• Zlot Chrzanów II

Moderator: Ariel

 #36494  autor: Wochu
 04 wrz 2016, 18:34
Dzięki wszystkim za mile spędzony czas :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 #36495  autor: grzegorzd92
 04 wrz 2016, 18:40
Dzięki wszystkim:) Było ekstra :D
 #36497  autor: jarjar94
 04 wrz 2016, 19:06
Dzięki jeszcze raz wszystkim za mega weekend ;) już nie mogę się doczekać kolejnego zlotu :)

A w drodze powrotnej udało pobić mi się kolejny rekord w Bravo, ale chyba publicznie tego nie napiszę :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 #36512  autor: Michał
 04 wrz 2016, 21:10
Byle nie na odcinku gdzie mierzą prędkość. :)
 #36517  autor: jarjar94
 04 wrz 2016, 22:11
Nie no, tym razem bardziej ogarnąłem i testy były na S7

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 #36533  autor: maro
 05 wrz 2016, 09:30
@MrZielinski @Zawadek
dzięki :)
 #36537  autor: jarjar94
 05 wrz 2016, 10:09
No właśnie, @Dared znowu w awaryjnej sytuacji zachował zimną krew ;) a poza tym to zlot bez zatrzaśniętego kluczyka się nie liczy :D no i mina @Zawadek była bezcenna :P
 #36538  autor: metalman
 05 wrz 2016, 10:15
Mina @Zawadek epicka :D :P I to klepanie po przycisku - "otwórz się jeszcze, no proszę, plizzzz" :D :P
A dla @Dared podziw za to, że tak szybko obrócił do Sosnowca po zapasowy kluczyk ;)
 #36539  autor: KiDMaN
 05 wrz 2016, 10:25
No to teraz ja :) Wiem, że nie lubicie długich postów, ale ten będzie długi :P

Chciałbym podziękować wszystkich który zjawili się na zlocie w Chrzanowie i przyczynili się do stworzenia niepowtarzalnej atmosfery.
Pogoda naprawdę dopisała, komarów praktycznie nie było, domki może nie w standardzie luxusowym, ale było gdzie położyć zwłoki i przespać się do rana.

Szczególne podziękowania dla

@Pympek @jarjar94 @Dared za przyjazd mimo naprawdę sporej odległości do pokonania.
@Dared za stoicki spokój i opanowanie w przypadkach w których niektórzy zmieniali już kolor ;) Za udostępnienie nam obejrzenia nam legendarnego wyblakniętego Bravo.
@Basi Pympka - za pomoc przy organizacji prowiantu, dobrą zabawę, opiekę nad moją Julką i Pympkiem bo byśmy go pewnie spili w trupa :)
@Pani KiDMaNowej za przybycie, dobrą zabawę, pomoc w przygotowaniu prowiantu i wożenie chłopaków na komisariat (sami chcieli)
@Wochu @grzegorzd92 @MrZielinski - tak się bawi, tak się bawi NBK ! co tu dużo gadać chłopaki dostarczyli naprawdę sporo śmiechu i potrafią się bawić w każdych warunkach .
@osi za przyjazd mimo, że Twoje Bravo leży na stole operacyjnym u Cinka.
@Zawadek - tu nie wiem czy znajdę odpowiednie słowa. Tomasz bez Ciebie nie było sporo atrakcji. M.in. akcji z kluczykami, wypadów na panieńskie, 4 krotne podchodzenie do lądowania na łóżku, uciszenie pola kempingowego muzyką z bravo i wielu wielu innych :crazy:
@Artur za odwagę i debiut na zlocie. Zapraszamy częściej na lokalne spoty Krakowskie.
@maro za wielokrotne nieszczędzenie paliwa, opon, podzespołów tego czerwonego demona. Przejażdżki z Tobą utkwią nam naprawą długo w pamięci :)
@Michał za akcje z kogutem, wożenie mojej żony do domu, ogarnianie Zawadka (wielokrotne, choć i tak nie chciał słuchać)
@Dziki za pobudkę ze śniadaniem ;)
@metalman @Arti za przyjazd i poświęcenie soboty, by nas odwiedzić.

Mam nadzieje że nikogo nie pominąłem.
Niedługo pojawi się zdjęć i filmików ze spotu, jest tego ponad 6 GB więc jest w czym wybierać.

Dziękuje wam jeszcze raz za przybycie i dobrą zabawę, bez was nie było by tak fajnie :)
 #36554  autor: MrZielinski
 05 wrz 2016, 12:48
Było idealnie :-P
 #36566  autor: Michał
 05 wrz 2016, 16:22
@KiDMaN, @Zawadek troche się słuchał :)
Spotkanie było mega a do tego wszystkiego te momenty, które pozostaną w pamięci na długo. :)
 #36575  autor: Zawadek
 05 wrz 2016, 16:55
No to ja jeszcze raz podziękuję i cieszę się bardzo że poznałem tyle zajebistych ludzi
@Dared dobrze ze byłeś bo ja ponoc kameleon byłem przez chwilę :D :D
no a KrK te Kocie ruchy przy H1 ..... stępione obcasy i spalona podeszwa :) :)
@Pympek z Basią , Kidmanowa z Torresem ..
@maro z heblem
@Dziki z klaksonem :D :D

nast zlot to myśle tak 3-4 dni bo nikt sobie nie zdaje sprawy jak się bawi N B K :D :D
 #36577  autor: Michał
 05 wrz 2016, 17:07
@Zawadek 4 dni jesteś pewien? :D
 #36578  autor: Zawadek
 05 wrz 2016, 17:13
masz racje @Michał - tydzień :D :D
 #36604  autor: jarjar94
 05 wrz 2016, 19:56
Taka odległość to nie problem ;) szczególnie, że można poznać taką ekipę :D jeżeli nic konkretnego mi nie przeszkodzi i uniemożliwi wyjazd to będę się pojawiał na każdym większym zlocie ;)
Widzę, że @Zawadek dotrzymał słowa z avatarem i podpisem do postów :D
Jeszcze raz wielkie dzięki za świetny weekend :D
 #36632  autor: maro
 05 wrz 2016, 23:12
@KiDMaN @Dziki dzięki za pomoc w dotarciu na miejsce :)

Co do paliwa - m.in. dzięki wyjazdowi udało się utrzymać dobrą średnią - wyszło 8 tankowań w ciągu tygodnia ;) natomiast opony i podzespoły już przywykły :)
 #36639  autor: Artur
 06 wrz 2016, 08:07
Szkoda, że z @maro minąłem się w bramie ośrodka :evil: Następnym razem na zlocie trzeba się pojawić pierwszego dnia :twisted:
 #36691  autor: Michał
 06 wrz 2016, 17:46
Następny raz trzeba ogarnąć tak aby każdy kto przyjedzie był we wszystkie dni zlotu na miejscu :)
Chociaż strach się bać co by to było jakby cala ekipa z piątku i popołudnia sobotniego imprezowała w takim stylu w sobotnią noc jak reszta. :)