• Prochip Nałęczów

Moderatorzy: jarjar94, xluk4szx

 #94147  autor: jareksz
 22 maja 2018, 10:52
Siema. Słyszał ktoś coś na temat firmy PROCHIP z Nałęczowa? Widziałem, że sporo ich poleca. Chcę trochę podnieść moc, a do Cinka daleko i rozglądam się za czymś w okolicy.
 #94151  autor: Mastdont
 22 maja 2018, 12:25
Też nad nimi myślałem, czytałem tez dobre opinie o V-tech na turystycznej
 #94228  autor: marajan
 23 maja 2018, 14:23
Ja usuwałem w prochip egr


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 #94253  autor: jarjar94
 23 maja 2018, 21:14
Masz jbc w sumie też niedaleko Ecumod w Krasnymstawie ;) Prowadzi to nasz forumowy kolega @ecumod :)
 #94335  autor: MichalBP
 25 maja 2018, 08:49
Cześć,
@jareksz W sprawie Prochip Nałęczów też trochę dobrego słyszałem, ale niestety nie znam nikogo, kto tam robił auto. Z tego co widziałem u nich na placu to królowały Audi z 1.9 TDI lub 1.8 T. Jak sobie radzą z innymi markami nie wiem.
@jarjar94 Oddział w Krasnymstawie EcuMod prowadzi wspólnik naszego forumowego kolegi. Niestety opinii o firmie w ogóle nie znam, ale jeśli oferta dla forumowiczów byłaby rozsądna to czemu nie :)
Sam w przyszłości będę chciał dołożyć kilka kucyków, w końcu mam już wtryski benzynowe z Opla A16LER, ale najpierw chcę jeszcze wymienić Intercooler na dużego FMICa, bo przy letnich temperaturach i włączonej klimie czuć, że rozmiar tej chłodnicy jest żenująco mały.

Edit:

Podobno jeszcze dość ogarnięty koleś jest w Jabłonnej. Tak ze swojej strony to radzę odwiedzić lub dzwonić aby zweryfikować czy ktoś jest kumaty czy sprzedaje bajki.
http://www.ame-tuning.pl/
 #95067  autor: Shaq3134
 05 cze 2018, 21:47
W Jabłonnej wyłączałem EGR = OK.
W Nałęczowie próbowałem ustalić problem z falowaniem =problem dalej jest, diagnozy brak. Natomiast wiem, że dużo osób chwali.