciu Tapatalka
 #58176  autor: Alfa
 10 kwie 2017, 13:05
tomek1985 pisze:W tym roku poraz pierwszy wraz z rodzinką jedziemy nad polskie morze. Wybór padł na miejscowość Rowy. Jedziemy ponieważ mamy mała córkę i nie chcemy ryzykować z samolotem i wysoką temp. Zaliczka zaplacona. Trasa bedzie dluga bo ok. 700km jestem ciekawy jak się Bravolot spisze w takiej trasie i jaki jest pojemny :)
Jeden z lepszych wyborow jesli chodzi o miejscowosci wypoczynkowe nad polskim morzem , duzo spokojniej niz we Wladyslawowie .Obok Rowow jest miejscowosc Poddąbie - idealne miejsce dla rodzin z malymi dziecmi , cisza i spokoj w standardzie :D

A gdzie bedziesz konkretnie - jesli to nie tajemnica.
 #58214  autor: tomek1985
 10 kwie 2017, 19:45
@alfa to żadna tajemnica tutaj namiar: http://www.apartamentyela.pl/index.php/ ... y-ela-rowy
Sprawdzone przez naszych znajomych byli już tam kilka razy
Jedziemy na trzy samochody więc będzie wesoło :yeah:
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2017, 08:17 przez metalman, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Dodano brakujące znaczniki [url] [/url] do linków.
 #58241  autor: Alfa
 10 kwie 2017, 21:33
Tak pytalem z ciekawosci bo bylem juz tam X razy , no i kumpel ma tam pare swoich apartamentowcow , ale to nie ten.
Fenomen tej miejscowosci polega na tym ze jest tam tylko 1 glowna ulica ktora konczy sie nad morzem - brak turystow przejezdzajacych przez ta miejscowosc.
Milego wypoczynku .
 #58309  autor: Marta
 11 kwie 2017, 11:33
łysy pisze:Braliście wanienkę ze stelarzem i łóżeczko turystyczne oraz rowerek i jeździk? Tak jak pisałem bierzemy sporo wiec po to box. Owszem można wszystko upchać do środka i jechać załadowanym jak rumun.

Wysłane z mojego Elegance_5_0 przy użyciu Tapatalka
Braliśmy łóżeczko. Wanienka dmuchana. Reszty nie, ale nie wyobrażam sobie tyle klamotów ze sobą targać ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 #58331  autor: metalman
 11 kwie 2017, 12:49
@Marta, każdy bierze to co chce i uważa :) Jedni biorą jedne majtki na cały wyjazd a inni po dwie pary na każdy dzień - co kto lubi :D
 #58337  autor: Dziki
 11 kwie 2017, 13:07
No właśnie, a ja wezmę na wszelki wypadek kalesony ;)
Dwie pary.
 #58341  autor: metalman
 11 kwie 2017, 13:14
@Dziki, nie będzie tak źle ;) W sumie to Ci zazdroszczę - ja uwielbiam polskie morze. Serio :)
 #58344  autor: Dziki
 11 kwie 2017, 13:55
Dlatego tam jedziemy :)
Z jednej strony zagranicę to nawet nie chce mi się bardzo gdziekolwiek lecieć, moja lubi gorąco, więc będziemy jeździć osobno ;)
Ja bym mógł jeździć na wczasy nawet i to bardzo chętnie do Finlandii, Norwegii czy obojętnie gdzie w tamte rejony, moja nie chce o tym nawet słyszeć :D
A polskie morze pomimo, iż ciężko czasem z pogodą, zimne i czasem brudne - ja tam jednak lubię nasze.
Można powiedzieć - też uwielbiam, przynajmniej nie leżę na 5 metrach kamieni czy innego żwiru - już leżałem tak w Czarnogórze - na murku, bo miejsca na tych 5 metrach już dla nas brakło :D
Dla każdego coś innego, jeden lubi upał i jak mu pot po rowie cieknie, opalanie i browary, inny woli połazić, pobiegać i normalnie pooddychać.
 #60395  autor: deksu
 27 kwie 2017, 13:08
łysy pisze:Byliśmy w zeszłym roku w maksmar w Chłapowie. Polecam,młody miał się gdzie bawić. Staramy się zawsze wybierać mniejsze miejscowości właśnie ze względu na spokój. Kilka razy byliśmy też w Rewalu i również polecam.

Wysłane z mojego Elegance_5_0 przy użyciu Tapatalka
Oo. Ja w tym roku też do maksmara z 4 latkiem. Po zdjęciach wydaje się super z dzieciakiem. Czyli potwierdzasz atrakcyjność miejscówy?

My koniec sierpnia -początek września po zgiełku i z duzo nizszymi cenami. Upałów nie lubimy :-)
 #60401  autor: łysy
 27 kwie 2017, 13:32
My byliśmy zadowoleni. W razie deszczu jest duża bawialnia.

Wysłane z mojego Elegance_5_0 przy użyciu Tapatalka
 #60405  autor: deksu
 27 kwie 2017, 13:58
To nas właśnie skusiło. Dobrze mieć potwierdzenie od kogoś kto był :-)
 #65441  autor: Damian0907
 22 cze 2017, 21:24
A my jedziemy w tym roku do Ustroni Morskich, zastanawiam sie czy ze Śląska lepiej leciec na a4 czy a1?;) wyjazd w niedziele;)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 #65446  autor: 68oct
 22 cze 2017, 21:46
Jesli ktoś z Was wybiera się nad morze to uważajcie na domki nazywające się "sosnowa mila" w miejscowości Pobierów. Domki są extra, miejscowość tez, jednak tuż obok jest budowa, panowie kładą kostkę brukowa, sypia kruszywo, wyrównują, tną krawężniki jeżdżą widlakami, zaczynaja o 7 rano... jeśli ktoś chce odpocząć to nie polecam, meksyk jest straszny.
Właścicielka kasuje kasę przy meldunku i nie chce słyszeć o wcześniejszym wyjezdzie... to nie jej budowa, nie ma na to wpływu, pretensje do gminy:D

Miejscówkę polecam ale jakoś dopiero w sierpniu, niech się uporają z tą budową najpierw.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 #86670  autor: dezet
 24 lut 2018, 12:39
W Gdańsku ktoś coś poleci?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

 #86680  autor: łysy
 24 lut 2018, 13:18
Też jestem zainteresowany Gdańskiem.
 #87221  autor: Cwiara
 28 lut 2018, 23:30
Ktoś był w sezonie urlopowym w Grzybowie k.Kołobrzegu ?
 #87320  autor: bis
 01 mar 2018, 21:40
Nie, ale byłem w Dźwirzynie i w tym roku też będę.
 #87323  autor: Cwiara
 01 mar 2018, 21:48
Mam w planach wypoczynek w Grzybowie lipiec/sierpień.
Droge w Dźwirzynie może już zrobili asfaltową czy dalej te płyty w kierunku Kołobrzegu ?