• gaz do tjeta

Moderatorzy: jarjar94, xluk4szx

 #92276  autor: ireklbn
 27 kwie 2018, 16:23
Cześć, czy może mi ktoś polecić dobrego gazownika ( w Lublinie i okolicach) który ogarnie ustawienie instalacji zavoli lub ewentualnie założy nową? Ten do którego jeździłem notorycznie nie ma czasu a mnie już krew zalewa jak na zimnym silniku ok 70 stopni samochód gaśnie albo zaczyna sie dławić, po przełączeniu na benzyne wszystko jest idealnie.
 #92280  autor: MichalBP
 27 kwie 2018, 16:34
Cześć,
na którymś ze spotów wspominałeś, że miałeś jechać do zakładu w Ciecierzynie, gdzie ja zakładałem instalację. Koleś jak widzi, że jest coś nie tak to unika jak się da. Ciężko się dogadać. Mi trzymał auto 2 tygodnie, a miał po 3 dniach oddać. (jak sobie pomyślę, że przegląd gazu się zbliża to mnie aż krew zalewa)

Nie wiem, czy byłeś w warsztatowni na wojciechowskiej, tam na poprawki można śmiało jeździć. Jak szukałem zakładu do założenia instalacji to mieli niestety bardzo odległe terminy.

Spróbuj uderzyć tutaj, znajomy do Megane RS tam zakładał instalację i jest zadowolony:
Paweł Fink na Sierpińskiego
http://www.autogaz-lublin.com.pl/
 #92330  autor: ireklbn
 28 kwie 2018, 08:13
Tak tak byłem w Ciecierzynie i wszystko wydawało się ok. Przy odbiorze samochodu okazało się że jest kilka rzeczy do dopieszczenia ale dało się z tym jeździć. Umówiliśmy się z właścicielem na następną regulacje już taką ostateczna do której niestety nie doszło. To brak czasu, to kabel mu się popsuł a to chory itd