• Detailing Poznań

Moderator: RedDevil

 #90818  autor: MikeR
 09 kwie 2018, 21:09
No i stało się-moje własne Bravo, 1.4 T-Jet Sport 150 KM stoi pod blokiem. Blue Maserati. Rocznik 2007 i niestety dość zaniedbany w środku.
Co tu dużo mówić, by w pełni cieszyć się autem, przyda mu się solidne odświeżenie, wyczyszczenie w środku. O obszyciu potwornie złuszczonej kierownicy oraz lewarka hamulca ręcznego nie mówiąc.
Znacie na terenie Poznania i okolic solidne firmy zajmujące się tym?
Kierownice podobno dobrze obszywają w Stęszewie, a co z detailingiem? Macie kogoś godnego polecenia?
Z góry dziękuję :)
 #90836  autor: 68oct
 09 kwie 2018, 23:01
Moge polecic autoklinike na smochowicach. Bylem u nich kilka razy myc auto, rozmawialem z chlopakami i pokazywali mi fotki rzeczy jakie robili. Mysle, ze sa warci uwagi.

Bajdelej mielismy kiedys w klubie i grupie wlkp blue maserati sporta:)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 #90918  autor: Ariel
 10 kwie 2018, 19:39
Ja mogę polecić swojego znajomego, który mi robił auto: https://www.facebook.com/mobilnamyjniap ... uxpartner/

Oborniki, ale myślę, że chociażby cenowo warto :)
 #91061  autor: MikeR
 12 kwie 2018, 15:30
68oct pisze:Moge polecic autoklinike na smochowicach. Bylem u nich kilka razy myc auto, rozmawialem z chlopakami i pokazywali mi fotki rzeczy jakie robili. Mysle, ze sa warci uwagi.

Bajdelej mielismy kiedys w klubie i grupie wlkp blue maserati sporta:)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Dzięki - spróbuję! To dopytam jeszcze o obszycie kierownicy i lewarka hamulca ręcznego, które niestety paskudnie się złuszczyły i odłażą, jak skóra po ostrym opalaniu :D Podobno dobrze robią to w Stęszewie, wiecie coś na ten temat?

Co do Blue Maserati sporta, to pewnie ten sam. Kupiony w Opolu, potem w Poznaniu, teraz jestem trzecim właścicielem i też Poznań. Ma z tyłu klubową naklejkę :)
Ariel pisze:Ja mogę polecić swojego znajomego, który mi robił auto: https://www.facebook.com/mobilnamyjniap ... uxpartner/

Oborniki, ale myślę, że chociażby cenowo warto :)
Sprawdzę, dziękuję :)