• Niebezpieczne sytuacje na drogach, wypadki, kolizje

Moderatorzy: kubajg, metalman, Wochu

#91154  autor: moris10
 13 kwie 2018, 17:46
Kolejny mistrz pasa awaryjnego

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2018, 08:31 przez metalman, łącznie zmieniany 1 raz.
 #91367  autor: sawer
 16 kwie 2018, 08:22
@moris10
To podobno nie pierwszy i pewnie nie ostatni wyczyn gieroja za kółkiem.. niósł wilk razy kilka... ponieśli i ...

A teraz coś z innej beczki, jak dla mnie to już kompletne przegięcie pały, byle dołek i takie próchno rozleci się w drobny mak, zdjęcie zrobione przy dworzec Wileński Warszawa:
Obrazek

I coś jeszcze jako bonus (zdjęcie robione na S8):
Obrazek
 #91410  autor: Cwiara
 16 kwie 2018, 20:16
@sawer
Dlaczego Fordy Transity tak szybko zakończyły karierę w Policji :?:
Bo jak powiedziała rdza do rudej Polonezy skończone to Transity czas zacząć :lol:
Transity znikały w oczach , zwłaszcza tylne podłużnice , nawet nie pomogły grubsze blachy.Koniec produkcji to można na przetargu cenę obniżyć i opchnąć MSWiA :(
Ktoś pamięta taki furgon w Policji :?: Było , mineło teraz wszystko ocynk - ruda zginiemy marnie powiedziała rdza - nawet Fiaty nie chcą korodować.
 #91438  autor: maciaty
 17 kwie 2018, 07:02
Jak nie, jak w Bravo rdza to normalna sprawa

Wysłane z iPhone 7
 #91440  autor: metalman
 17 kwie 2018, 07:21
Jasne, co drugi egzemplarz na forum jest cały przerdzewiały. Tylko BMW - najlepsza marka na świecie!!!
 #91454  autor: maciaty
 17 kwie 2018, 10:51
BMW tez rdzewieje i co? Mam płakać z tego powodu?
Nie napisałem, ze każde Bravo koroduje tylko ze rdza to norma z emotka, która wiele sugeruje
Z mojej strony koniec bo to nie miejsce na taka dyskusje

Wysłane z iPhone 7
 #91683  autor: Cwiara
 19 kwie 2018, 23:00
Niestety kierująca nie przeżyła zderzenia z tramwajem :( :cry: a bardzo często tam przejeżdżam jest tam ASO FCA TUR Bytom
Przestroga dla Nas wszystkich :!:
http://www.bytomski.pl/997/23089-smierc ... ch-zdjecia
 #92810  autor: krupniok200
 04 maja 2018, 21:42
Trzeciego byłem w Czechach no ale że mandaty dość spore i wszędzie policji pełno to trzeba jechać "po bożemu" nawet na warunkowej. No to była warunkowa to staje przed sygnalizatorem i nagle rodowity pepik zaczął mi titać jak pojeb*** aż się wkurwiłem... nie polecam. Mam nawet na nagraniu...
 #92823  autor: Michał
 05 maja 2018, 08:19
Trzeba tam stanąć na strzałce czy tylko u nas jest ten debilizm? W Niemczech nie trzeba się zatrzymać.
 #92824  autor: maciaty
 05 maja 2018, 08:22
krupniok200 pisze:Trzeciego byłem w Czechach no ale że mandaty dość spore i wszędzie policji pełno to trzeba jechać "po bożemu" nawet na warunkowej. No to była warunkowa to staje przed sygnalizatorem i nagle rodowity pepik zaczął mi titać jak pojeb*** aż się wkurwiłem... nie polecam. Mam nawet na nagraniu...

Tyle razy przez Czechy latam i jeśli tam jeżdżą „po bożemu” to ja przez inne Czechy chyba jeżdżę.

A zatrzymywanie na strzałce to dramat.

Wysłane z iPhone 7
 #92825  autor: krupniok200
 05 maja 2018, 08:33
@maciaty wiesz ja nie chce płacić 1000zł za przekroczenie prędkości o 20km/h, a policji pełno... Jechałem w Ostrawie drogą gdzie była 80tka i nagle 50tka :) to 50m za znakiem z radarem i lunetą byli skitrani za ekranami dźwiękochłonnymi...
Michał pisze:
05 maja 2018, 08:19
Trzeba tam stanąć na strzałce czy tylko u nas jest ten debilizm? W Niemczech nie trzeba się zatrzymać.
No właśnie sam nwm teraz po tej akcji... Nigdzie nie piszą że nie trzeba się zatrzymywać więc zastosowałem do polskich przepisów bo w całej Europie większość jest taka sama :)

W Polsce oczywiście mało co zatrzymuje się przed skrzałką :) ale w GOPie są 3 skrzyżowania gdzie notorycznie lapią za nią...
 #92833  autor: maciaty
 05 maja 2018, 11:56
Pojedź gdzieś głębiej w Czechy, zobaczysz jak oni tam super ekstra trzymają się przepisów A ze czeska policja mocno się czepia aut na polskiej blaszcze to inna sprawa
Trzy lata temu chcieli mi u nich prawko za prędkość zabrać, na szczęście skończyło się na niedużym mandacie.

A i u nich nadal policja lubi dostawać „prezenty”.

Wysłane z iPhone 7
 #92839  autor: grzech1991
 05 maja 2018, 13:38
W sumie w grudniu byłem w czechach o tyle, że było w miarę ciepło (bez śniegu).

Zapieprzają aż miło, ale Ci którzy jeżdżą drogimi autami. Powiedziałbym ogólnie, że raczej się przepisów trzymają bardziej niż my.

Też potwierdzam, że alergia na polaków, od razu kontrola na dzień dobry. Ale za to o wiele lepiej ją wspominam niż jakąkolwiek w PL.
 #92860  autor: moris10
 05 maja 2018, 22:47
Parę lat temu byłem w Czechach na wycieczce, jedyny patrol jaki mnie zatrzymał to w powrotnej drodze Polska Policja około kilometra po przekroczeniu granicy.
Wtedy do zielonej strzałki stosowałam się jak w Polsce i nie miałem żadnych przygód z tym związanych.

#93025  autor: maciaty
 07 maja 2018, 21:43
A to przypadkiem nie jest nagranie JUŻ po przejściu zajebistej ulewy i gradobiciu?
Wiem, wiem - nie powinni stawać ale jeśli to jest odcinek łódzki A2, na wysokości Zgierza to mały armagedon przeszedł przez te okolice 3 maja (data z nagrania ;)), więc nie dziwie się, że ktoś się poddał i stanął.
Oczywiście takiego zatrzymywania się nie popieram, chociaż jakby mnie spotkało gradobicie czy jakaś chora ulewa...

Anyway,
zdjęcia ze Zgierza z przejścia gradobicia i nawałnicy:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tu małe video:
https://www.facebook.com/10001182274395 ... f=mentions

Do autostrady jest może z 5KM - więc jak napieprzał taki grad jak wyżej - w sumie się nie dziwie, że ludzie stawali. A nagrywający pewnie już po fakcie wjechał w "zator".
 #93052  autor: moris10
 08 maja 2018, 06:50
Jeśli ktoś bardzo miał ochotę się zatrzymać to mógł to zrobić na pasie awaryjnym. Blokowanie drogi to nie jest najlepszy pomysł, tym bardziej ze Ci jadący za takimi cwaniakamibbyli narażeni na jeszcze większą(dłuższą) uciążliwość burzy.