• Jak pozbyć się Kun? Odstraszacz

Moderatorzy: metalman, Wochu

 #58297  autor: Damian0907
 11 kwie 2017, 11:04
Hejka, od wiosny co noc mam całe auto schodzone myślałem że to od Kota. Ale ostatnio otwieram maskę a tu coś dobrało się do wygłuszenia pod maską, i do węża od chłodnicy. Więc przypuszczam że to kuna, bo sąsiad też narzeka.
Może macie jakieś sprawdzone sposoby, lub urządzenia elektryczne które naprawdę działają? Na internecie piszą o kostkach do Wc.
Wolałbym chyba żeby coś było i na kune i na kota- bo on lubi czasem wygrzewać się na masce.
 #58305  autor: bahamut24
 11 kwie 2017, 11:28
Garaż dobry na wszystko znajomy pozbyl sie kuny wieszajac pod maska garsc psiej siersci w rajstopie. Nie wie czy to pomoglo ale kuna juz go nie dreczy

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 #58313  autor: opti
 11 kwie 2017, 11:38
Tunap 398 :)
 #58318  autor: mentos
 11 kwie 2017, 12:03
Tak jak kolega piszę psia sierść ;)
Na kosmetyceaut bodajże pisali o kostkach do kibla ale sam tego nie testowałem ;p
a jeśli chodzi o koty w szczególności te zadomowione to sam nie wiem mam całą maskę zawsze upierd***** od kocich łapek i mnóstwo rysek od pazurków :cry:
 #58322  autor: Damian0907
 11 kwie 2017, 12:24
Opti faktycznie to takie dobre jest? Ja używałem tego http://www.motochemia.pl/k2-anti-marten ... -3736.html, działa ale przez miesiąc a poza tym wszystko później się klei po tym. Bo za tą cenę co kosztuję Tunap mogę mieć coś elektrycznego:D

Mentos kolega ostatnio kupił taki gadżet i mówi że kun nie ma i koty nie podchodzą do auta, tylko że na baterie, ja szukam czegoś pod aku żeby podłączyć : )
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2017, 12:47 przez metalman, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Dodano brakujące znaczniki [url] [/url] do linków.
 #58329  autor: jarjar94
 11 kwie 2017, 12:48
Miałem wojnę z kuną i okazała się przeze mnie wygrana, chociaż kilka bitew przegrałem :P Nie pomagały żadne domowe sposoby (sierść, kostki toaletowe itp.) i kuna nic sobie też nie robiła ze specjalnych brzęczyków :( Jedynym skutecznym sposobem okazało się złapanie intruza żywcem ;)
Na Alledrogo można znaleźć specjalne pułapki i może nie są tanie, ale skuteczne :D
Przez pierwsze 2 noce złapałem koty sąsiadów (które od tamtego czasu boją się też podejść do mojego auta), ale trzeciej nocy zakończyłem wojnę sukcesem :D Uprzedzę tu od razu pytania co zrobiłem z przeciwnikiem, bo wywiozłem od razu kunę do lasu oddalonego o 20 km od domu :)
 #58330  autor: Kilgore
 11 kwie 2017, 12:49
O właśnie KOTY. Mam też ten problem pier@$^##nym kotem sąsiadów.
Normalnie nienawiść level 100. :bijatyka:
Szukam czegoś sprawdzonego bo mi już ręce opadają. Kot jak mnie widzi to, spierdziela ale co z tego, nie będę stał przy aucie. Kiedyś chciałem go przejechać ale uciekł w trawę :mod:
 #58394  autor: Pympek
 11 kwie 2017, 19:38
1. Kostka WC
2. System elektroniczny na odstraszenie
3. Preparaty na gryzonie

i w takiej kolejności skuteczność.. przerabiane kilkanaście razy :P

bardzo często przegryzane przewody od podciśnienia jak i elektryki.