• Chorwacja..

Moderator: metalman

 #111348  autor: rybsztein
 10 lut 2019, 19:07
szakal widzisz ja mówię o normalnej podróży a nie takiej, gdzie aby dziecko wytrzymało to robi się mu papkę z mózgu puszczając bajki. Ale każdy robi jak uważa. A jazda z 9mc dzieckiem do Chorwacji to dla mnie debilizm ale to też moje zdanie. Jak dla kogoś i jedno i drugie jest ok to ja z kimś takim nie dyskutuję.

Jazda przez noc nie jest dobrym pomysłem jeśli ktoś nie wie z czym to się wiąże i nigdy tak nie jechał. Zachować przytomność na pustej autostradzie o 3 w nocy jest ponad możliwości przeciętnego czlowieka. Ja zawsze wyjeżdżałem koło 4 i na 20 na miejscu.

Pojszło z mojego Szajsunga eS 7.







 #111374  autor: metalman
 11 lut 2019, 08:26
Kończmy powoli off-top ;) To jednak temat o Chorwacji. Temat podróżowania z dziećmi jest bardzo ciekawy i można założyć nowy wątek w temacie podróży ;)
 #111549  autor: Michał
 14 lut 2019, 10:04
@szakal64 @rybsztein ja jeżdżę długie trasy tylko w nocy, jeżdżę tak od lat także wiem czym się je jazdę w nocy ;)
@mattuszycki sprawdzę sobie w pzmocie chociaż z tego co widziałem to Ce u miało z kosmosu ;)
@metalman może rzeczywiście warto założyć temat pod tytułem podróże z dzieckiem.
Dzięki wszystkim za rady
 #111550  autor: mattuszycki
 14 lut 2019, 10:07
Dla mnie jeśli cena jest wyższa to cena komfortu, wszystko mam ogarnięte przed wyjazdem, nie ma sytuacji że dostanę winiety ze złymi datami, a w placówce wszystko rejestrują w zeszycie więc w razie problemów reklamujesz z paragonem :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 #111560  autor: Cwiara
 14 lut 2019, 12:38
Michał pisze: 14 lut 2019, 10:04...
@metalman może rzeczywiście warto założyć temat pod tytułem podróże z dzieckiem.
Dzięki wszystkim za rady
Tak , temat dalekich podróży z dzieckiem/dziećmi na forum na pewno niedługo zagości :)
Ja też wyjeżdżam przed północą i na miejscu jestem jednym z pierwszych , tylko że ja pracuję i jeżdżę w nocy sporo a nie każdy czuje się komfortowo jechać kilkanaście godzin :( i wytężać wzrok na drogę i pobocze :arrow: zwłaszcza na nocną aktywność zwierząt.
Czasem trzeba złapać "szybkiego ciężarowego" który toruje drogę :lol: jemu wielkiej krzywdy/szkody nie zrobią.
Kiedyś jechałem w kolumnie ciężarowych z tym że na CB dałem info że jadę do Piły i niech nie psioczą że na osobówkę muszą patrzeć w dół :twisted: to koleś z auta za mną zwiększył dystans i kazała trzymać tempo bo oni w nocy nie zwalniają w zabudowanym poniżej 70 chyba że mają "cynk" o ITD lub misiakach...
 #120399  autor: pietruszkowski
 02 sie 2019, 14:32
Jak tam ceny na Chorwacji w tym roku? Bo podobno mocno podrożało. Jakieś przykłady cen?
 #120538  autor: pietruszkowski
 06 sie 2019, 11:40
OK. Mówi się "w Chorwacji". Ale twoje porównanie jest słabe. Bo mówi się np:
- na Węgrzech,
- na Słowacji,
- na Litwie, Łotwie, Białorusi, Ukrainie ...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7