• Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

Moderatorzy: metalman, kubajg, Wochu

#99  autor: KiDMaN
 07 gru 2015, 17:37
Temat dość popularny na innych forach i myślę że i u nas nie powinno go zabraknąć więc rozpoczynam wątek.

Informacja dla nowych użytkowników:
Temat ma na celu uzyskanie szybkiej odpowiedzi na szybkie pytanie, bez zbędnych ceregieli i zakładania nowego tematu.
 #175  autor: Dziki
 07 gru 2015, 20:13
Więc zaczynam :
Na szybko - jak widać, zaczynają się zdjęcia.
Na jaki hosting Wasze zdjęcia, tak, żeby jak najdłużej tu były.
Jakoś tak normalnie, żeby po pół roku zniknęły...
Dużo jest tych hostingów, i nie wiem, z jakiego darmowego najlepiej korzystać, skoro w tej chwili można tylko z zewnętrznych.
 #223  autor: maciaty
 07 gru 2015, 21:20
@Dziki - flickr - https://www.flickr.com/ - sporo miejsca, możliwość wrzucenia zdjęć na hosting z poziomu aplikacji na telefon czy z poziomu menu androida (nie wiem jak pozostałe platformy). Wersja online z komputera też bardzo spoko. Co najważniejsze - nie ma opcji, że zdjęcia znikną. Hosting nie wpływa też na jakość wrzucanego zdjęcia. Używam od dłuższego czasu i jestem zadowolony. Założyłem konto po opiniach w internecie i nie żałuję.
 #235  autor: Dziki
 07 gru 2015, 21:35
Ok, dzięki za info, jutro podziałam.
Na telefonie mi nie zależy, bo i tak raczej wrzucam z lapa zawsze.
No i u mnie Windows w fonie. :mrgreen:
Chodziło mi tylko o to, żeby nie zniknęły z czasem. :)
Jakieś dobre rozmiary tutaj na Forum, jaki najlepiej ?
Ogólnie na kosmetyce aut zawsze korzystam z postimage, ale po jakimś czasie chyba znikną...
 #246  autor: Damian0907
 07 gru 2015, 22:05
Myślę że za niedługo padnie to pytanie: Jak odznaczyć nieprzeczytane posty??? . Bo ja osobiście szukam i nie widzę .
 #261  autor: KiDMaN
 07 gru 2015, 22:49
@Damian0907 - phpbb nie dawało takiej możliwości wcześniej, bynajmniej nie pamiętam. Jest możliwość oznaczenia postów jako przeczytane z danego działu. Wchodzisz na np dział "RÓB TO SAM - MANUALE" i powyżej listy postów masz przycisk "Oznacz jako przeczytane"

@Dziki nie ma tu ograniczeń wielkości zdjęć :) Forum jest Responsywne (RWD), więc jeśli wrzucisz zdjęcie Full HD albo 4K to dopasuje się do wielkości okna postu :) Ofc taka fota będzie się trochę wczytywać więc nie zalecam. Ogólnie No Limit.
 #262  autor: maciaty
 07 gru 2015, 22:52
Dziki pisze:Ok, dzięki za info, jutro podziałam.
Na telefonie mi nie zależy, bo i tak raczej wrzucam z lapa zawsze.
No i u mnie Windows w fonie. :mrgreen:
Chodziło mi tylko o to, żeby nie zniknęły z czasem. :)
Jakieś dobre rozmiary tutaj na Forum, jaki najlepiej ?
Ogólnie na kosmetyce aut zawsze korzystam z postimage, ale po jakimś czasie chyba znikną...

Ja na flickr wrzucam w pełnej rozdzielczości z jaką zrobione było dane zdjęcie. Na flickr w miejscu kopiowania kodu bbcode do udostępnia mam wybrany rozmiar miniaturek na Small 320x320 (masz klika opcji do wyboru, mniejsze czy większe a i full res) i taki rozmiar ma miniaturka na forum. Wystarczający, żeby coś zobaczyć i nie rozwalać forum. Po kliknięciu otwiera w większej rozdzielczości.
 #269  autor: metalman
 07 gru 2015, 23:17
Mnie dziś zaskoczyło bo wbiłem na stare konto na PhotoBucket i okazało się, że są tam foty, które wrzucałem prawie 10 lat temu :D Myślę, że na forum najlepiej wstawiać miniaturki z linkami do dużych fot.

Wysłane z mojego GT-S7275R przy użyciu Tapatalka
 #298  autor: maciaty
 08 gru 2015, 12:53
Będzie Pan zadowolony.

Wysłane z mojego SM-N7505
 #341  autor: TouchTheSky
 08 gru 2015, 16:14
Ja korzystam z Imageshack.us. albo z imgur.com . Wszystkie foty jakie tam wrzucam od paru lat nadal tam są =)
 #416  autor: Damian0907
 08 gru 2015, 21:37
Mi na Imageshack skasowało foty...
 #544  autor: Michał
 09 gru 2015, 18:28
Mi też z Imageshack poznikały fotki.
 #612  autor: maciaty
 10 gru 2015, 10:59
Przy około 120km/h pojawia się delikatny swist powietrza. Zanika przy około 140km/h. Wydaje mi się że dobiega z okolic dolnej części przedniej szyby, z podszybia od strony kierowcy. Ktoś, coś? Jakieś pomysły? Od razu uprzedzam, że szum oplywajcego powietrza to nie jest, bo wcześniej tego dźwięku nie było.

#613  autor: Shaq
 10 gru 2015, 11:04
Przy masce ewentualnie zderzaku nic nie robiles ostatnimi czasy? Zaklej papierowa tasma maskujaca szpare pomiędzy maska i zderzakiem i się przejedz. Mi masę czasu swiszczala z podszybia nim się skaplem ze to tam. Wyregulowalem maskę i zniklo.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
 #620  autor: maciaty
 10 gru 2015, 12:19
Na mientko @Dziki. :-D
Co do tego swiszczenia, to nie wiem czy to nie trójkąt przy lusterku. Zdjalem go całkowicie i chyba nie ma tego dźwięku. Później pojadę sprawdzić.

edit: to jednak nie to, trójkąt założony na nowo i oklejony taśmami i nadal ten świst się pojawia...

#713  autor: Damian0907
 10 gru 2015, 22:00
Mam takie pytanie może i nie w Bravo ale w GP. Nie zdarzyłem sprawdzic jeszcze, bo juz ciemno sie zrobiło, myślicie że jest taka możliwosc zeby spalily sie zarowki 2 na raz chodzi mi o światla mijania;o? Dziwny zbieg okolicznosci by to byl

Wysłane z mojego LG-G2 [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]
 #718  autor: Damian0907
 10 gru 2015, 22:09
Jeszcze takiego zbiegu nie miałem;p chyba ze jakis bezpiecznik, ale to by z tylu tez nie swiecily chyba

Wysłane z mojego LG-G2 [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 366