• III Zlot ITALIANO SQUADRE -

Moderator: Ariel

 #26235  autor: mathew31307
 29 maja 2016, 11:40
Dzięki Panie i Panowie. Zlot był mega udany mimo że większość osób dopiero poznałem :). Do zobaczenia za rok!

Obrazek

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 #26244  autor: maciaty
 29 maja 2016, 13:26
Dotarłem do domu, szybko i sprawnie :D :D :mrgreen:
Krótkie podsumowanie:

MEEEEEEEEEEEEEGA!
Mega zlot, mega ludzie, mega atmosfera, mega zajebista integracja, mega pogoda, ogólnie wszystko MEGA!
Miło było spotkać się ze "starymi" klubowiczami jak i poznać wszystkich nowych!
Dzięki @Pympek za wyróżnienie, wielkie gratulacje także @Dared, który także został przez ASO Dutkiewicz i Przemka wyróżniony!
Cóż mogę powiedzieć,
kto nie był - MA CZEGO ŻAŁOWAĆ.

Spotykamy się za niedługo, wiadomo gdzie - więcej info wkrótce.
Kilka zdjęć:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

@jarjar94 i @xander83 dzięki za wspólny powrót :) Widok trzech Bravo na S8 lecących z takimi prędkościami i synchronicznie zmieniających pasy zajebiście wygląda w lusterku. Jestem ciekaw co myślały osoby, które mijaliśmy. Mam nadzieję, że nie za szybko było? :P :D
 #26246  autor: mathew31307
 29 maja 2016, 13:43
A mój dieselek już nie kopci :D. Przegoniłem go na trasie troszke (@Ariel był świadkiem :p).
@maciaty czekamy na info co do terminu. Może uda się wpaść :)

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 #26248  autor: Paninaro
 29 maja 2016, 13:59
tez dotarłem szybko i sprawnie,
dziękuję wszystkim Wam którzy byliście, potwierdziło sie to że w naszym klubie są super ludzie ,którzy chcą się integrować, spotykać na zlotach takich jak IS , co mogę dodać?wszystko już tu jest napisane,ale naprawdę atmosfera była meeega tak jak napisał Maciaty, któremu gratuluję wyróżnienia,jak również Dared'owi który posiada najmocniejsze Bravo w Polsce i jemu również należało się to wyróżnienie za wkład we własne auto które jest niepowtarzalne.
Wszystkich Was było super spotkać ponownie,jak również innych po raz pierwszy, było wspaniale.
Obrazek
 #26249  autor: xander83
 29 maja 2016, 14:04
Również dziekuje wszystkim kto sie pojawił, było super. Miło bylo zobaczyć twarze z poprzednich zlotów jak i Fajnie że były nowe osoby.


Chinka cikulinka pozdrawia i do nastepnego.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09
 #26251  autor: Paninaro
 29 maja 2016, 14:18
Chinka cikulinka wymiata, ja tam czekam na film Ariela , Maciaty - nasz wodzirej, nie wyobrażam sobie zlotów bez niego, Pympek-nasz dealer ,dostawca, i opiekun w Fiacie, xander83- opiekunka dzieci, mathew31307- gość który tuninguje innym łóżka, Ariel- nasz filmowiec i dokumentalista ,Drabek- taniec z gwiazdami czeka na Ciebie :) , i cała reszta nas którzy pokazali co to wspólnota NBK. :D
wszystko co dobre - szybko mija
 #26252  autor: mathew31307
 29 maja 2016, 14:25
Łóżko działa? Działa! :p.
Tylko odrobinę zawieszenie obniżyłem :D

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 #26253  autor: RedDevil
 29 maja 2016, 14:30
Dzięki i do zobaczenia niebawem. ;-)

Wysłane z mojej Xperii Z3 przy użyciu Tapatalka
 #26260  autor: Dared
 29 maja 2016, 16:08
Dzięki również za te kilka dni spędzonych wspólnie ;) Atmosfera niepowtarzalna i ludzie również, do zobaczenia ;)

PS.
Tym razem bez przygód dotarłem :D żadna korba nie pękła :P
 #26272  autor: Roska
 29 maja 2016, 17:31
Hmmm.... Od czego tu zacząć!?
Po pierwsze dziękujemy naszym sponsorom. Wszystkim razem i każdemu z osobna. Są Państwo cudowni! Wspieracie naszą motoryzacyjną pasję, dajecie możliwość jej rozwijania i dzielenia się nią!
Po drugie dziękujemy Wam nasi kochani zlotowicze! Bez Was też nie byłoby tego zlotu! Dziękujemy za cudowną atmosferę jaką potraficie stworzyć, za każdy uśmiech i dobre słowo. Za każdą radę dzięki której z roku na rok nasza impreza jest lepsza. Za pomocną dłoń w chwili, gdy nam braknie sił. Za cudowne powitania i pożegnania. Za te rozmowy do nocy przy % i bez nich. Za tańce do białego rana. Za wszystko serdecznie Wam DZIĘKUJEMY! Jesteście wspaniali!
Thank guests from Germany, Holland, Czech Republic and Latvia! You are the best!
Specjalne podziękowania dla Spejsona za przetestowanie systemu pożarowego w ośrodku! :P
Dziękujemy Puchatemu, Kasi Krzemińskiej i Maciejce za pomoc okazaną w sytuacji kryzysowej!
Następny - 4 zlot IS odbędzie się tradycyjnie w Żerkowie w dniach 15-18 czerwca 2017 r. (Boże Ciało).
Już dziś zapraszamy serdecznie!
Teraz pora na regeneracje, a potem będziemy planować atrakcje na kolejny zlot!
Pozdrawiamy i wielkie dzięki!
Administracja IS
Roska i Martin
 #26273  autor: mathew31307
 29 maja 2016, 17:36
@Roska i Martin
Dzieki za organizację! Mega impreza. Na pewno pojawię się w przyszłym roku :)

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 29 maja 2016, 17:36 przez mathew31307, łącznie zmieniany 1 raz.
 #26277  autor: dezet
 29 maja 2016, 18:00
Dzięki Panowie za zlota. Na przyszły rok postaram się przybyć wcześniej, jednak nocna siedmio godzinna jazda dała mi popalić w sobotę. Bravo spisało się na medal, 2 dni i przeszło 1000 km bez zajakniecia :-D miło było poznać i do następnego :-)

Wysłane z mojego Xperia Z3 Compact
 #26278  autor: Paninaro
 29 maja 2016, 18:06
no faktycznie tu należą się wielkie brava dla Roski i Martina za ogarnięcie tego wszystkiego- miejmy nadzieję że na IV IS NBK pojawi się jeszcze w większej ilości.
 #26284  autor: jarjar94
 29 maja 2016, 18:37
Wielkie, mega dzięki za świetny zlot ;)
Bardzo miło było wszystkich poznać, no i wielkie dzięki też dla organizatorów za świetne ogarnięcie zlotu, gratulacje dla wyróżnionych Bravo - zdecydowanie zasłużenie :D
Zlot mega mega meeega :D
Widzimy się za rok, a może nawet wcześniej :)
Dzięki też @maciaty i @xander83 za wspólny powrót ;) takie tempo to ja lubię :D
No i na S8 na CB radiu nawet o Nuovabravoklub było mówione, cytuję:
"Grzesiu, zjedź na prawo, bo 3 debili w Bravo zap...dala na lewym pasie i ich przyhamujesz"
"Ku.wa, ale kretyni" :D
 #26285  autor: Paninaro
 29 maja 2016, 18:39
:D a to dobre :D
 #26286  autor: maciaty
 29 maja 2016, 18:39
Pomówienia jakieś na tym radiu :v
 #26287  autor: mathew31307
 29 maja 2016, 18:40
Na CB zawsze przesadzają.... :D

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 #26288  autor: jarjar94
 29 maja 2016, 18:44
Jak dla mnie to oni przesadzali i jakoś wolno jechali ;)
Mieliśmy idealne tempo na S-ce i już :)
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 16