• Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

Moderatorzy: metalman, Wochu

 #68317  autor: blackbravo
 24 lip 2017, 13:27
Wytnij ekologię i zrób chipsa - nie zmienisz na żaden 1.4 ;-)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 #68319  autor: Dziki
 24 lip 2017, 13:29
Są na ten temat wątki, jak zachowuje się czasem 150 konna benzyna na gazie.
Temat znany i dość szczegółowo opisywany.
Wszystko znajdziesz, wystarczy użyć funkcji "Szukaj"
Polecam zatem odszukanie odpowiedniego wątku.
Tutaj zaraz pojawi się 30 różnych odpowiedzi, niepotrzebna dyskusja ( i czasem też zwady i kłótnie ) o wyższości benzyny nad gazem i odwrotnie, a raczej nie od tego jest ten wątek, żeby jedno zagadnienie przeciągać w nieskończoność.
 #68323  autor: Michał
 24 lip 2017, 14:27
Tak 120 bardzo odstaje.
 #68401  autor: kubkox
 25 lip 2017, 08:47
Heja!
Mam taki sobie zgryz z bravolotem.
Od jakiegoś czasu zauważyłem, że przy porannym starcie na zimnym silniku dziwnie chodzi - lekko nieregularnie.
Ostatni miałem awarie aku i auto odmówiło posłuszeństwa. Pożyczyłem chwilowo od mechanika tymczasowy i jego cele były już z lekka luźne co było powodem, że LP dzwoniłam po mnie gdyż auto nie odpala, brak życia ;)
Na miejscu okazało się, że klema się obluzowała ... no to ciach ciach i prąd jest. Wracam do domu i rano telefon, że kolejny raz brak prądu i że jakiś dym leci spod maski. Wymieniłem aku na nowy, dokręcony na maxa.
Ale dzisiaj odpalam - znowu jakiś dławik. Pomyślałem - otworze maskę, żeby sprawdzić stan płynu chłodniczego bo coś myknął. I tutaj :shock: :shock: leci dym zza silnika. Może bardziej para niż dym, bo bez konkretnego zapachu, raczej brak jakiegokolwiek. Próbowałem na mierzyć miejsce, ale ciężko było. Raczej gdzieś u góry niżeli spod spodu. No i nie mam pojęcia co to może być. Ktoś coś...może się spotkał z takimi cooodami?
 #68404  autor: tadek
 25 lip 2017, 08:52
:fiat1: :fiat1: Czy jest tu jakiś posiadacz Bravo 1.4 T-Jet 150 KM z gazem ? :mod:
 #68414  autor: kubkox
 25 lip 2017, 10:15
Sprzedawca wysłał twoje zamówienie.
 #68421  autor: ZajcuNS
 25 lip 2017, 11:57
Jednak stwierdziłem że wymienię już te świece żarowe żeby pozbyć się tej kontrolki i tu pytanie jakie będą dobre markowo/jakościowo (ale też bez przesady) do mojego silnika 1.6 multijet 120koni?
 #68422  autor: GRX
 25 lip 2017, 12:10
@ZajcuNS Ja fabrycznie miałem świece BERU. Ostatnio zamówiłem u Pympka i w oryginalnych pudełkach Fiata przyszły świece Bosch-a czyli jako oryginały można traktować Bosch-e i BERU.
 #68434  autor: Shaq
 25 lip 2017, 13:51
Wykrecasz starą, zakładasz nową.

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

 #68443  autor: krzyszyk
 25 lip 2017, 14:26
Witam. Potrzebuję pomocy w sprawie tylnych drzwi. Mianowicie chodzi o ściągnięcie boczka. Na forum znalazłem jedynie temat o przednich drzwiach, z którego już dawno skorzystałem, ale w tylnych mam korbkę. I tu jest właśnie problem bo nie wiem jak ją zdjąć. Nie chcę jej uszkodzić.
 #68449  autor: krzak
 25 lip 2017, 15:07
Tłumik końcowy do Bravo 2 1.6D 105KM z 2008 - z którego Bravo 2 będzie taki sam?
 #68450  autor: rybsztein
 25 lip 2017, 15:17
kubkox pisze: 25 lip 2017, 08:47 Heja!
Mam taki sobie zgryz z bravolotem.
Od jakiegoś czasu zauważyłem, że przy porannym starcie na zimnym silniku dziwnie chodzi - lekko nieregularnie.
Ostatni miałem awarie aku i auto odmówiło posłuszeństwa. Pożyczyłem chwilowo od mechanika tymczasowy i jego cele były już z lekka luźne co było powodem, że LP dzwoniłam po mnie gdyż auto nie odpala, brak życia ;)
Na miejscu okazało się, że klema się obluzowała ... no to ciach ciach i prąd jest. Wracam do domu i rano telefon, że kolejny raz brak prądu i że jakiś dym leci spod maski. Wymieniłem aku na nowy, dokręcony na maxa.
Ale dzisiaj odpalam - znowu jakiś dławik. Pomyślałem - otworze maskę, żeby sprawdzić stan płynu chłodniczego bo coś myknął. I tutaj :shock: :shock: leci dym zza silnika. Może bardziej para niż dym, bo bez konkretnego zapachu, raczej brak jakiegokolwiek. Próbowałem na mierzyć miejsce, ale ciężko było. Raczej gdzieś u góry niżeli spod spodu. No i nie mam pojęcia co to może być. Ktoś coś...może się spotkał z takimi cooodami?

Pewnie pękł przewód odmy, gdzieś. Ja tak miałem. Ale z odpalaniem nie ma to nic wspólnego.
 #68453  autor: sabur
 25 lip 2017, 15:32
krzyszyk pisze:Witam. Potrzebuję pomocy w sprawie tylnych drzwi. Mianowicie chodzi o ściągnięcie boczka. Na forum znalazłem jedynie temat o przednich drzwiach, z którego już dawno skorzystałem, ale w tylnych mam korbkę. I tu jest właśnie problem bo nie wiem jak ją zdjąć. Nie chcę jej uszkodzić.
Do ściągniecia spinki potrzebujesz najlepiej lekko zagietego, płaskiego a najlepiej dwuzębnego narzędzia. Polecam poszukać w Google bo spinki w większości samochodów są bardzo podobne.

Sciagałem u siebie oba boczki i poszło bez większego problemu. Cierpliwość i precyzja wskazana :-)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 #68455  autor: philips
 25 lip 2017, 16:14
Panowie 250zl/szt za próg/nakładka ze sporta dobra cena ? W komplecie kołki, nie połamane progi wysyłka za pobraniem 40zł prawdopodobnie pod kolor samochodu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 #68458  autor: opti
 25 lip 2017, 17:10
Kolo dobrej ceny to nawet nie stalo.. dobra cena to 70zl za kpl, za tyle raz kupilem na magazynek progi ze sporta pod kolor maranello nb :)
 #68459  autor: philips
 25 lip 2017, 17:15
Taaa to ja nie wiem gdzie wy kupujecie te progi na Allegro ceny non stop 360-390zl/szt ???


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 #68461  autor: opti
 25 lip 2017, 17:19
Sprawdz sobie czy na okolicznych szrotach nie maja tego, bezpieczniej bedzie kupic na miejscu :)
 #68462  autor: philips
 25 lip 2017, 17:24
U mnie w okolicy nie ma szrotów taka okolica wiec zostaje tylko Allegro - Olx


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1
  • 214
  • 215
  • 216
  • 217
  • 218
  • 474