• III Zlot ITALIANO SQUADRE -

Moderator: Ariel

 #500  autor: Pympek
 09 gru 2015, 14:10
Witam, jak co roku pojawiają się pierwsze oficjalne informacje na temat III zlotu IS.

Pierwsza informacja już jest.. ;)

JAK CO ROKU ITALIANO SQUADRE ZAPRASZA NA SWÓJ ZLOT. BĘDZIE TRADYCYJNIE OKAZJA TO ZAPREZENTOWANIA SWOICH AUT, CIEKAWE KONKURSY ORAZ ATRAKCYJNE NAGRODY. SPOTYKAMY SIĘ W CZWARTEK 26 MAJA I BAWIMY SIĘ DO NIEDZIELI 29 MAJA. WIĘCEJ INFORMACJI JUŻ WKRÓTCE.

Miejsce: MCT ŻERKÓW

Czas: 26-29 MAJ 2016

Koszty :
Wpisowe:
Kierowca - 50zł
Pasażer - 20zł
Dzieci poniżej 5 lat - 0zł

Noclegi:
1 noc w ośrodku ze śniadaniem - 55zł/os.
1 noc w ośrodku ze śniadaniem (dziecko poniżej 8 lat) - 35zł/os.
1 noc w hotelu ze śniadaniem - 90zł/os.

Główny sponsor : Auto Dutkiewicz Dealer FIAT Jarocin :D :D

Nagłośnienie: PTB DJs' Group

WIĘCEJ INFORMACJI NA FACEBOOKU

Jak coś będę więcej wiedział, to poinformuję ;)


Że WARTO się tam pojawić nie trzeba mocno przekonywać:

I ZLOT IS - film

II ZLOT IS - film

Fiat Bravo na II IS - film
Wstępnie już można robić listę.. "Stara gwardia" z zlotów IS zaprasza ;)

w zeszłym roku było nas około ~12, a więc i w tym co najmniej powinno tylu nas być ;) :)

Oficjalnie.. ZAPISY NA III ZLOT RUSZYŁY!!

ZAPRASZAMY DO WYPEŁNIENIA FORMULARZA I WIDZIMY SIĘ W ŻERKOWIE!
Aby wysłać swoje zgłoszenie należy wejść w poniższy link i wypełnić formularz! Po wysłaniu formularza otrzymacie e-mail zwrotny!

Formularz zlotowy będzie udostępniony do 31 marca 2016 roku, a dla osób bez noclegu do 15 kwietnia 2016 roku!

E-maile zwrotne będą rozsyłane od 19.01.2016!

Miejsc noclegowych przewidzianych = 300
Miejsc dla aut = 250

FORUMLARZ -klik

do zobaczenia :)

Obrazek

Obrazek

Lista osób z NBK:

1. @Pympek ----- ZAPISANY
2. @Paninaro ----- ZAPISANY
3. @Ariel ----- ZAPISANY
4. @jarjar94 ----- ZAPISANY
5. @maciaty ----- ZAPISANY
6. @RedDevil ----- ZAPISANY
7. @Raffaelloo ----- ZAPISANY
8. Łukasz (@xander83 ) ----- ZAPISANY
9. @dezet ----- ZAPISANY
10. @mathew31307 ----- ZAPISANY
11. @Dared ----- ZAPISANY
12. @Drabek ----- ZAPISANY
13. @street83 ----- ZAPISANY
14. @kenas ----- ZAPISANY
15. @68oct ----- ZAPISANY
16.

jest nas 15 :) i tak więcej niż w zeszłym roku ;) Bravo !

Czekamy na resztę...
 #509  autor: MrZielinski
 09 gru 2015, 16:53
Ja się wstępnie dopisuję do listy ale jeszcze daleko do wydarzenia a czasy u mnie są niepewne :)

1. Pympek
2. Paninaro
3. Ariel
4. jarjar94
5. maciaty
6. RedDevil7
7. Raffaelloo
8. MrZielinski
 #1289  autor: ajgorr
 15 gru 2015, 19:03
Ja raczej odpuszczam, chociażby przez to w jaki sposób zostałem przydzielony do pokoju i jak organizatorzy nie wykazali ani trochę inicjatywy by rozwiązać problem z moim 'pokojem'. Musiałem przez to wracać do domu dzień wcześniej i nie została mi zwrócone koszta za wyżywienie. Zwrot pieniędzy też był dokonany 'z łaski' po któryś moim mailu z rzędu.
 #1333  autor: Pympek
 15 gru 2015, 20:09
rozumiem, głupia sytuacja.. :(, organizatorzy organizatorami
ale pamiętaj że My tam będziemy :D a może i w tym roku będzie nas jeszcze więcej ;)

i w ogóle miło będzie znowu Cie zobaczyć :P
 #1338  autor: Paninaro
 15 gru 2015, 20:35
dokładnie, spotykamy się tam nie dla organizatorów, tylko po to byśmy sie spotkali jako klubowicze nowego klubu :fiat1: nuovabravoklub i oby było nas więcej niż w zeszłym roku
 #1636  autor: Ariel
 16 gru 2015, 20:57
@ajgorr nie odpuszczaj z takiego powodu, organizatorzy nawalili, ale w tym roku będzie lepiej :) Zresztą pamiętasz, że miejsce dla Ciebie było u nas, my na pewno nie zawiedziemy :)
 #5740  autor: xander83
 13 sty 2016, 17:38
1. Pympek
2. Paninaro
3. Ariel
4. jarjar94
5. maciaty
6. RedDevil7
7. Raffaelloo
8. MrZielinski
9. Łukasz - 51% nic pewnego
 #5768  autor: maciaty
 13 sty 2016, 21:51
@xander83
Jeszcze raz Cię odwiedzę i będzie 100%. Nie bój nic, napijemy się i w tym roku! Piąteczka :mrgreen:
 #5771  autor: dezet
 13 sty 2016, 22:25
10. Dezet - będę na 99 % z grupą centomaniakow :-D
 #6118  autor: martin
 16 sty 2016, 22:49
ajgorr przykro mi bardzo że masz takie odczucie. Ale uwierz mówię to jako jako jeden z organizatorów specjalnie nikogo nie przydzielaliśmy. Ba większość osób nawet nie znaliśmy i pierwszy raz na oczy widzieliśmy.
Była kilka przypadków podobnych ale chłopacy dogadali się z kimś innym i pozamieniali się pokojami.
Byli też tacy co łóżka przestawiali. W twoim przypadku naprawdę nic nie mogliśmy zrobić.
Uwierz ośrodek ma mega ograniczone możliwości noclegowe.
W tym roku będzie opcja hotelowa dla wszystkich.
Ciut droższa ale niestety wymusza na nas właśnie brak miejsc.
Szczególnie że przydzielanie miejsc trochę nam zajęło i naprawdę było co robić aby to sensownie zrobić szczególnie że było takie rozbicie noclegów że najzwyczajniej brakło miejsc.
Co do zwrotu kosztów noclegów czy pożywienia to niestety zapłaciliśmy za to przed zlotem.
A to że nie chciałeś spać to twoja dobrowolna decyzja.
Rozumiemy rozgoryczenie ale naprawdę my ludzi nie znamy wszystkich i tym bardziej nie możemy za nich odpowiadać. Dlatego w tym roku trochę zmieni się formularz i ogólnie przydzielanie noclegów że nie powinno być powodów do problemu. A jak ktoś będzie chciał to można zasugerować że chce się spać z kimś w pokoju co na wstępie na pewno nam ułatwi przydzielanie pokoi. Naprawdę w tym roku będą zmiany a wszystkie negatywne czy pozytywne opinie wzięliśmy sobie do serca. Również te związane z małą ilością aut na filmie.
Tak w końcu będę i ja na scenie abyście wiedzieli że ja to ja :)

Ja w imieniu Italiano Squadre zapraszam na te 4 dni fajnej imprezy. Mam nadzieje że pogoda dopisze jak w latach ubiegłych i będziemy mogli się integrować w jeszcze większym gronie maniaków włoskiej motoryzacji.
 #6435  autor: Pympek
 18 sty 2016, 20:04
Oficjalnie.. ZAPISY NA III ZLOT RUSZYŁY!!

ZAPRASZAMY DO WYPEŁNIENIA FORMULARZA I WIDZIMY SIĘ W ŻERKOWIE!
Aby wysłać swoje zgłoszenie należy wejść w poniższy link i wypełnić formularz! Po wysłaniu formularza otrzymacie e-mail zwrotny!

Formularz zlotowy będzie udostępniony do 31 marca 2016 roku, a dla osób bez noclegu do 15 kwietnia 2016 roku!

E-maile zwrotne będą rozsyłane od 19.01.2016!

FORUMLARZ -klik
 #6437  autor: maciaty
 18 sty 2016, 20:06
Wysłane,
od piątku do niedzieli. Piąteczka :D
 #6459  autor: jarjar94
 18 sty 2016, 21:31
Dobrze, że czwartek to Boże Ciało więc mam wolne i będę w takim razie od czwartku do niedzieli ;) ktoś będzie też od czwartku?
 #6471  autor: maciaty
 18 sty 2016, 21:59
Ariel pisze:Ja jeszcze ustalę z Lubą od kiedy do kiedy i się zapisuję :)

JAK OD KIEDY, JAK USTALE? OD PIĄTKU!!!!!!!!!!
 #6487  autor: mathew31307
 19 sty 2016, 06:13
To mówicie Panowie, że warto tam jechać? :D Nawet takim jeszcze nie "odpicowanym" autkiem? Wstępnie jestem chętny ;)
 #6512  autor: jarjar94
 19 sty 2016, 10:08
Podobno warto ;) Mam ponad 400 km do Żerkowa, ale skoro warto to będę :D Nie zastanawiaj się tylko przyjeżdżaj, będzie nas więcej :)
 #6513  autor: mathew31307
 19 sty 2016, 10:12
To jest Żerków w wlkp? Koło Jarocina?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16