• Co mnie dziś pozytywnie zaskoczyło :)

Moderatorzy: metalman, Wochu

 #71182  autor: sabur
 22 sie 2017, 21:24
Chociaż z racji pracy często mam styczność z drugimi samochodami jednak dzisiaj trafiła się możliwość przyjechania się nowym Audi A4 1.4tfsi oraz BMW 330i. O ile Audi szczególnie pod względem ceny do konfiguracji zrobiło na mnie dobre wrażenie o tyle BMW wywołało dużego banana na twarzy. Jest czym jechać, mogłem sobie pozwolić na dużo na autostradzie i tryb sport jest tym co chciałbym mieć w swoim przyszłym samochodzie; utwardzane zawieszenie, adaptacyjny układ kierowniczy i super szarpiąca skrzynia dla większych doznań. Gdyby nie cena x12 mojego Bravo...

Nastukane z telefonu.


 #71853  autor: moris10
 31 sie 2017, 10:48
Zakupu w @bestseller, nieświadomy niczego rano złożyłem zamówienie, a tu darmowa dostawa :) Co raz bardziej podoba mi się ten sklep :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 #73212  autor: jarjar94
 18 wrz 2017, 17:59
Przed chwilą udało mi się dorwać na allegro akcesoryjną gałkę zmiany biegów do sportowych wersji Peugeotów za śmieszne pieniądze :D Normalnie gałka kosztuje używana około 300 zł w bardzo dobrym stanie ;) Facet nie wiedział chyba co sprzedaje :D
 #73945  autor: Kilgore
 27 wrz 2017, 13:53
Darmowa, niedarmowa. Nie sądzę żeby sprzedający pokrywał koszty przesyłki, wszystko w cenie ukryte. ;)

Nie wiem czy ktoś robił zakupy w sklepie eobuwie. Ja korzystam z ich oferty od pewnego czasu, ale wczoraj mnie zadziwili.
Kupiłem buty które były trochę za duże, więc procedura zwrotu. Zawiadomienie o chęci zwrotu na ich stronie, klik klik, wypełnienie kliku pól, wybrałem opcję zwrotu przez kuriera. Zatwierdź .... i wyskoczył błąd, ale przeszło dalej. Niby wszystko OK ale coś tak jakby nie do końca. Dane dotyczące kuriera niepełne. Myślę, poczekam dzień jak nie dostanę żadnego info ze sklepu to się z nimi skontaktuję.
Wczoraj o godzinie 18:05 telefon ze sklepu, miła pani informuję mnie że coś ze zwrotem nie tak. (wiedziałem, przez ten błąd co wyskoczył). Po chwili wszystko zostało wyjaśnione zamiast kuriera wybrałem zwrot poprzez paczkomat do którego, podczas rozmowy, dostałem smsem kod.
A mogli tak normalnie klienta olać bo buty sprzedali a o zwrot i kasę niech się klient upomina.
(jeśli ktoś powie że jest to reklama ... to będzie miał rację, ale myślę że warto polecać sprawdzone miejsca w sieci bo tych drugich jest naprawdę więcej)
:thx:
 #74605  autor: Marta
 04 paź 2017, 22:29
@Kilgore ja też mam z nimi bardzo dobre doświadczenia, dwa lata temu na wesele siostry nazamawiałam chyba z 6 par butów bo nie wiedziałam, które będą wygodne jako że miałam wtedy z przodu spory balast (Ankę w brzuchu ;)), dwie pary zostały reszta darmowy zwrot i bardzo szybki zwrot kasy ;)
 #83599  autor: moris10
 21 sty 2018, 13:18
Pogoda w końcu mamy prawdziwą zimę :)
Obrazek

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 #83783  autor: paku
 22 sty 2018, 22:52
Zaskakuje mnie moja Mazda że się nie psuje i nie rdzewieje :D

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

 #87924  autor: WojZaj
 09 mar 2018, 13:04
Mnie dzisiaj miło zaskoczył Pan Policjant, który pomachał lizakiem i zaprosił na pobocze w celu rutynowej kontroli stanu technicznego. Jak się po chwili okazało jest właśnie w trakcie szukania samochodu i jednym z jego typów jest właśnie :fiat1: Bravo :)
Także z dobrych kilka minut chodziliśmy przy aucie rozmawiając o wyposażeniu, silniku i komforcie dostarczymy przez ten samochód. Rozmowa miła i przyjemna myślę dla obu stron :D
 #90380  autor: Michał
 05 kwie 2018, 15:35
PZU mnie pozytywnie zaskoczyło, dałem wycenić sobie ubezpieczenie na kolejny rok.
OC, AC, ochrona zniżek, NNW, pełny Assistance na całą EU 1812 zł przy wartości pojazdu 47000 zł, bałem się, że ubezpieczenie mnie zabije po kolejnych podwyżkach a tu takie miłe zaskoczenie.
 #92044  autor: Paninaro
 24 kwie 2018, 20:11
byłem dziś w Łodzi na Retkini, na miejsce dojechałem bezproblemowo i szybko,
wyjazd do domu po godzinie 16 , bałem się powtórki z Poznania gdy byłem na targach i ponad godzinę wyjeżdżałem - tutaj mnie Łódź pozytywnie zaskoczyła, były oczywiście korki ale w miarę sprawnie wszyscy się poruszali i w miarę szybko się wydostałem :)
w trakcie przejazdu przez Łódź nie widziałem ani jednego Bravo :(
 #93398  autor: Piter2020
 12 maja 2018, 19:13
A mnie dziś zaskoczyła oferta kupna mojego samochodu przez pewnego Pana :) ale oczywiście nie sprzedaje ;) oraz pochwała przez inna osobę . Mimo lat Bravo nadal robi pozytywne wrażenie :)
 #93426  autor: piotreklopez
 12 maja 2018, 23:53
Dzisiaj zaskoczyła mnie frekwencja Bravo na dzisiejszym Rozpoczęciu sezonu wszystkich marek Dobre Bo Włoskie w Gliwicach aż żałuje do tej pory, że akurat wypadł mi wtedy wyjazd do Poznania i nie mogłem dać rady wpaść na zlot 35 Bravo obok siebie to niesamowity widok :love:
 #93715  autor: jarjar94
 16 maja 2018, 11:45
Wczoraj zaskoczył mnie nawet pozytywnie swego rodzaju prezent do RCZ. Dostałem paczkę od kumpla, bo kiedyś mu przy czymś pomogłem ;) Zawartość mnie zaskoczyła. Założę do RCZ, pochwalę się i zobaczę jak to będzie wyglądać, chociaż nie jestem do tego przekonany :D
 #94437  autor: krupniok200
 26 maja 2018, 21:35
Dziś mnie zaskoczyło to, co miałem okazje zobaczyć na żywo u mnie w parku na dzielnicy :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ford crown victoria policyjny jako patrol autostrady z miejscowości Eureka ze stanu California. Rocznik 2007 i sprowadzony w 2011 roku do polski i jednocześnie zakończył służbę. Silnik 4.8L V8 250HP robi wrażenie jak i podwójny układ klimatyzacji specjalnie na pustynne warunki. Oczywiście w polsce założyli mu eLPiGi
 #97462  autor: marcin555
 09 lip 2018, 22:58
Pan policjant, który puścił "wolno" i jeszcze doradził odnośnie drogi :thx: Oby więcej takich osób :)
 #97548  autor: Stanley147
 11 lip 2018, 13:33
A dziś zaskoczył mnie Pan policjant który nie dał mi mandatu za przeładowaną przyczepke😂😁
" Gdyby to była kupiona przyczepka w markecie musiałbym Panu dać mandat bo podczas jazdy ta przyczepka rozkraczyłaby się Panu, ale widze że to dobra samoróbka dziś doataje Pan upomnienie. I żeby mi to było ostatni raz." Bo nie mógł uwierzyć że mam załadowane 1400 kg kamyczka na przyczepce a udźwig przyczepki to 400😂😁 dopiero jak zobaczył kwitek z wagi to uwierzył😁 i mi go zabrał kurde jak sprawdzał dokumenty :(
 #100427  autor: paku
 24 sie 2018, 11:43
Zaskoczyła mnie pozytywnie moja dziewczyna, wręczając mi zaje*isty prezent na 30 urodziny. Dostałem możliwość poprowadzenia Ferrari oraz Lambo :D Jaram się ;)
 #106782  autor: Toolbox
 01 gru 2018, 13:34
Dziś umyłem koła letnie i przy okazji zmierzyłem wysokość bieżnika. Okazało się, że po przebiegu 8670 km (od 23 lipca 2018 r. kiedy wpadły nowe GoodYeary F1 zużycie bieżnika pomiędzy kołami tylnymi i przednimi jest identyczne, mierzyłem w kilkunastu miejscach i wszędzie wychodzi 7,5 mm. Wygląda na to, że nowa F1 A3 jest bardzo trwałą gumą :)
 #107650  autor: Ozz
 13 gru 2018, 20:34
Dziś mnie pozytywnie zaskoczył mój rydwan. Dzielnie objechał Cayenne, na 7mce. Żeby nie było, 2 razy, ze świateł. Niewiele ale jednak. Chyba w Porsche coś popsute musiało być.
Ostatnio Touareg 3.0tdi też się zdziwił. A ja razem z nim. Nie prowokuję, ale jak jest gdzie, ktoś się domaga i widzę jakieś szanse ofc, flat out! :lol:
 #107771  autor: Paninaro
 16 gru 2018, 06:55
wstałem rano, wyglądam przez okno-... biało, do pracy miałem na 6 rano, a musiałem wcześniej pokonać trasę 30 km, w końcu Bravo na zimówkach doświadczyło jazdy po śniegu i lodzie :D, ESP I ASR napracowały się :) , uwielbiam takie warunki do jazdy :fiat1:
- pozytywnie zaskoczony ?- tylko trzech zawalidrogów poruszających się z prędkościami 30-40 km/h, reszta w miarę sprawnie pomykała.