• Co mnie dziś wkur%$#@.. wyprowadziło z równowagi

Moderatorzy: metalman, Wochu

 #47443  autor: KiDMaN
 07 sty 2017, 05:51
Na innym forum dotyczącym również motoryzacji (Było to forum mazdy) natknąłem się na dość ciekawy/zabawny temat.
Mianowicie ludzie wypisują luźne posty co ich dziś zdenerwowało (delikatnie mówiąc). Może to być cokolwiek, od natrętnej muchy o 5 nad ranem, czy zbyt słonej zupy na obiad.
Prośba tylko o niewchodzenie w głębszą dyskusje, co kogo denerwuje. To ma być luźny temat :)

No więc zacznę.
Dziś i ostatnio strasznie wkur##@ mnie reklama o upławach i swędzeniu pochwy. Co 15 minut w radiu (@paku potwierdzi), albo jak jem obiad czy kolacje ... no ja rozumiem, że są takie sytuacje, że ten lek jest wskazany, ale żeby walić w każdym bloku reklamowym o nim i na każdej stacji :?: no ileż można :!: :!:
 #48936  autor: jarjar94
 19 sty 2017, 18:18
@guuzzik, przyznam się, że jak mi takim tekstem rzuciła to miałem jej ostro wygarnąć, ale się powstrzymałem, a przypadkowe przerysowanie boku przez chwilę mi przeszło przez myśl
@dezet, spokojnie na pewno jak wróciła do auta to miała problem, bo w sumie wykleiłem 11 naklejek :P na tylnej 2, na bocznych po 1 i na przedniej 5 (4 po stronie kierowcy i 1 po stronie pasażera, żeby jakoś równiej było) ;) I żeby nie było to jeszcze samo uderzenie w auto bym wytrzymał jakby chociaż przeprosiła i wtedy nic bym nie zrobił, bo nie widać uszkodzeń, ale wnerwiło mnie jej zachowanie :x
 #58496  autor: jarjar94
 12 kwie 2017, 17:45
A mnie z równowagi wyprowadzają te cholerne krawężniki :x Nigdy nie zrozumiem po jakiego grzyba wywala się takie wysokie krawężniki :mur: Już niedawno naprawiałam zderzak po przywaleniu nim w krawężnik, a wcale nie mam jeszcze obniżonego auta :(
Przecież na parkingach wystarczą niewielkie krawężniki, bo i tak taki mały krawężnik zatrzyma auto i tak samo w miastach na drogach. Ktoś Cię nie zauważy w lusterku, zaczyna zmieniać pas na Twój więc trzeba uciekać i co... krawężnik wysoki jak cholera i po felgach :( Ja się pytam po co to robić tak wysoko???
 #59344  autor: qndziu
 19 kwie 2017, 12:55
Zachodzę rano do auta, a tam... :facepalm: Śniegu nawaliło po kolana :mur: Całe szczęście, że jeszcze opon na letnie nie zmieniłem, bo nie miałem zbytnio kiedy :D
Obrazek
Obrazek
 #69521  autor: Dziki
 03 sie 2017, 15:04
Obserwuję od pewnego czasu pewną osiedlową Grażynę od Citroena...
Dziś siedzę z córką na balkonie ( krzyczy z balkonu na wszystkie psy, jakie zobaczy )
Jak codzień podjeżdza Graża :D
3 miejsca wolne, po bokach stoją auta.
Grażyna kierunkowskaz i parkuje około 3 minuty.
Na zdjęciu poniżej widać jak zaparkowała...
Lewe koła prawie na pasie, w prawej strony 70 cm wolnego.
Jak odjedzie lewe auto, i druga taka stanie też na pasie...koniec...jedno miejsce w d...ie.
Grażyna - żona Janusza sztygara z kopalni Ziemowit obchodzi auto 6 razy dookoła, maca wszystkie klamiki jeszcze kilka minut, czy na pewno auto jest dobrze zamknięte i czy działa bateria w kluczyku.
Potem ślini paluchy i marze nimi po lakierze, czy zrobiła świeżą rysę, czy to tylko syf z drogi i kurzu.
Drę się z balkonu :
"te, Grażyna, umiesz zaparkować normalnie po ludzku, czy już tak do końca swoich dni będziesz robiła?"
Na to Grażyna :
"Będę parkowała, jak będę chciała nawet w poprzek, co Ci do tego"...
Na to ja do niej :
"Używaj mózgu do jazdy i parkowania, bo nie jesteś tu sama !!!"
Cos tam jeszcze poburczała i postraszyła mnie Januszem sztygarem z kopalni Ziemowit :D
Przestraszyłem się, i nie wychodzę z domu ;)
Janusz wielki jak słoń - do tego brzuch od piwska taki, że najpierw zza rogu widać przez chwilę brzuch a dopiero potem pojawia się on.
Jak by tak pękł, to spokojnie 6 osób opije się piwa solidnie i do bólu ;)
Noż #@$%... :mur:
Jak miałbym taką władzę jak prezes, więzienie dla takiego bydlaka i codzienne poranne gwałty zbiorowe przez przepoconych klawiszy... :mur:
Dla zainteresowanych wstawiam zdjęcie pojazdu Graży i Janusza - sztygara.
Pewnie niektórzy powiedzą, że tak może być i być może wcześniej stały tam jakieś auta i nie mogła się zmieścić.
Więc odpowiadam :
Nie, nie stały - miała 3 miejsca wolne do ludzkiego normalnego zaparkowania.
A jak ktoś napisze, że parkuje taka samo, to powodzenia, życzę takiemu fachowcowi podrapania auta co najmniej gwoździem...
Obrazek
 #69733  autor: qndziu
 06 sie 2017, 20:55
Otwieram wczoraj maskę, a tam... drugie śniadanie :facepalm: Zapewne jakaś zakichana kuna, jakbym dorwał to :bijatyka:
Obrazek
Obrazek
 #71994  autor: rocketnoll
 01 wrz 2017, 20:59
Obrazek

chińska postojówka...
 #78481  autor: loboboy
 19 lis 2017, 15:51
Może nie jest to wina samochodu, ale na pewno mnie wkur#$%o.

Obrazek

zakończyło się na 100zł i 4 pkt.
72km/h w zabudowanym na oganiczeniu nado 50.
i tak miałem farta w leciałem z dwupasmówki i rozgrzałem heble jak tylko zauważyłem suszarkę.
W dodatku nie miałem przy sobie dokumentu prawa jazdy, ale przymknęli oko.
ogólnie mili byli.
 #78711  autor: Dziki
 22 lis 2017, 15:48
Dziś mam dość fajny dzień :D
Z rana urwana łapa silnika, teraz byłem w paczkomacie.
Kupiłem córce na Allegro ogrodniczki sztruksowe - ocieplane rozmiar 92, na zimę, co by dziecku zimno nie było :D
Darmowa dostawa przez tydzień do paczkomatu.
Mówię, skorzystam - zawsze to 8,60 do przodu.
Jednak posiadałem jeszcze kupon na 20 zł za płatność blikiem za sanki ( też na Allegro ), w związku z tym nie mogłem użyć na raz dwóch kuponów jednocześnie.
W sumie wyszło tak, że paczkomat nie był tym razem dla mnie darmowy, ale co mnie to obchodzi, że kurierzy się nie wyrabiają i ciągną moją paczkę za autem na sznurku...
Po otworzeniu paczkomatu moim oczętom ukazał się taki widok :D
Pozostaje już tylko się śmiać, bo przecież płakał nie będę...w końcu przez najbliższy tydzień będę jeździł kurą z silnikiem TSI ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 #78877  autor: Michał
 24 lis 2017, 17:48
Nie ma jak zastawić wyjazd z budowy...
Obrazek
Chwilkę później kolejny bystry inaczej...
Obrazek
 #80218  autor: qndziu
 09 gru 2017, 15:03
Chciałem dolać płynu do spryskiwaczy w Fiacie Panda, otwieram maskę i mnie zamurowało :shock:
Jakiś czas temu w Bravo znalazłem chleb, dzisiaj w Pandzie mięsko :mur:
Obrazek
 #80866  autor: DenyZ
 17 gru 2017, 10:56
Wróciłem około 2 w nocy, zaparkowałem pod blokiem, dziś chce jechać do pracy i zastaje takie coś...
Obrazek
 #81578  autor: mats
 26 gru 2017, 13:58
Jakiś skurrr wyrwał mi przednia kratkę..
Obrazek

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 #81894  autor: RedDevil
 30 gru 2017, 19:40
Komuś było za mało miejsca od linii, lusterko połamane, sprawcy brak...Obrazek

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka

 #83269  autor: ZakkmfWylde
 17 sty 2018, 02:51
Poszedł na reklamację ale bardziej wpienia fakt że podnośnik użyty raz max dwa razy już pada
 #89178  autor: PingNoMore
 23 mar 2018, 18:40
Kierowca postanowił jechać za szybko i zatrzymać się na płocie mojej posesji. Wyleciał z zakrętu. @maciaty mozesz o poczytac na zyciepabianic.pl Obrazek

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


 #97336  autor: moris10
 08 lip 2018, 13:38
W piątek w domu zamontowane nowe drzwi. Niestety jedyny plus jest taki, że są.
Drzwi krzywo zrobione, wkłada wchodzi po skosie, brak możliwości założenia szyldu, uszczelka wypada z drzwi. Dodatkowo montaż miał być tak zrobiony, żeby pozostawić wykończenie ganku, ale i ten został zdemolowany.
Obrazek

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka