• Jaką kupić zmieniarkę pod Connect nav+ Proszę o radę

Moderatorzy: metalman, Wochu

 #64603  autor: beneke
 12 cze 2017, 18:33
Witam. Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zakupu zmieniarki cyfrowej do mojego Bravo. Niestety mam Connect Nav+ Magneti Marelli i nie wiem jaka będzie z tym radiem działać. Może ktoś już ma założoną do takiego radia i może mi poradzić. Z góry dziękuję
Obrazek
 #64628  autor: Sz4jba
 12 cze 2017, 20:24
Znajomy miał w alfie Connect nav i podpiął Yatour, z tego co pamiętam to działało.
Sam używam Yatour i mogę śmiało polecić, jakoś dźwięku jest bardzo dobra.

Zresztą z tego co widzę po aukcjach na allegro jest kompatybilna wersja.
 #64632  autor: beneke
 12 cze 2017, 20:49
Pisałem maila do audiostrady pytając o model xcarlink i odpowiedzieli że podpinali do nowszych connect nav+ i działała ale z moim radiem nie wiedzą. No i mam dylemat teraz. Może rzeczywiście tego yatoura kupie. Na jednych aukcjach niby piszą że współpracuje z Magneti Marelli fiat a na innych znowu na czerwono wytłuszczone że z alfowskimi CN+ Magnetti Marelli nie - i być tutaj mądry. To alfowskie od fiatowskim się czymś różnią, myslałem że soft ten sam jest
 #64664  autor: Sz4jba
 13 cze 2017, 06:42
http://allegro.pl/zmieniarka-usb-sd-mp3 ... 29637.html jak co polecam Ci tego sprzedawcę, wszystko doszło ładnie zapakowane i szybko ( niby jest Twoje radio na zdjęciu , chociaż martwi napis: "Uwaga nie kompatybilny z Alfa Navi Magneti / Marelli" ).
Ostatnio zmieniony 13 cze 2017, 10:10 przez metalman, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Dodano brakujące znaczniki [url] [/url] do linków.
 #64911  autor: beneke
 15 cze 2017, 18:09
Obrazek
No więc kupiłem zmieniarkę Xcarlink.
Za kilka dni dostanę i podłączę. Jak zadziała, lub nie z przyjemnością poinformuję szanownych forumowiczów
 #65610  autor: beneke
 24 cze 2017, 22:00
No więc zmieniarka doszła i została podłączona. Działa bardzo dobrze, jedynym mankamentem jest to, że po załączeniu radia zawsze trzeba wcisnąć przycisk play bo inaczej odtwarzanie samo z automatu nie startuje.
Obrazek
Obrazek
 #151537  autor: mario1979
 16 maja 2023, 13:33
A mógłbyś zrobić foto przewodów wchodzących do niebieskiej kostki? W sensie który idzie gdzie