• Przygoda z Bravo

Moderatorzy: metalman, Wochu

 #30348  autor: Max
 05 lip 2016, 19:53
Witajcie, może trochę szalony temat ale może ktoś będzie chciał się pochwalić ciekawą, szaloną wyprawą.
A co! Piszcze, chwalcie się gdzie byliście wraz z Waszym Bravo. Jak podróż przebiegłą, spokojnie a może szalenie?
Może kogoś ze sobą zabraliście? Autostopowicz? Niespodziewane naprawy w trasie? Może policja się uczepiła?
Pokażcie, że Bravo to część Waszej rodziny :D
 #30428  autor: marcin19941
 06 lip 2016, 14:47
Raz leciałem tym moim szatańskim 1.6 mjt 7-siódemką w stronę kielc. Spieszyłem się trochę , więc wyprzedzałem to ciężarówkę / to jakieś osobowe a przy okazji mrugałem każdemu o ile to było możliwe , żeby mi zjeżdżali (oczywiście w granicach bezpieczeństwa) i nagle na CB słyszę:
"Chłopaki uważajcie tam w stronę Kielc bo tajniaki policyjne w Bravce zapier**lają jak szalone"
Widok ciężarówki do której dojeżdżałem i mi zjechała z drogi z odległości +- 40 metrów - bezcenny...
 #30741  autor: MrZielinski
 10 lip 2016, 10:29
Kiedyś jak jechałem do Krynicy z Krakowa to na autostradzie A4 moja ambicja została nadszarpnięta bo leciałem długo lewym pasem za Alfą 159 około 170-180 km/h i generalnie nikt nie jechał szybciej, ale jak z tyłu dochodziło mnie RS6 to oczywiście wraz z Alfą grzecznie zjechaliśmy i zaraz myk z powrotem na lewy a po jakimś czasie widzę, że znowu coś mnie dogania to zjechałem wcześniej a tu wyprzedza nas zwykła biała Skoda Fabia. No :mur:
 #30775  autor: Dorian
 10 lip 2016, 14:44
To było świeżo po zakupie bravo. Jeszcze nie zdążyłem zmienić blach z RZ na te RLA i musiałem ok 22 pojawić się w piątek na parkingu przy sklepie lidl po swoją małżonkę. Jak to bywa w takich małych miastach ludzie szukają miejsca by się napić w spokoju i przy tym nie wydawać 6 zł na piwo. Zajechałem na parkin i w rogu zauważyłem 3 samochody, pełno butelek z piwem, papieros itd. Nie zdążyłem dobrze zaparkować a samochody były już odpalone, jedynki wbite i ogień z parkingu. Srebrne bravo, ciemne szyby, tablica RZ to nic innego jak tajniacy! :D
 #31115  autor: ppk
 13 lip 2016, 20:44
Mnie niedawno na A4 wyprzedzil....skuter. Jechałem jakieś 130km/h, usmialem się bo cenzura musiał mieć ze 140-150 :-D

Wysłane z Bierz ch....ja i wiej P9 Lite
Ostatnio zmieniony 30 lis 2022, 07:56 przez Kily86, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Wulgaryzm