• Wózek - spacerówka - co kupić, jaki kupić, co brać pod uwagę.

Moderatorzy: metalman, Wochu

 #68392  autor: Marta
 25 lip 2017, 00:46
A tymczasem ogarniaj Michał kolejnego pasażera bo jeszcze tyle fajnych wózków chciałam wypróbować, m.in. Phil&Teds któryś w wersji double :D
 #69697  autor: Michał
 06 sie 2017, 13:11
No i nabyliśmy spacerówkę GB Pokit, była opcja belek na dach i boxu ale po przeliczeniu i możliwości wykorzystania wybór padł na wózek, szczególnie, że trafiliśmy w dobrym pieniądzu :)
@b2s jakby tam Wam się udało go dostarczyć do nas do przyszłej środy to byłoby fajnie :)
 #69711  autor: rybsztein
 06 sie 2017, 16:41
Ja polecam:

http://allegro.pl/wozek-spacerowy-space ... 28950.html

Kupowaliśmy 2 lata temu jakoś taniej troszkę. Idealnie pasuje do bagażnika Bravo - wpasowuje się w sporta z subem między górną cześć tapicerki nadkoli. Dzięki temu praktycznie cały bagażnik jest do dyspozycji. Sam wózek niczym specjalnie się nie wyróżnia ale jakiś wad nie zauważyliśmy. Dziecko ma wygodnie i nieźle się prowadzi.

Czekamy aż młodsza usiądzie i oddajemy pożyczony Mutsy Transporter (wózek tragedia, po raz kolejny potwierdza się, że markowe rzeczy dla dzieci to przepłacanie) i odzyskamy bagażnik:) - za 2,5tyg urlop a gondola zawala pół bagażnika:/

Pojszło z Szajsunga Galaksy S5 Neło


 #69723  autor: Michał
 06 sie 2017, 19:31
Spoko, ze wchodzi na szerokość do bagażnika ale chyba prawie na styk.
 #69735  autor: Michał
 06 sie 2017, 21:12
Ale to dobrze wiedzieć, że jaka parasolka wchodzi :)

Dodano po 18 godzinach 28 minutach 34 sekundach:
Wiedziałem że GB Pokit jest mały po złożeniu, znalem jego wymiary ale jak widzi sie ta walizkę na żywo to człowiek sie zastanawia jakim cudem udało sie tam zmieścić wózek.
Po prawej GB Qubit+
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Felga ma 15"
Obrazek
 #70217  autor: 1991kondi
 12 sie 2017, 07:01
Sam posiadam taki http://sklepbobas.pl/s29,prdid4936,cama ... erowy.html, składam ich na co dzień dość sporo , cena przystepna jakość i wygoda dziecka jak najbardziej Ok . Jedynie dosc duzy gabaryt po zlozeniu :)
Ostatnio zmieniony 16 sie 2017, 11:34 przez metalman, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Dodano brakujące znaczniki [url] [/url] do linków.
 #70504  autor: Michał
 15 sie 2017, 14:21
Miałem okazje przetestować przez ostanie parę dni dwa wózki jeden to Babyzen Yoyo + a drugi to Mima Xari, pierwszy za nierozsądne pieniądze a drugi za kosmiczne, więc w takich cenach oczekuje się sporo no i niestety o ile Yoyo jest znośny (ma parę mankametów) o tyle Mima to jest jakaś patologia.
Może najpierw o Yoyo.
Wózek ma kilka fajnych patentów, pierwszy taki, że mieści się do samolotu jako bagaż podręczny, jest dość mały po złożeniu i na prawdę lekki, coś w okolicy 6 kg, ma spory kosz pod spodem i zmyślną kieszonkę na tylej części, mieści się tam spory portfel, telefon i woda 0.5 litra. Do tego wózek rozkłada się do pozycji leżącej i z tego co się zorientowałem można do niego zamontować gondolę.
To tyle z plusów :)
Minusem są pasy a właściwie sposób ich zapinania, można dostać szału jak trzeba na szybko zapinać, sposób rozkładania oparcia dosyć uciążliwy i niestety prowadzenie. O ile na równej drodze, na chodniku czy na asfalcie jest bajka i jedzie się lekko i przyjemnie, krawężniki też pokonuje się bez problemu o tyle jak zjedziemy na kostkę brukową to pojedyncze przednie koła potrafią nagle zakręcić i wózek staje dęba a my na niego wpadamy. Byłoby ok jakby dało się koła zablokować w pozycji na wprost ale nie ma w ogóle takiej możliwości.
Ogólnie wózek godny polecenia o ile, ktoś porusza się po przyjemnym terenie. Jedynie cena odstrasza bo taki wózek kosztuje 1800 zł w PL
Obrazek

Mima Xari, hmmm.... plusów nie ma, ja nie odnalazłem. Wózek jest lekki a prowadzi się jakby ważył 20kg, po 7 miesiącach cały skrzypi, przednie koła mają kompletnie zdarty bieżnik, daszek się odkształcił, spacerówka jest w kaształcie łupiny i nie ma regulacji kąta oparcia, jedynie całym siedziskiem można ruszać, jest jeden daszek dla gondoli i dla spacerówki. Generalnie masakra. Na koniec wózek kosztuje prawie 5000 zł więc nie mało a odnosi się wrażenie, że zapłaciło się za nie wiadomo co a dostało się tanią chińszczyznę.
Zdjęcie poglądowe.
Obrazek
 #70887  autor: Bulls
 19 sie 2017, 15:57
Potwierdzam że Mima to kompletna hipsterska porażka. Najtańsze caretero będzie lepszym wyborem.