• Serwis Poznań

Moderator: RedDevil

 #86780  autor: akses
 25 lut 2018, 08:13
Witam,
Poszukuje jakiegoś sprawdzonego serwisu dla mojego bravo ( nie musi być ASO ) ważne aby znali się na robocie i nie kasowali milionów - okolice Poznania . Chodzi o przegląd całego samochodu. Z góry dzięki za pomoc.
 #88252  autor: MikeR
 12 mar 2018, 19:43
Odświeżam temat. Mam zamiar dokonać zakupu Bravo w najbliższym czasie-jeśli może ktoś z Was polecić w Poznaniu lub jego okolicach kogoś godnego zaufania, który dodatkowo zna się akurat na Fiatach-będę wdzięczny!
 #88357  autor: unteroffizier
 14 mar 2018, 11:23
Kilka lat z wozidłem inne niż Nuova Bravo jeździłem na Os. Chrobrego 5, dobre chłopy. Potrafią ogarnąć prawie wszystko, serwis klimy też na miejscu, nie zdzierają, ale jako minus trzeba liczyć, że mają dużo roboty, czyli są kolejki, a i nie śpieszą się zbytni z tą robotą, auto potrafi czasami trochę postać. Fiaciora widzieli, mówili, że dadzą radę ogarnąć, ale nie specjalizują się we Fiacie. W sumie to w żadnej marce się nie specjalizują z tego co wiem :)
Zadzwoń - w internetach przy minimalnym wysiłku znajdziesz ich numer - spytaj, może się podejmą.
 #88365  autor: MikeR
 14 mar 2018, 13:13
Dziękuję, każda wskazówka jest cenna!
 #88396  autor: wrotecki
 14 mar 2018, 19:05
Carsta w Luboniu jest, nie ukrywam że 2x oddałem i 2x zrobili to co mieli, ale tanio nie jest
 #115476  autor: kamilp7
 16 kwie 2019, 16:37
Cześć, ja po zakupie przez 2 lata jeździłem do ASO na Gorzysława (mają tam naprawdę dobrych fachowców), jeździłem też na Wojciechowskiego ale tylko dlatego że miałem bliżej. Po dwóch latach znajomy polecił mi mechanika Pana Roberta na ul Łużyckiej i od kolejnych 2 lat tam jeżdżę jak coś trzeba sprawdzić czy wymienić , jakość usług super i ceny wiadomo o wiele niższe niż w ASO.