• Co mnie dziś wkur%$#@.. wyprowadziło z równowagi

Moderatorzy: metalman, kubajg, Wochu

#104333  autor: piotr68
 24 paź 2018, 21:19
Miałem uszkodzoną antenę do InstantNav, zamontowałem taką https://allegro.pl/antena-dachowa-aktyw ... 60432.html jest identyczna jak fabryczna-( oprócz złącz) Złącza odciąłem od uszkodzonej z kawałkami przewodów dolutowałem do nowej anteny. Teraz InstantNaw odbiera nawet słaby sygnał na FM
Ostatnio zmieniony 25 paź 2018, 14:09 przez metalman, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Dodano brakujące znaczniki [url] [/url] do linków.
 #104335  autor: WojZaj
 24 paź 2018, 21:47
Wyprowadziło Cię z równowagi to, że antena działa? :D
 #104399  autor: Ozz
 25 paź 2018, 23:46
Co prawda nie dziś, a w piątek. Jechałem z moją do teściów, 7mką, trasa 160 km na północ od Wawy. Za Płońskiem kończy się dwupasmówka i jest zwykła szosa jednojezdniowa, dwukierunkowa. Co zauważyłem... Większość kierowców tirów, jeździ/jeździła tak, aby woda z kolein waliła strumieniem na samochody jadące z naprzeciwka. Widzę z daleka, że tir z naprzeciwka jedzie normalnie(koła między koleinami), przede mną jeszcze jedno czy 2 auta... Zbliżamy się, a ciężarówka wjeżdża w koleinę na krótko zanim się miniemy i leje. Wyglądało to na celowe działanie, jakby się zmówili. Co tir to struga wody po autach przede mną lub na nas. Okno miałem zamknięte.
Sporo tamtędy jeżdżę i zdarzało się dostać wodą, ale ostatnio było kuriozum. Mało który nie lał.

To jakaś ich nowa zabawa, trend? Spotkaliście się z tym?

Dodano po 3 minutach 3 sekundach:
Ogólnie miałbym to w d..., ale podczas zajścia przez krótką chwilę nie widzisz nic. Stąd pytanie, gdyż wówczas wesoło nie jest.
 #105303  autor: BlackBurn96PL
 09 lis 2018, 14:55
Brak rozumu co poniektórych kierowców, jednemu kolesiowi to się tak śpieszyło że nie dość że sypnął ponad 100 km/h (tak na oko miał trochę więcej może trochę mniej ) na czerwonym przez skrzyżowanie gdzie są pasy w terenie zabudowanym (chociaż głupota ludzka w tym przypadku nikogo nie dziwi) ale pech chciał że dosłownie nic nie było widać przez mgłę nawet przy włączonych przeciwmgłowych to jeszcze pod prąd......... no JA! [email protected]#$

Czy naprawdę w dzisiejszych [email protected]#$% czasach prawo jazdy można do ch#$ wygrać w chipsach????
 #105340  autor: BlackBurn96PL
 09 lis 2018, 22:47
Brakło kilka metrów i potrącił by matkę z dzieckiem na pasach...

Wysłane przy użyciu Galaxy A6+

#105346  autor: moris10
 10 lis 2018, 05:34
W tym jest problem, że jutro taki debil może zabić Twoja rodzinę.
Jazda pod prąd na czerwony świetle i jeszcze pytanie o się stało. Można się wkurwi****

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

#105353  autor: maciaty
 10 lis 2018, 09:32
BlackBurn96PL pisze:
09 lis 2018, 14:55
Brak rozumu co poniektórych kierowców, jednemu kolesiowi to się tak śpieszyło że nie dość że sypnął ponad 100 km/h (tak na oko miał trochę więcej może trochę mniej ) na czerwonym przez skrzyżowanie gdzie są pasy w terenie zabudowanym (chociaż głupota ludzka w tym przypadku nikogo nie dziwi) ale pech chciał że dosłownie nic nie było widać przez mgłę nawet przy włączonych przeciwmgłowych to jeszcze pod prąd......... no JA! [email protected]#$

Czy naprawdę w dzisiejszych [email protected]#$% czasach prawo jazdy można do ch#$ wygrać w chipsach????

Po pierwsze - nie klnij, nawet jak wykropkujesz.
Po drugie - gdzie w łódzkim miałeś wczoraj taka mgłę, że nawet przy P.M nic nie było widać?! Bo objechałem sporą część województwa wczoraj w godzinach wieczornych i mimo, że mgła jakaś tam była to spokojnie była dość dobra widoczność do przodu.
Po trzecie - co post, to masz jakieś przygody na drodze, pechowy jakiś czy co? :D
Po czwarte - kolorowanki zostaw dla dzieci :)
 #105386  autor: rybsztein
 10 lis 2018, 18:56
Mnie wkurw.... tacy co to tylko mgłe zobaczą to zaraz rozświetlają się na drodze jak choinki i jedzie taki w kolumnie waląc światłami temu z przodu i z tyłu ....

Pojszło z mojego Szajsunga eS 7.

#105387  autor: Tomek
 10 lis 2018, 19:00
Jeszcze gorzej jak używają przednich przeciwmgłowych w nocy jak nie ma mgły. Szczególnie dużo takich we wschodnich wiochach.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

#105413  autor: kml
 10 lis 2018, 23:38
Najlepsi i tak są ci na auto światłach we mgle jadący na dziennych... z tyłu brak świateł. Moi faworyci.
 #105414  autor: BlackBurn96PL
 11 lis 2018, 00:13
@maciaty
Po pierwsze - nie klnij, nawet jak wykropkujesz.
Po drugie - gdzie w łódzkim miałeś wczoraj taka mgłę, że nawet przy P.M nic nie było widać?! Bo objechałem sporą część województwa wczoraj w godzinach wieczornych i mimo, że mgła jakaś tam była to spokojnie była dość dobra widoczność do przodu.
Po trzecie - co post, to masz jakieś przygody na drodze, pechowy jakiś czy co? :D
Po czwarte - kolorowanki zostaw dla dzieci :)

1. Temat wątku to "Co mnie dziś wkur%$#@... wyprowadziło z równowagi" nie żebym zaczynał wojne ale jednak :)
2. Sieradz, centralnie w okolicy rzeki ok. godz. 21:30 (9 listopada br.)
3. Przypadek losowy :D :) ;) :hi:
4. Nie musisz mi wierzyć :)
 #105524  autor: jaror
 12 lis 2018, 20:01
Tomek pisze:
10 lis 2018, 19:00
Jeszcze gorzej jak używają przednich przeciwmgłowych w nocy jak nie ma mgły. Szczególnie dużo takich we wschodnich wiochach.

Nie zapomnij, że "we wschodnich wiochach" jest dużo dróg oznaczonych znakami A3, A4, T5 a na nich Ustawa prawo o ruchu drogowym w Art. 51 . dopuszcza ich używanie od zmierzchu do świtu.
 #105527  autor: Tomek
 12 lis 2018, 20:14
Myślisz że sebki w starych buniach wiedza o tych znakach? Liczy się tylko lans i bans :D

• 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49