• Karny "Kaktus"

Moderatorzy: metalman, Wochu

 #14221  autor: KiDMaN
 06 mar 2016, 23:44
Proponuje nowy temat.
Karny Kaktus, czyli zdjęcia i sytuacje drogowe wymagające wręczenia kierowcy za jego postawę karnego "kaktusa".
Mogą to być sytuacje za złe parkowanie, za włączony kierunek w lewo a skręcanie w prawo, niebezpieczną jazdę itp.
Ważne, aby to nie były zdjęcia, filmiki ściągnięte z sieci, tylko zrobione przez was. :kaktus:
 #14279  autor: fireinair
 07 mar 2016, 13:08
To ja zamieszczę coś od siebie. Pani jeżdżąca czarnym golfem IV , linie jak wół a ona i tak na środku - Leon i Passat już były zaparkowane. Z rana ujdzie ale po południu ( kierująca do 17 w pracy ) czasami brak miejsca między innymi przez takie parkowanie. Chyba trzeba Pani włożyć karteczkę z prośbą za wycieraczkę :evil:
Nie czepiać się mnie , że tylne koła za linią :bijatyka: ale tablicę i stare ramki są obrysowane przez rajdowców u mnie więc wolę im więcej miejsca zostawić na " manewry" :D
Obrazek
 #14394  autor: sienka
 07 mar 2016, 21:36
Kiedyś jakiś gościu zaparkował tak blisko mojego od strony kierowcy, że musiałem wsiadać drzwiami pasażera, a to był naprawdę wielki kłopot. Jak nie wierzycie to spróbujcie. :evil:
 #14440  autor: Ariel
 08 mar 2016, 08:03
Miałem kiedyś zgłoszenie na 112 od Pani, która żądała przyjazdu Policji, ponieważ ktoś tak blisko stanął jej samochodu, że nie mogła zapakować dziecka do fotelika. Zapytałem, czy może wejść do samochodu z drugiej strony, powiedziała, że tak, od strony kierowcy ma dużo miejsca, ale ona ma fotelik z drugiej strony :crazy:
 #14497  autor: fireinair
 08 mar 2016, 13:16
@Ariel jak Ty zaparkowałeś ? :P widzicie można :D a tak na serio to w takim przypadku trzeba byłoby zadzwonić na policję to jeden z drugim by się nauczył bo chyba nie ma żadnego usprawiedliwienia dla kierującego "pickupem" :D jakby nie patrzył to :kaktus: dla niego
 #14505  autor: Ariel
 08 mar 2016, 14:27
Ja już stałem jak ten KAKTUS zaparkował obok. Robię kawę w kuchni i taka scena za oknem :?
Na szczęście po kilku minutach wyjechał po takim samym łuku, po jakim wjechał, gdyby zrobił to inaczej, mógłby mnie zahaczyć. Zrobiłem zdjęcie w razie "w".
 #14554  autor: lukasbv
 08 mar 2016, 17:17
Taka sytuacja:

Obrazek

Droga dojazdowa do szpitala...
 #14762  autor: metalman
 09 mar 2016, 11:04
Dla mnie największym problemem było wsiadanie do auta jak miałem skręcone kolano, dwie kule, stabilizator ustawiony na 45 stopni zgięcia i potrzebowałem drzwi otworzyć na oścież :(
 #14890  autor: KiDMaN
 10 mar 2016, 00:33
Obrazek
Obrazek

To ja wrzucę dwie fotki po dniach Chrzanowa 2015. Jakis debil jechał czymś ostrym po maskach samochodowych. Niestety jedna z tych masek była moja :(

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 #14919  autor: metalman
 10 mar 2016, 09:06
Kiedyś wychodząc z bloku zobaczyłem panią, która podjechała Cromą na parking i stanęła na środku takiego dużego, pustego miejsca. Dodam, że na tym parkingu, niestety, linii nie ma ale z miejscami też ciężko. Zmierzyłem ją wzrokiem na tyle chyba ostro, że jak wysiadała to zapytała co się tak gapię. Ja na to, że na tym miejscu to dwa auta by się zmieściły a miejsc na osiedlu zawsze brakuje. Pani, odchodząc, rzuciła przez ramię, że się czepiam, ona się spieszy, nie ma czasu poprawiać i za 5 minut stąd odjedzie...
 #14931  autor: Wiki
 10 mar 2016, 10:20
Obrazek
Nie ma to jak zając dwa miejsca i mieć to w nosie. A wszystko to pod urzędem dzielnicy Ursynów gdzie każde miejsce jest na wagę złota


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 #15112  autor: jablkot
 10 mar 2016, 19:53
To ja też dodam coś od siebie.
U mnie w bloku mieszka gość, który usilnie swojego Hyundaia i40 zamiast na miejscu parkingowym parkował na chodniku przed wejściem do klatki. Kilka razy ktoś mu obkleił auto karnymi "kaktusami". Gość się tym nie przejął robił dalej to samo. Kolejnym etapem było naklejanie kartek papieru z napisaną markerem informacją, że to nie jest parking. Też gość sobie nic z tego nie robił. Dziś w nocy ktoś mu zarysował cały bok pojazdu, oczywiście od strony chodnika. I stał się cud. Od popołudnia koleś parkuje na miejscu parkingowym. Jest w stanie przejść te kilka metrów do klatki schodowej. Jak widać na niektórych idiotów tylko tak drastyczne sposoby działają.
Oczywiście pisząc idiotów miałem na myśli osoby, które umyślnie w taki sposób parkują. Nie dotyczy to osób, którym zarysował samochód jakiś półmózgi imbecyl, bo miał taki kaprys.
 #15647  autor: Dawid
 14 mar 2016, 12:25
Pokazujecie moi drodzy porysowane auta...Pokaże Wam jak mi mi ostatnio w Belgii-cywilizowanym kraju jakiś jebnięty debil potraktował Stilo.Oczywiście winnego brak.

Obrazek

Obrazek
 #15667  autor: Michał
 14 mar 2016, 13:59
Duże miejsce parkingowe dla matki z dzieckiem, Toyota stoi prawidłowo, burak w BMW (dlaczego mnie to nie dziwi) nie mieści się w swoje miejsce i staje tak, że z Toyoty będzie ciężko otworzyć drzwi i wpakować malucha do auta..
ObrazekWP_20160313_003
Nie żeby nie było miejsc bo parking jest duży ale przecież trzeba stanąć prawie na drzwiach wejściowych....

Dodano po 1 minucie 9 sekundach:
@Dawid widać trafiłeś na jakiegoś sfrustrowanego brudasa.
 #17092  autor: kolejarz
 22 mar 2016, 15:29
Golfik odpala prawie jak lokomotywa spalinowa a okularnik zaparkowany na chodniku. Sytuacje z parkowaniem w tym miejscu powtarzają się nagminnie; ostatnio SM daje bilety :)
Obrazek
 #18256  autor: jablkot
 29 mar 2016, 17:55
A ja zapodam dwa filmiki z dzisiaj:
1. Władca lewego pasa
https://youtu.be/qA18RtB1ht4
2. kierowca autobusu, który albo ma problemy z opanowaniem swoich emocji i powinien się zwolnić, albo ma gdzieś PoRD i pasażerów i również powinien się zwolnić.
https://youtu.be/MRXKnxKs6jg
Jakość nagrań kijowa bo przez przypadek sformatowałem do mp4
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2016, 08:40 przez metalman, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Dodano brakujące znaczniki [url] [/url] do linków.
 #21430  autor: Michał
 20 kwie 2016, 22:01
Co powiecie na tego bystrzaka??
Obrazek
Obrazek
Z garażu do wyjazdu byłem 3 w kolejce...

Właściciel tegoż paździerza poszedł sobie do Carrefoura po drugiej stronie ulicy...
 #34227  autor: jablkot
 14 sie 2016, 10:53
Na pytanie "Czemu nie wjechał Pan do sklepu? Było by jeszcze bliżej." gość burknął coś pod nosem i wszedł do sklepu na zakupy.

P. S. Koledzy i koleżanki co zrobić aby zdjęcia pojawiały się w poście?
Obrazek
Zdjęcie dodane przez Dziki :)
 #34277  autor: Bubcio
 15 sie 2016, 03:27
To i ja dorzuce kaktusa:)
Parking na Silesia City Center;)
Obrazek
Obrazek

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk