• Spot 8 luty

Moderatorzy: rybsztein, MichalO

 #87182  autor: LifeRelax
 28 lut 2018, 17:06
Lista na 8/03:
1. Bartek
 #87210  autor: BK90
 28 lut 2018, 21:09
1. Bartek
2. Bartek - wstępnie, szykują mi się delegacje na przyszły tydzień ale nie wiem w które dni dokładnie.
Co do miejscówki, jak nie Hula Kula to może ten Sphinx co przed świętami?
@sawer, co Ci się posypało?
 #87240  autor: sawer
 01 mar 2018, 10:55
@BK90:

N początku zaczęło się niewinnie.. po tym jak potraktowałem układ płukanką i zmieniłem olej.. patrzę a tam kałuża na osłonie.. a to chłodnica oleju przepuszczała olej... decyzja zmiana na nową..
Niestety podczas jej demontażu wyszło to co u innych.. pęknięty kolektor. praktycznie pół.. i pęknięty korpus na turbinie aż do wirnika..
Żadnych oznak mnie było...
Miałem jeszcze cyrk z zamawianiem części.. bo chciałem GT1446 tam wpakować.. ale jak zobaczyłem jak próbują się do tego zabierać... :mur: to dałem spokój i kupiłem też w dobrej cenie nową VL36... zmianę na GT1446 może kiedyś.. na razie nie mam czasu się w to bawić.. bo trzeba jeszcze katalizator lub downpipe załatwiać i przewody olejowe przerabiać no i program znowu trzeba wgrać od nowa... pojeździć posprawdzać...

Przyczyny pęknięć będzie widać jak umieszczę zdjęcia.. dla mnie temperatura oleju.. zresztą poprzednik zmieniał olej raz co 30 tys km, drugim razem 35tys km... no i taki efekt, pewnie pęknięcia były już podczas kupna, ale tego nie sprawdzisz, nawet w ASO.. mocy nie ubywało.. seria wyszła ładnie..zresztą kto zdejmuje turbo podczas kupowania auta..
Jedyne co mi się nie podobało to branie oleju.. tak 125 ml na 1000 km.. niby niedużo, ale wolałem to sprawdzić.. no i wyszło.. co wyszło... :(

Auto muszę mieć do weekendu najlepiej bo mam wyjazd.. wszystkie części muszę załatwiać sam.. no a z tym trochę schodzi..
 #87348  autor: Elegancko
 02 mar 2018, 08:23
Wczoraj tak sobie patrolowałem Gocław, że postanowiłem zjechać do garażu podziemnego Tesco na Fieldorfa. Zjeżdżam na - 1, a tam.. Spot Volvo, Lexusa, grupy VAG (VW, Audi), JDMy (Mazdy, Hondy, Subaru). Było też trochę włoszczyzna jakieś Grande Punto, był nawet abarth i Bravo :) To są ich co tygodniowe czwartkowe spoty. Ogólnie ze 100 osób w małych grupach porozrzucane po całym parkingu. Parking ogrzewany więc i ciepło tam :)
 #87376  autor: ZakkmfWylde
 02 mar 2018, 12:47
Te spoty to norma. Ale czasem też przeginają, swego czasu zjeżdżali się tam młodzi gniewni swoimi BMW. Nikomu nigdy nie zawadzali aż do momentu gdy jeden z drugim wpadł na pomysł by próbować się ścigać po parkingu.
 #87384  autor: MichalO
 02 mar 2018, 14:26
Parking w CH Gocław już którąś zimę jest alternatywą dla stadionu właśnie z powodu ogrzewania. Nie umawialiśmy się tam, bo Fort Wola był dobrą miejscówką. Teraz kiedy Fortu zabrakło, można się zastanowić nad spotem na Gocławiu. Jeśli chodzi o mnie, ta miejscówka mi jak najbardziej odpowiada. To może tam właśnie spotkajmy się w przyszłym tygodniu??
 #87386  autor: LifeRelax
 02 mar 2018, 14:30
Też jestem za!
 #87391  autor: Elegancko
 02 mar 2018, 15:01
Pasuje :)

Kiedyś pod stadion na Youngtimery przyjechał gówniarz i zaczął kółka kręcić na żwirze, swoją 316-stką. Narobił tyle pyłu, że w jego stronę poleciały kamienie. Ogólnie pobiegło do niego kilku chłopa, chcieli mu spuścić manto. Małolat jednak uciekł, ale nie widziałem już go więcej na żadnym spocie..
 #87396  autor: grzegorz74
 02 mar 2018, 15:22
Tu temat kończymy, jest nowy wątek 8 marzec.

_______________________________________________

A jest on tutaj:

viewtopic.php?f=11&t=3966

/rybsztein