• Mechanik -serwis Kraków i okolice

Moderator: Wochu

 #20742  autor: rvnn1111
 15 kwie 2016, 11:49
Witam,
mam pytanie odnośnie serwisu, mam do wymiany filtry, olej i czyszczenie klimy czy warto jechać do ASO na wymianę czy nie ma sensu przepłacać i udać się do normalnego warsztatu ? I tu pytanie jeśli nie ASO to gdzie ? Ma ktoś jakiś sprawdzony warsztat z Krakowa ?
 #20743  autor: Borat
 15 kwie 2016, 11:52
job twoju mać ile można, opcji szukaj nie ma?
viewtopic.php?f=40&t=242
 #20745  autor: Dareks
 15 kwie 2016, 12:08
dobry ale nie tani ;)
 #20746  autor: Bubcio
 15 kwie 2016, 12:10
A wymiana oleju i filtrów nie jest czynnością zbytnio skomplikowaną, więc nie ma potrzeby szukać wyspecjalizowanego warsztatu:)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 #20942  autor: Borat
 17 kwie 2016, 10:16
taaa, każ komuś pierwszy raz wymienić filtr oleju w t-jecie, na pewno go znajdzie, a klimę się czyści samemu za 12 zł
 #31432  autor: K4ramba
 17 lip 2016, 18:08
Koledzy potrzebuje warsztat jakiś do wymiany świec w krk,
najlepiej taki co jak zerwie to nagwintuje i wykręci bez zdejmowania głowicy.

Znacie coś takiego ?
 #31456  autor: tomek1985
 18 lip 2016, 09:33
Na ulicy kosynierow 23 jest dobry mechanik, zadzwoń zapytaj! :D
 #45325  autor: FroDa
 13 gru 2016, 12:50
Polecicie jakiś dobry warsztat w okolicy Kraków Krowodrza ew. Olkusz ?
Puki co potrzebuje tylko serwis olejowy i klocki zrobić, ale na przyszłość pytam.
 #52508  autor: Borat
 21 lut 2017, 16:16
sam olej to warto w Gemmie zrobić na zakopiańskiej
 #55186  autor: dawiddawido
 16 mar 2017, 11:43
A kojarzy ktoś serwis w krk który może wykluczyć bądź potwierdzić problemy z uszczelką głowicy ?

Najlepiej coś sprawdzonego
 #124968  autor: nicp0nim
 28 lis 2019, 11:17
@dawiddawido, czy znalazłeś takiego mechanika w Krakowie lub okolicy? Mam być może podobny problem. Ewentualnie kwestia pierścieni.
 #128310  autor: Wicz3k
 02 mar 2020, 22:00
Kogo polecicie do przeglądu przedzakupowego w krakowie? Najlepiej na północy, ale nie jest to jakiś wymóg.
 #128388  autor: corey53
 04 mar 2020, 10:59
Wicz3k pisze:Kogo polecicie do przeglądu przedzakupowego w krakowie? Najlepiej na północy, ale nie jest to jakiś wymóg.
Było kiedys o tym na forum: https://www.facebook.com/autodoradztwo/reviews
Ja z tego Pana usług korzystałem. Samo sprawdzenie i ocena auta to nie mam zastrzeżeń. Najpierw auto jest sprawdzane na drodze/parkingu. Potem jedziecie to najbliższej stacji na obejrzenia auta. Np. mówił, że nie podobaja mu sie tylne hamulce i miał racje bo zmienilem je na wiosne(nie działał ręczny np.)

Mialem jedynie zastrzezenia to tego ze zdecydowalem sie na pakiet startowy(rozrzad, wymiana olejow itp, linki od skrzyni). Naprawa przebiegła bardzo dobrze, tylko miałem dostać fakture i sie doprosić o nia nie mogłem 2msc. A w przypadku rozrzadu ma to znaczenie.
Wiec samo obejrzenie auta polecam, ale naprawy już nie.
 #142149  autor: kminek
 05 sie 2021, 23:08
Witam. Był już ktoś w serwisie na ul. Barbary po zmianie ekipy ? (Bo teraz jest tam Auto Serwis KNP. Wcześniej byli koło Hotelu Forum korzystał ktoś kiedyś ?) Coś się zmieniło czy nadal dobry standard ? Ew. jaki inny serwis polecacie w Krakowie. Pozdrawiam
 #142272  autor: prdzn
 13 sie 2021, 12:40
@kminek, ja byłem. Z tego co zauważyłem, to jest to zwykły warsztat, a nie tak jak przy poprzedniej ekipie goście z doświadczeniem ASO Fiata.
Kiedy oddawałem swoje Bravo w lipcu, to mieli duży nawał roboty, trzeba było dodzwaniać się do szefa i dopytywać/przypominać, żeby coś się dowiedzieć.
Dopiero jak telefon przejął mechanik Krzysiek, to się dało pogadać porządnie na temat, wytłumaczyć i ustalić co jest do zrobienia.
 #144144  autor: Borat
 15 lis 2021, 21:10
poprzednia ekipa jest dalej w tym samym miejscu, tylko że Jacek skupił się na renowacji zabytków kompletnie, a z Robertem wymieniają sobie mechaników, osobiście dalej tam robię i bravo i audi 300 km+ , choć prawdę mówiąc Robert podciągnął stawki na roboczo godzinie jak inflacja i warto mieć swoje częsci bo w większości kupuje originały lub boscha
 #147129  autor: matek23
 17 maja 2022, 14:53
Hej mam pytanko odnośnie mechaników w KRK. Potrzebuję zdiagnozować nasze wspaniałe zawieszenie w Bravo - skrzypi, piszczy, stuka itd. W jednym z warsztatów stwierdzili, że "Fiat tak ma" (A&G AutoSerwis) . Z usług "Barbary" korzystałem kilka razy, niestety niczym specjalnym się nie wyróżniają, a dodatkowo nie dokręcili mi kiedyś kół, a dziurę w intercollerze musiałem im sam zdiagnozować. Zna ktoś może jakichś innych speców?
 #147153  autor: netowy
 19 maja 2022, 13:52
@matek23, ja ostatnio korzystam z usług Cartech Serwis & Performance na ulicy Nazaretańskiej. Pan Jarek bardzo miły gość, z dużą wiedzą i dobrym podejściem do klienta.
Na plus, że umawiam się na konkretny termin, zostawiam auto i nie stoi tam bezczynnie i nie czeka w kolejce, tylko jest od razu robione. Zawsze dostaję smsowo lub mailowo wycenę z listą części i usług, konkretnie ile za co mam zapłacić. Czekają na akceptację i biorą się do roboty - a jak coś wyjdzie w trakcie, to dają znać i też czekają na akceptację.
Drugi plus, to to że można płacić kartą i dostaje się fakturkę na maila.

Ostatnio robiłem wymianę komplet hamulców przód i tył, zawieszenie przód, rozrząd oraz serwis olejowy i klimatyzacji. Wcześniejszy mechanik nie dość, że nie potrafił mi dobrać amortyzatorów i sprężyn tak żeby przód był chociaż troszkę wyżej, to jeszcze zamontował za krótkie sprężyny. A Pan Jarek dał radę podnieść przód o dobre 5 cm, dzięki czemu teraz dojeżdżając na parkingu do krawężnika, nie zawieszam się na nim zderzakiem :D

Polecam :)