• Grupowy chiptunig DYNOSOFT Katowice .

Moderatorzy: krupniok200, xkacpix0402

 #79957  autor: mario10Sz
 05 gru 2017, 18:28
byru77 pisze: 05 gru 2017, 15:06 Szkoda że nie nagrałem tej rozmowy ale jeśli bardzo chcesz mogę zadzwonić jeszcze raz i nagrać Pana który ze mną rozmawiał na pewno będzie pamiętał że dzwoniłem wczoraj i powtórzy dokładnie to samo.
Dzwoniłem pod numer z tej strony http://www.dynosoft.pl/oferta.html zaznaczyłem że posiadam bravo z silnikiem T-JET może dlatego tak mi odpowiedział...
Tak czy siak nie życzę sobie żeby ktoś mi zarzucał kłamstwo bo nie mam w tym żadnego interesu.
Może nie potrzebnie napisałem we wcześniejszym poście że pan polecił mi CINSOFT no ale tak było a Marcina na tym forum akurat nie trzeba reklamować każdy wie że to dobry fachowiec.
Możesz sobie nagrywać co tam chcesz, wrzuciłem korespondencje i tam jest czarno na białym że wykonuje modyfikacje fiatów. Generalnie ww. firma robi od najnowszych samochodów po nasze fiaciki.
Nie będę z tobą prowadził dyskusji bo nie ma ona większego sensu. Temat dotyczy stworzenia grupy osób zainteresowanych zrobieniem chiptunigu w konkretnej firmie dla mnie sprawdzonej, pewnej co do fachowości wykonywanych usług , a kto chce może sobie jechać indywidualnie gdzie tylko chce.

Dla mnie wrzucasz teks który insynuuje, że organizuje grupę u człowieka który nie robi modyfikacji fiatów :shock: ,

Nie jesteś zainteresowany po prostu nie podpinasz się pod temat.
 #79959  autor: Dziki
 05 gru 2017, 18:30
A ja proponuję, żebyście zakończyli, bo robicie syf w temacie...
Dyskutujcie sobie i wyzywajcie się od kłamców na PW.
 #79977  autor: Michał
 05 gru 2017, 21:40
Dokładnie Panowie, jak chcecie się wyzywać to przenieście się na PW albo się spotkanie na żywo i sobie wyjaśnijcie to między sobą.