• Mechanik Warszawa - Muranów/Centrum/Wola - możecie coś polecić ?

Moderatorzy: rybsztein, MichalO

 #89063  autor: Maciek1
 22 mar 2018, 13:01
Witam Wszystkich !
Szukam godnego zaufania warsztatu dl mojego Bravka.
Tracę zaufanie do tego, w którym obecnie serwisuje auto... :(
Jeśli ktoś/coś, będę wdzięczny!
Miasto Warszawa - okolice - Muranów/Centru/Wola

Szerokiej!
M.
 #89086  autor: rybsztein
 22 mar 2018, 18:13
Ja wszystkim polecam Motoopiekuna z Piaseczna. Dojeżdżam do nich z Bemowa specjalnie.

Z ASO polecam Ziółkowskich na Zagójskiej.

Nie są to miejsca, które wymieniłeś ale nie ograniczaj się do jakiś dzielnic bo w Warszawie niełatwo o solidnych mechaników a kilku ich przerabiałem.

Gdzie dotychczas serwisowałes?

Pojszło z Szajsunga S5 Neło

 #89179  autor: Maciek1
 23 mar 2018, 18:41
Cześć!
Dzięki za info ale dla własnej wygody szukam punktu blisko domu ;)
Nie problem dojechać gdzieś dalej - są takie, dobre warsztaty ale wiesz....
Oszczędność czasu i możliwość dotarcia do punktu docelowego nawet "z buta" to duuuża zaleta :)

Do tej pory też przerobiłem już kilka warsztatów w różnych miejscach Warszawy z różnym skutkiem...
Jeżdżę samochodem od wielu lat i było ich również wiele ;)
Tak na prawdę nie jest istotne, gdzie to było - ten post nie jest po to aby kogoś krytykować czy być może, urazić.
Nawet nieumyślnie.
Czasem mechanik z całym kramem przenosił się tam, gdzie jest nie po drodze - tak było z najfajniejszym jaki mi się kiedyś "przydarzył" - AutoMeches.

Chodzi o to aby znaleźć coś poleconego, dobrego i bliskiego tak aby aby nie szukać w ciemno.

Pzdr
M.
 #89182  autor: MichalO
 23 mar 2018, 18:56
Coś czuję, że w Warszawie może być trudno, żeby spełnić Twoje warunki. Mi się jeszcze nigdy nie udało znaleźć dobrego mechanika blisko od domu, nawet do wulkanizatora za Piaseczno jeździłem z Ursynowa. Lepiej jest dalej podjechać raz i mieć dobrze zrobione, niż ciągać się kilka razy z byle jakim mechanikiem niedaleko od domu. A w Warszawie dobrego mechanika to można że świecą szukać.
 #90063  autor: Maciek1
 02 kwie 2018, 17:55
Witam!
Wiadomo, że tak się robi najczęściej ale....ja szukam ;)
Oszczędność czasu i odległości to też oszczędność, bardzo wymierna...

Pzdr
M.
 #90634  autor: Maciek1
 07 kwie 2018, 23:28
Mam już na karku parę wiosen i nie jestem "świeżakiem" za kółkiem;)
Parę aut i sporą ilość mechaników już testowałem....
Jednakże z wiekiem, jak mawiał Duńczyk, wzrasta zapotrzebowanie na święty spokój :D
Stąd poszukiwania.
Nie obraź się ale dobrymi radami wybrukowane jest piekła i nie trzeba mi rozjaśniać w głowie ani mówić, ze w stolicy nie ma dobrych mechaników ;)
Ani jedno ani drugie nie jest tu potrzebne - ja jakoś sobie radzę a mechanicy mogą się poczuć niekomfortowo - zapewne są na forum...
Oczekiwałem konkretnych namiarów lub braku wpisów a nie polemiki "na temat" - nie o to chodziło w moim poście.
Chciałem ja skorzystać a także dać innym podpowiedź gdzie się udać aby nie tracić nerwów i czasu - to był cel.

Pozdrawiam wszystkich i czekam na konkretne namiary (jak w temacie) - za polemikę i "dobre rady" dziękuję ;)

M.
 #90636  autor: rybsztein
 07 kwie 2018, 23:46
Oczekiwałeś konkretnych informacji i je dostałeś. To ty tutaj polemizujesz, nie my. Tyle wiosen masz, tyle żeś mechaników przerabiał, tak się martwisz ich samopoczuciem to sobie oddawaj komu chcesz a nie głowę nam zawracasz a potem tylko krytykujesz, że za daleko, że jakiś mechanik z Warszawy (nie ma tu takich na forum) poczuje się urażony.

Temat zamykam.

Pojszło z Szajsunga S5 Neło