• Lider grupy pomorskiej

Moderator: Kacper04

 #64809  autor: KiDMaN
 14 cze 2017, 14:43
Bardzo proszę z pośród osób związanych z grupą Pomorską o wybór lidera grupy.
Osoba ta powinna brać aktywny udział w życiu forum jak również w spotach lokalnych.
Sami na pewno doskonale wiecie, kto będzie odpowiedni na to stanowisko.

Proszę o głosowanie w postach w postaci:
nick1 - 4pkt
nick2 - 1ptk

Kolejna osoba
która odda swój głos na nick1 wpisuje sumę punktów
nick1 - 5pkt
nick2 - 1pkt

Jeden głos jeden punkt.
Osoba z największą ilością punktów otrzyma status moderatora grupy pomorską oraz lidera grupy pomorskiej.
Głosowanie proszę przeprowadzić do 30.06.2017
 #77085  autor: KiDMaN
 03 lis 2017, 12:05
Nikt Panowie nie chce liderem grupy być ? @MateuszBDG ? @jablkot ? @bahamut24 ? @Borys ?
 #77094  autor: MateuszBDG
 03 lis 2017, 13:37
Niestety aktywność naszej grupy jest przerażająca :( chyba za staż na forum i posiadaną wiedzę należy się lider dla jabłkota lub borysa :)

Do tego grupa pomorska rozdziela się na pomorze i kujawy i nie ma co ukrywać że Panowie z nad morza są bardziej aktywni :)
 #77115  autor: jablkot
 03 lis 2017, 18:24
Z tym, że ja jak dobrze pójdzie i nie będzie obsuwy z dostawą auta, to do końca miesiąca będę się pozbywał Bravki, a następne auto nie jest Fiatem, więc ja raczej odpadam już z samego względu, ze pewnie będę tu zaglądał dużo rzadziej.
 #77545  autor: KiDMaN
 08 lis 2017, 02:15
No ale z tego co mi szpiedzy donoszą to pod Tesco w Bydgoszczy czasem was widać :)
Wiem że region dość specyficzny. Na Italiano nawet o tym była rozmowa. Podział na Toruń, Bydgoszcz i resztę Pomorza.
Tyle że liderów może być kilku. Ważne by jakoś spoty organizować. W Krk też na początku spotykałem się w 2 czy 3 osoby. Teraz Liderem został Wochu i niektóre spoty sięgają miarą nawet tych słynnych śląskich.
Dlatego tym bardziej przydał by się lider albo kilku liderów. Nie chodzi o staż, bardziej o chęć organizacji spotów. Próby organizacji i jednoczenia grupy. Ofc lider też dostaje prawa moda w tym dziale, ale to z racji opieki tym działem.

Dodano po 10 godzinach 16 minutach 29 sekundach:
Panowie, ja to widzę tak że mam dwa typy na liderów z racji że dział dzieli się na dwa wojewodzica.
@LifeRelax moja propozycja na lidera grupy pomorskiej.
@MateuszBDG Ciebie widzę jako lidera grupy kujawsko - pomorskiej.

Razem możecie organizować spoty w swoich województwach, a może się uda zorganizować jakiś pojedynek na spoty albo nawet wspólny. Ofc czekam na wasze decyzje, ale wiecie ... Admin nalega :P :P :P :mrgreen:
 #77572  autor: LifeRelax
 08 lis 2017, 12:54
Dzięki @Kidman. Wg mnie najlepszym kandydatem jest @Paolo. Niemniej oczywiście mogę pełnić tę funkcję, gdy nie ma innych chętnych.
 #77629  autor: KiDMaN
 08 lis 2017, 22:17
Panowie wy wiecie najlepiej kto to będzie. Nie chce na siłę kogoś zmuszać. Chce tylko w jakis sposob pomóc w tej grupie by rozruszac troszke grupę. Kiedys może wpadnę do was na spota ;)

3 liderów też może być. Nie ważne ilu. Wazne by sie dogadywać i spotować :)

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 #77632  autor: LifeRelax
 08 lis 2017, 23:02
No to wio ;) a na spota wpadaj anytime ;)
 #77635  autor: Alfa
 09 lis 2017, 01:53
@KiDMaN

Grupy pomorskiej nie rozruszasz , 90% osob ktorzy byli aktywni na starym forumFBK sprzedalo juz bravo , nowi zapisuja sie glownie aby uzyskac porade i tyle ich widziano , a wlasciwie to nie widziano bo poco dostali co chcieli i "hasta la vista". Bravo robi sie leciwe i wiekszosc forumowiczow oczekuje porad ,a nie spotow.
W chwili obecnaj na spotach NBK jest wiecej Alf niz Bravo , no moze tyle samo :D . Frekwencje nabija tylko "stara gwardia" , chociaz i ona sie powoli wykrusza .
To nie jest rok 2010 ze zrobisz zlot 3-4 dniowy na ponad 100 samochodow , to byl widok wychodzisz na parking a tam same bravo :shock:
Bardzo bym chcial zobaczyc jak na spota przyjezdza 5-7 bravo , ale jak widac jest to malo prawdopodobne.

No i zapraszamy do nas nad morze zima tez jest ladnie
 #77653  autor: MateuszBDG
 09 lis 2017, 10:46
W Bydgoszczy mijam coraz więcej bravek na ulicach. Zawsze się rozglądam za ramkami albo chociaż kto w środku siedzi. Niestety przez ponad rok w klubie odbył się jeden spot a niestety byłem w pracy. Od czasu do czasu spotkam się z bahamutem i kiedyś zagadałem kolegę beyourself pod biedronką :D Jak jadę do Warszawy zawsze patrze czy chłopaki spota nie robią. Na południe niestety za daleko na jakieś wypady. Także region kujaw niestety umiera :(

Co do lidera, napisze szczerze skąd się bierze moja niechęć. Przypuszczam, że jestem najmłodszym (24l) użytkownikiem regionu kujaw jak i nie pomorza, także nie czułbym się zbyt komfortowo. Wiem, że w innych grupach by się pozabijali o to ale ja podchodzę do tego dojrzale :) W moim nastawieniu będę co jakiś czas męczył ich o spota, aż w końcu się uda :)
 #77661  autor: Paolo
 09 lis 2017, 11:53
@Alfa podsumował w sumie nasze rozmowy ze spotów i trafnie wypunktował powody dla których jest tak a nie inaczej. Wczoraj przeglądając różne zdjęcia wpadły mi fotki właśnie ze spotów, a nawet grilla gdzie rzeczywiście było co najmniej 5, czasem 7, a nawet 10 Bravo i było to dosyć spontaniczne bez zbędnego kombinowania, wykręcania że ten nie może a tamten nie wziął stoperanu a trzeciemu zacisk źle hamuje i się boi przyjechać 2 km. Została właśnie ta "stara gwardia", ale z niej też część się przesiadła do innych aut - na szczęście włoskich :D także mamy dwie Julki i słynnego Despatipo :D

A co do reszty to widać po wejściach na forum - "pany poluzowała mi się gumka od gaci a poza tym nie działa mi pedał czy ktoś to ogarnia w regionie X" i post dopisany tak jak przed chwilą widziałem w temacie o pomocy Lence :/ no to daje jasny obraz części forumowiczów. I tak sukces, że nam się udaje od wakacji na Pomorzu regularnie spotykać w tym samym miejscu prawie co tydzień w mniejszej lub większej grupie. Nawet udało się zachęcić kolegę z alfaholików ale tam od podziału klubu Alfy to w ogóle jest kabaret z tego co widziałem i słyszałem.

No i ostatnia kwestia to niestety leciwość Bravo i wiek. Nie każdy dbał, nie każdy pucował i zdziwiony że auto się postarzało. Ja dbałem, myślałem że przesadzałem ale jak widzę niektórych forumowych kolegów to jeszcze mi daleko do pewnych akcji :D

W każdym razie @KiDMaN zapraszamy do nas :)
 #77665  autor: KiDMaN
 09 lis 2017, 12:22
Panowie to że region jest lekko martwy nie oznacza że tak będzie. Małopolska też była mega słabym regionem i podobnie było z userami. Wochu jednak zrobił robotę jako lider i jest lepiej. Dlatego nie warto się poddawać a trzeba działać.
Kiedyś was na pewno odwiedzę :) troche daleko ale jak będę w pobliżu dam znać.

To że na spoty przyjeżdżają alfy to fajnie. cieszę się z tego bo mimo ze ludzie posprzedawali bravo nadal jakoś uczestniczą w życiu forum bravo. To cieszy. Lider też nie musi mieć bravo.

Podobnie jest na całym forum większość wpada tu żeby poczytać a nie uczestniczyć w życiu forum.
Na spotach których ja bywam też ludzie przyjeżdżają czy alfami czy innymi fiatami czy nawet golfami. Nie ważne. Grupa jest ważna. Jak Grupa będzie mocniejsza to i nowi w końcu się znajdą.

@Alfa masz Giuliette a mimo to wpadasz na spoty Bravo. Szacun.
@MateuszBDG to że jesteś młody to raczej na plus. Masz więcej energii niż ja stary już admin :P Dlatego też jako jednego z liderów bym Cie widział choć zmuszać nie chce.
@Paolo no może Ty się zdecydujesz :)
@LifeRelax obiecuje kiedyś przyjadę :)

No Pany jest was trochę jednak. Wierze że dacie rade. Na siłę nie chce nikogo do tablicy wyznaczać. A może was w 4 wszystkich ? To też nie problem. Może w ten sposób będzie łatwiej bo region trudny więc w kupie na pewno będzie raźniej :)
 #77818  autor: bahamut24
 10 lis 2017, 20:07
Niestety kuj-pom ciezki region, szkoda, zazdroszcze chlopakom z innych regionow regularnych spotow. Teraz bujam sie Tipo i niestety problem ten sam. W pomorskim aktywnosc wieksza z tego co obserwuje.
Szczerze mozna powiedziec ze w kuj-pom tylko Mateusz i ja cos kombinujemy ze spotem.
 #78781  autor: Paolo
 23 lis 2017, 15:25
Trochę temat umarł, ale z kolegą @LifeRelax się piszemy na zrobienie nas liderami grupy Pomorskiej. Dyskutowaliśmy o tym ostatnio. Może uda się coś rozruszać, a jak nie to zawsze mamy wymówkę na cheesa i frytki w MC co tydzień :D
 #78915  autor: Michal
 24 lis 2017, 23:37
no, wreszcie jakieś deklaracje bo kierownik jakiś musi być w rejonie
 #79360  autor: LifeRelax
 28 lis 2017, 22:37
Potwierdzam :)
 #79392  autor: Michal
 29 lis 2017, 13:39
a jakieś kolorki to będą dla naszych majstrów, żebym mógł odróżnić heh...