• Piłka Nożna

Moderatorzy: metalman, kubajg, Wochu

#96239  autor: moris10
 22 cze 2018, 07:34
Panowie spokojnie, krytyka gry drużyn zespołów to przecież nasz sport narodowy. Ile piwa tyle opinii. W Niedzielę się wszystko wyjaśni.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

#96247  autor: paku
 22 cze 2018, 09:46
rybsztein pisze: 22 cze 2018, 06:50 paku a ile meczy rozegrałeś jako zawodowy piłkarz i co osiągnąłeś, że uważasz, że masz prawo krytykować ich czy wręcz obrażać? Kierowce autobusu też obrażasz bo się autobus spóźnia albo Panią w kiosku, że nie ma wydać reszty? A ile drużyn trenowałeś? Trochę kultury.

A Nawałka zrobi co chce i się słuchać "fahofcuf" nie musi i nie będzie. Ma swoją koncepcję, odpowiada za to własną głową i krytyka osób trzecich co to nie mają większego pojęcia o prowadzeniu drużyny piłki nożnej potrzebna mu jak piasek na pustyni. Zgłoś się do PZPN i niech Cię wezmą na trenera jak taki mądry jesteś.

Pojszło z Szajsunga S5 Neło
Po pierwsze, nie pouczaj mnie. Ranga moderatora tutaj niewiele zmienia.
Po drugie, nie zabronisz mi wyrażania swoich opinii, czy tego co myślę.
Po trzecie, większość z Was nie jest mechanikami, a wypowiada się tutaj co najmniej jakby skończyli studia mechaniczne - analogiczna sytuacja do tego, gdzie pytasz mnie o to czy byłem piłkarzem itp. I skończ wywody na mój temat, bo akurat Ty tutaj jesteś najbardziej zarozumiałą osobą na tym forum. ;)
 #96262  autor: rybsztein
 22 cze 2018, 14:07
A to jak mam range moderatora to już nie mogę dyskutować z innymi? Coś ci się pomyliło. Jestem normalnym forumowiczem tylko mam parę narzędzi do utrzymywania porządku.

Nie porównuj wypowiadania się nt. samochodów (od czego jest to forum przede wszystkim) do krytykowania piłkarzy. Samochód to chociaż masz i nim jeździsz (chociaż ciekawe czy chciałbyś aby w danym temacie wypowiadali się ci co się nie znają, niewiele by to pomogło w problemach które byś opisał) a o piłce nie masz żadnego pojęcia.

Niczego Ci nie zabraniam tylko piszę byś nie krytykował czegoś o czym nie masz bladego pojęcia.

To czy jestem zarozumiały czy nie nie ma tutaj żadnego znaczenia. Poza tym usilnie starasz się mi w tym jak widać po tej rozmowie dorównać. Więc skoro mnie za to krytykujesz to pokaż chociaż, że jesteś lepszy.

A wracając do piłki. Argentyna to ma dopiero prawo narzekać. 1 pkt po 2 meczach i matematyczne szanse na awans a mają takich grajków w składzie, że hej.

#96263  autor: Tomek
 22 cze 2018, 14:21
A co to nasze piłkarzyny to święte krowy że złego nie można powiedzieć? Można i trzeba.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

#96264  autor: paku
 22 cze 2018, 14:49
Rybsztein, za to Ty masz świetne pojęcie i piłce? I każdy kto krytykuje (Borek, Twarowski) się nie zna na piłce? Uwierz, bądź nie (Mam to w 4 literach) Ale spotkań na żywo, na trybunach widziałem więcej niż Ty masz włosów na głowie. I mowa tutaj o meczach Ligi mistrzów, pucharu europy, okregowki, 4,3,2,1 ligi i ekstraklasy. Więc przestań, proszę Cię bo się osmieszasz. Dodatkowo staram się o licencje Grassroots więc Twój osad na podstawie jednego posta jest trafiony, jak podania Milika w meczu z Senegalem ;)

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

#96269  autor: rybsztein
 22 cze 2018, 15:15
A skąd wiesz, że widziałeś więcej? Znowu g.... wiesz a się mądrzysz. Poza tym jestem łysy. Ja kiedyś leciałem samolotem ale nie czyni to ze mnie pilota. Skończ już.

Tomek właśnie nie są świętymi krowami tylko zwykłymi ludźmi i jako Ci mają prawo popelniać błędy, robić coś źle, mieć gorszy dzień itp. itd. a największym problemem ludzi pokroju paku jest to, że traktują ich jak jakieś maszyny czy cholera wie co. Nie wiem jakie zawody wykonujecie bo bym wskazał wam analogię.

#96270  autor: paku
 22 cze 2018, 15:30
Wiem i już. Tak jak Ty wiesz że gówno wiem, tak ja wiem że widziałem więcej i tyle. Nie chce mi się już dyskutować z Tobą, mam takie zdanie jakie mam i twierdzę że w meczu z Senegalem Polscy a piłkarze zagrali kawał gnoju nic więcej. Ambicją to ich juniorzy w clj gniota. ;)

#96272  autor: rybsztein
 22 cze 2018, 15:38
Nie chce Ci się dyskutować a dalej dyskutujesz. Ręce opadają. Powtarzam drugi raz - skończ już.

Zmieniając temat na bardziej produktywny. VAR. Pięknie ten mundial pokazuje jak to było potrzebne. Właśnie anulowali karnego Neymara.

#96274  autor: moris10
 22 cze 2018, 16:37
Prawda, VAR się sprawdza jak na razie. Choć były zagrania rękami w polu karnym i VAR wtedy nie zadziałał. Ciekawe jak wyglądał by mundial w Korei i Japonii z tym systemem.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

#96275  autor: paku
 22 cze 2018, 17:08
Nie kończę bo Ty tak chcesz. Tak dla jasności ;)

#96286  autor: rybsztein
 22 cze 2018, 19:13
Też jestem ciekaw bo było spoooooro decyzji kontrowersyjnych. Ale nie do sprawdzenia to jest:)

Ciekaw jestem też jak statystyki karnych będą wyglądać bo sporo ich dzięki VARowi podyktowano.

A Nigeria prowadzi 2:0 i Argentyna się cieszy bo jak w 3 serii wygra z Nigerią to może awansować - chyba, że Islandia wygra z Chorwacja (w co wątpię) i będzie mieć lepszy stosunek bramek.

#96290  autor: Maciek51
 22 cze 2018, 19:48
Trzeba przyznać, że VAR to chyba najlepsze co mogło spotkać piłkę.
Dodatkowo sędziowanie w meczu Kostaryka-Brazylia było chyba jedno z lepszych jak do tej pory.

taki bonus z meczu :D
https://streamable.com/a441p
 #96404  autor: Adamko123
 24 cze 2018, 20:57
Znów świetny mecz naszych...tzn pierwsze 5 minut świetne :D
Robią nas pod naszą bramką jak dzieciaczków :D
Nie wytrzymam :D :yeah:
Chyba zostanę piłkarzem, może dadzą mi Samsunga albo innego Hujłeja do reklamowania :kasa:
Przy okazji podjem też parówek, chipsów a i blachotrapez na budowę domu się przyda.
Będzie się też czym ogolić przy okazji ;)
Do niczego innego ci marni mizerni kopacze się nie nadają, nawet jak by grali w 23...to i tak baty dostaną.
Powinien wejść Milik, może mu nie wyjdzie i dla odmiany trafi w piłkę :D
Obrazek
Obrazek
 #96408  autor: wojtekm
 24 cze 2018, 21:29
Szkoda oglądać...
 #96409  autor: Tomek
 24 cze 2018, 21:30
Już za 4 lata... Lewego to ch.. strzela jak ma grać z takimi patałachami.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Ostatnio zmieniony 24 cze 2018, 21:30 przez Tomek, łącznie zmieniany 1 raz.
 #96412  autor: Cwiara
 24 cze 2018, 21:36
Oglądałem mecz JAP - SEN i już wiedziałem że łatwo nie będzie ale to jest koszmar co grają Polacy :x
 #96413  autor: Adamko123
 24 cze 2018, 21:39
Jedno i tylko jedno określenie, a właściwie dwa :
DZIADY I SZMACIARZE
Choć mam nadzieję, że jeszcze czwartą im poradzą wlepić :D
https://www.youtube.com/watch?v=kJqZb9Bq3C8
Ostatnio zmieniony 25 cze 2018, 10:11 przez metalman, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Dodano brakujące znaczniki [url] [/url] do linków.
 #96414  autor: Maciek51
 24 cze 2018, 22:00
A jednak wszystko idzie zgodnie z planem:

M̶e̶c̶z̶ ̶o̶t̶w̶a̶r̶c̶i̶a̶
M̶e̶c̶z̶ ̶o̶ ̶w̶s̶z̶y̶s̶t̶k̶o̶
Mecz o honor
 #96416  autor: faradek
 24 cze 2018, 22:11
Odje..li manianę perfekcyjnie :shame: Dziękuję dobranoc..
 #96417  autor: Adamko123
 24 cze 2018, 22:15
Poziom ligowej piłki i to nawet nie ekstraklasy.
Ograli by nas nawet trzecioligowi kopacze z Bangladeszu.
Umiejętności kompletne zero.
Technika na poziomie okręgówki.
Kondycja - tu jesteśmy daleko w pupie, nie widzę żadnych plusów.
Jeszcze z Japonią obstawiam 0:2, lub 0:3 bo oglądając ich dziś w meczu z Senegalem, jestem pewien srogiego lania po pupie.
Po takich wyczynach w końcu Krychowiak i inni jemu podobni osobnicy będą mogli wskoczyć w końcu w swoje ulubione garnitury i pławić się w swoich luksusach i liczyć samochody w garażach, to potrafią najlepiej.
Taki Lewandowski nigdy nie będzie grał dobrze na Mundialach, bo nie zależy mu na prestiżu, na tego typu osiągnięciach, dla nich liczy się tylko tu i teraz czyli jak najwięcej nałapać szmalcu na przyszłość, żeby dobrze żyć a z MŚ tego miał nie będzie.
Po za tym po co mają się ścierać i narażać kontuzjami, skoro i tak w klubach czy z reklam zarobią więcej...
Dobranoc.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2018, 22:21 przez Adamko123, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8