• IV Zlot Italiano Squadre - 15-18.06.2017

Moderator: Ariel

 #64943  autor: Paninaro
 16 cze 2017, 09:21
W nocy była Policja I zablokowała auto Pympka, podali ponoć powőd blokady- "auto niekompatybilne z pozostałymi autami z klubu NBK"
Obrazek
 #64944  autor: jarjar94
 16 cze 2017, 09:22
@moris10, to ja tam Puga "schowałem" ;)

@KiDMaN, sam tam wlazłeś, wygodnie Ci było, kocyk miałeś to trzeba było domknąć :D Ale już wiem, że co najmniej 2 trupy zmieszczę, bo jeszcze miałeś trochę miejsca :)
 #64972  autor: KurczaK
 16 cze 2017, 18:03
Jutro wlecę :mrgreen:
Wstęp (pieszo) na teren mają tylko zarejestrowani ?
 #65036  autor: dezet
 17 cze 2017, 11:03
Podobno Obrazek ale moze jakoś wejdziesz.

Obrazek

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka


 #65042  autor: KurczaK
 17 cze 2017, 12:19
Będę koło 14 - 15 :D

Dodano po 9 godzinach 20 minutach 30 sekundach:
Byłem !! Padało i w dodatku była pora obiadowa więc jedynymi osobami z którymi zamieniłem dwa słowa był lekko zmeczony @jarjar94 :mrgreen: oraz pewien Jegomość w Cool Jazz na złotym kole , którego nicka nie mogę znaleźć ;)
W ogóle , to dostałem oprd od organizatora, że co rok mu wciskam , że nie przyjadę , a później dzwonię dzień przed , że jednak wlecę :mrgreen:
Obrazek
 #65084  autor: 68oct
 17 cze 2017, 23:35
@KurczaK fota Ci niE dziala:)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 #65086  autor: maciaty
 17 cze 2017, 23:38
Działa ;)


Wysłane z iPhone 7
 #65112  autor: Pympek
 18 cze 2017, 11:11
a więc zlot zakończony :)

Miło że "Śląsk" przyjechał i tu pierwsze gratulacje dla nich :), następnie fajnie że przez tyle lat wciąż widzie się te same twarze na IS z Bravo :D.
Pogoda mocno pokrzyżowała plany, więc integracja była troszeczkę inna niż zwykle, ale nie ma co narzekać ;)

Dziękuje jeszcze raz i do następnego :)

P.S. pewnie Chrzanów IV..
 #65125  autor: Ariel
 18 cze 2017, 13:46
Dzięki wszystkim, którzy byli na zlocie! To dzięki Wam warto jeździć na takie imprezy :) Fajnie było zobaczyć znane i lubiane twarze, a także poznać "w realu" prawdziwe legendy :D

DZIĘKI I DO ZOBACZENIA ZA ROK!

@dezet
@Pympek
@jarjar94
@Dziki
@street83
@mathew31307
@Paninaro
@KiDMaN
@gusiaq
@Shaq
@osi
@68oct
@Raffaelloo
@placek2004

Obrazek

PS. Film oczywiście już się robi ;) Dajcie mi 2 tygodnie na oigarnięcie tematu :)
 #65130  autor: Paninaro
 18 cze 2017, 15:21
wspaniale było poznać osobiście i legendy i moderatorów i adminów , których do tej pory nie znałem- wspaniali ludzie,
dzięki Wam istnieje ten nasz klub,
mimo fatalnej aury i tak było wesoło,a momentami nawet bardzo, super że Śląsk przyjechał w tym roku, dzięki Wam było nas Bravo więcej :)
jesteście wszyscy super
Obrazek
Obrazek
mam nadzieję że do zobaczenia
 #65134  autor: Shaq
 18 cze 2017, 16:48
Również wszystkim bardzo dziękuję za super spotkanie. Myślę że każdy i dużo się posmial i "podupil" :D

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

 #65138  autor: jarjar94
 18 cze 2017, 17:52
Też chciałbym wszystkim podziękować za świetny weekend mimo słabej pogody :) Bravo już nie mam, ale na takie zloty, z taką ekipą zawsze chętnie przyjadę jeżeli tylko nie będzie przeszkadzać Wam obecność innego auta Obrazek

Czekam na Chrzanów IV :D

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 #65139  autor: 68oct
 18 cze 2017, 18:02
Dzieki wszystkim za SPOTA;) kurcze musze się kiedyś zorganizować tak, żeby można było jakieś bro zaliczyć:P @KiDMaN dzięki, że poczekałeś;) Pozdrawiam, do zobaczenia!


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Ostatnio zmieniony 18 cze 2017, 18:02 przez 68oct, łącznie zmieniany 1 raz.
 #65153  autor: KiDMaN
 18 cze 2017, 22:20
No to jeszcze ja kilka słów podsumowania. Był to mój pierwszy IS i podobało mi się. Podobało mi się głównie przez klimat jaki stworzyliśmy. Byliśmy zgrani i każdy z nas się dogadywał mimo że niektórzy poznali się pierwszy raz.
Chciałem podziękować @Roska i @martin za organizacje zlotu. Na pewno stworzenie takiej imprezy nie jest proste i kosztuje wiele wysiłku. Organizacja to jedno, drugie to przeprowadzenie zlotu, a jak wiadomo kłody pod nogi lubią się sypać w postaci pogody, niespodziewanych gości czy zależności innych osób i służb które mogły by działać lepiej. Wielkie wielkie dzięki @Roska i @martin za naprawdę kawał dobrej roboty.
Prywatnie bardzo dziękujemy za zbiórkę pampersów dla Julci !

Opisywać przebiegu zlotu nie będę, bo pewnie @Ariel doskonale przedstawi to na filmie.

Podziękowania dla
@jarjar94 @dezet za to że mimo wielkiej odległości, byliście.
@jarjar94 za jazdę testową peżotem i zwiedzanie bagażnika
@Dziki za przecieranie szyby na autostradzie jak brakło mi płynu :)
@Dziki za pieniążki za ledy które trafią potrzeby Julki
@Dziki za poświęcenie i pilnowanie w piątkową sobotnią noc do 4 rano Bravolotów
@Dziki za pomoc niebieskim służbą w poskładaniu w kostkę nieproszonego gościa.
@Dziki za ogarnięcie sprzętów do grilowania.
@Shaq za pomoc przy 3 świetle stopu
@Ariel za zaangażowanie w materiał filmowy i przejażdżkę Twoim Bravo z Twoją kobietą. (nic nie zaszło ! :D choć i tak każdy powie pojechaliśmy $up^ć :P)
@dezet za schowek do Bravo. Odwdzięczę się niedługo !
@Paninaro za namiot bez którego było by naprawdę mokro i każdy by poszedł "d^pić"
@Pympek @Shaq za ogranie mnie w kręgle (przegrałem po 8 latach)
@Pympek za płyn do spryskiwaczy w znakomitej cenie 50zł netto za litr :P
@osi za naklejkę klubową. Jesteś legendą ! ;)
@Raffaelloo za JOOO :)
@mathew31307 i @jarjar94 za podjęcie wyzwania tabasco.
@68oct za przybycie z rana i zapoznanie. Sory za małą wtopę na starcie. Bez kawy funkcje rozpoznawcze mi się zawiesiły
@Drabek i @KurczaK za obecność mimo że chwilowo nikogo nie było :)
@gusiaq za towarzyszenie mi w tej podróży i dzielenie pasji jakim jest klub.

I wszystkim których pominąłem, za obecność i tworzenie tej znakomitej atmosfery. Dla takich chwil i spotkań tym mocniej chce się prowadzić ten klub. Dziękuje jeszcze raz !

Do zobaczenia na Chrzanów IV.

PS: Mam nadzieje że napitku klubowego oprócz Brasila trafią też wściekle psy :)
 #65191  autor: mathew31307
 19 cze 2017, 17:56
KurczaK pisze:Będę koło 14 - 15 :D

Dodano po 9 godzinach 20 minutach 30 sekundach:
Byłem !! Padało i w dodatku była pora obiadowa więc jedynymi osobami z którymi zamieniłem dwa słowa był lekko zmeczony @jarjar94 :mrgreen: oraz pewien Jegomość w Cool Jazz na złotym kole , którego nicka nie mogę znaleźć ;)
W ogóle , to dostałem oprd od organizatora, że co rok mu wciskam , że nie przyjadę , a później dzwonię dzień przed , że jednak wlecę :mrgreen:
Obrazek
Ten jegomość, którego poznałeś to ja :).

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka


 #65207  autor: KurczaK
 19 cze 2017, 20:01
@mathew31307 wiem wiem - najpierw przekopałem dział Nasze Auta a później temat Pokaż się :D
Powiedz mi - Ty miałeś złote koła ? czy mnie się w oczach mieniło ? Tak czy inaczej miło było poznać !
 #65209  autor: mathew31307
 19 cze 2017, 20:08
Kolor to vintage Gold. Fajnie się zmienia zależnie od słońca. W cieniu jest lekko miedziany, w słońcu to takie przybrudzone złoto. Malowane samodzielnie plastiDip'em

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10